Hardin Moretti Jelentkezési lapja.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Mildred

Újonc
2022. 04. 13.
15
17
V4 karakter
Mildred O Doherty
LV karakter
Archibaldo Hirigoyen
logoweb3.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED:
Hardin Moretti
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 1323
IC SZINT: 5

KOROD: 15
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás):

RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Rendelkezem hozzá féréssel.
RENDELKEZEL DISCORD ACCOUNTTAL: Rendelkezem természetesen. (real3fy#1247)

EDDIGI FRAKCIÓID: -
TÁVOZÁSAID OKA: -
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: -
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: -
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: -

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: Hétköznapi napokon, 4-5 órát tudok lenni, 14:00-15:00 között érek haza az iskolából, óráimtól függően.

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: Hétvégén, szünetekkel de 6-7 órákat tudok teljeseníteni a frakcióban, nyitvatartási feltételekkel.

PÁR MONDAT MAGADRÓL:
Sike Gézának hívnak, 15 éves vagyok. Most végzem el a 8.osztályomat, és most kerülök fel közép iskolába, egy átlagos srác vagyok aki szabad idejében a gépelőtt, vagy a barátaival törődik. Legfőbbként a SEEMTA system szervereken szoktam játszani, de már megfordultam sok helyen.. Egy kis faluban élek, ahol egy elég jó össze hangolt környéken élek.

MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI? Egy együtt működő csapatba szeretnék tartozni, ahol megtalálom a helyemet, melleslegesen egy biztos állásforrásra lelek szert, ebből a gazdasági, és az anyagi helyzetemet fogom ki alakítani. Meg egyre több város lakón tudjak segíteni, hogy a kocsiját megtudjam szerelni, és akkor biztonságosan tudjon tovább haladni a minden napban..

EGYÉB MEGJEGYZÉS: Nincs.


Jelentkezési lapod leadásával tudomásul vetted a frakció szabályzatát, elfogadod, illetve felvétel esetén betartod.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.