Hard Johnson, Jhonson Miche - Barger

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

aattila003

Újonc
Támogató
2021. 07. 04.
13
30
Veszprém
gamring.hu
LV karakter
Hard Johnson
V2 karakter
Hard Johnson
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Hard Johnson >

Panaszolt fél admin neve:
< Barger >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Hataron jottunk at elvileg o azota specbe figyelt minket... Egyszer utkoztunk az le lett RPzve fajlba ott lesz. Masodjara kicsusztunk az autoval es kimentunk a fure ahol semminek nem mentunk neki... Allitasa szerint volt ott 3 bokor amin atmentunk, olyan 0bjekt amin ha atmegy barki biztos le RPzi hogy neki ment valaminek... Mivel ugyebar bizonyara akkor serulne az auto vagy megdobna vagy barmi... De o azt gondolta ez rp hiany es igy 60 perce jailbe vagott minket... Gyakorlatilag jogtalanul. >

Bizonyítékok:
< https://pastebin.com/9g9EeenN >

Megjegyzés:
< Ha mar egyszer admin akkor mar legalabb annyi legyen benne hogy TSen beszelje meg velunk vagy valami de semmi csak jail... >
 

aattila003

Újonc
Támogató
2021. 07. 04.
13
30
Veszprém
gamring.hu
LV karakter
Hard Johnson
V2 karakter
Hard Johnson
[AdminJail]: Barger bebörtönözte Aston Wood-t 320 percre.
[AdminJail]: Indok: OOC minősítés, PG
Hat nem csodalom, hogy minositenek...

Alax válasza:
2.) Tilos a dupla, tripla hozzászólás!
Büntetés:
40 büntetőpont.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

aPeti

edes otthon ❤️
Támogató
2020. 04. 09.
780
1 324
LV karakter
francisco.trefoloni
V2 karakter
francisco.furstenbarger
Válaszom a PK-ra:

Sziasztok!
Számítottam a panaszkönyvre, mint említettétek élni fogtok vele. A bíráló Fő/SzuperAdmin részére továbbítani fogom az ügyről a teljes logot privát üzenet formájában, az adminchat és egyéb nem publikus dolgok miatt. (Nem megvágott részleteket, mint amit bizonyítékként betettél a PK-ba.)
Akkor reflektálnék is a történtekre!
- Átmentetek pár kisebb fán/bokron, ekkor kikapcsoltam a specelést, gotoztam hozzátok. (Elnézést kérek a gyenge karikázásért)
cvqv6Xo.png
- Háromszor teleportáltam hozzátok, mire megálltatok (ez meg is látszik az én logjaimban, volt ez már Angel Pineban).
- Az ügy alatt többször is észleltem nálad enyhe OOC stílust, arra nem adtam szankciót. ( https://pastebin.com/JUtJvVNq )

Röviden ennyit vázolnék fel, a bíráló személy részére továbbítani fogom a logokat!



[AdminJail]: Barger bebörtönözte Aston Wood-t 320 percre.
[AdminJail]: Indok: OOC minősítés, PG
Hat nem csodalom, hogy minositenek...
Köszönöm az építőjellegű kritikát. Nem, nem engem minősítettek.



Nah es elerkezett a nagy utkozes szoval egy ilyen... Hatalmas utkozes azert megyek rajta at...
Nem ilyenen mentetek át!



Megjegyzés: Tilos a dupla/tripla hsz.

Várom a bírálatot, további szép napot kívánok!
 
  • Tetszik
Reactions: PÁL és Bence

aattila003

Újonc
Támogató
2021. 07. 04.
13
30
Veszprém
gamring.hu
LV karakter
Hard Johnson
V2 karakter
Hard Johnson
Mert milyen ooc stilusra vartal amikor olyanra adsz jailt ami jogtalan... Nem all meg tole az auto es ez hol van leirva hogy 3 bokrot vihetsz at amin atmesz? Mer a vontatosok akik atmentek teljesen levagva az utat egy egesz mezon? Azokra ez nem vonatkozik?

Ui: De az a bokor olyan volt... nem veletlenul irtuk a PK-t ha fa lett volna vagy valami azt mondom jol van de ez a kis szutyok? A masik az hogy te teleportalsz azt nem latjuk ha mogenk dob a chatet meg nem mindig nezi az ember... De valoban volt 2 teleportalas... Amugy logba benne van es azert van kivagott log mivel olyanokat hogy hirdetes meg ilyesmi minek hagyjak benne az nem a tema targya
 
  • Vicces
Reactions: PÁL és Bence

aattila003

Újonc
Támogató
2021. 07. 04.
13
30
Veszprém
gamring.hu
LV karakter
Hard Johnson
V2 karakter
Hard Johnson
Mert milyen ooc stilusra vartal amikor olyanra adsz jailt ami jogtalan... Nem all meg tole az auto es ez hol van leirva hogy 3 bokrot vihetsz at amin atmesz? Mer a vontatosok akik atmentek teljesen levagva az utat egy egesz mezon? Azokra ez nem vonatkozik?

Ui: De az a bokor olyan volt... nem veletlenul irtuk a PK-t ha fa lett volna vagy valami azt mondom jol van de ez a kis szutyok? A masik az hogy te teleportalsz azt nem latjuk ha mogenk dob a chatet meg nem mindig nezi az ember... De valoban volt 2 teleportalas... Amugy logba benne van es azert van kivagott log mivel olyanokat hogy hirdetes meg ilyesmi minek hagyjak benne az nem a tema targya
A masik meg hogy milyen falrol jottunk le egyenes ut volt szinte ahol kisodrottunk... es en RPztem egy "megborult" mivel egy hanyast elotte le RPztem... Es megcsuszik az auto akkor eloreborulhatsz a szekbol meg barmi...

Esli válasza:
2.) Tilos a dupla, tripla hozzászólás!
Büntetés: 40 büntetőpont.
 
  • Vicces
Reactions: PÁL és Bence

aattila003

Újonc
Támogató
2021. 07. 04.
13
30
Veszprém
gamring.hu
LV karakter
Hard Johnson
V2 karakter
Hard Johnson
A masik meg hogy milyen falrol jottunk le egyenes ut volt szinte ahol kisodrottunk... es en RPztem egy "megborult" mivel egy hanyast elotte le RPztem... Es megcsuszik az auto akkor eloreborulhatsz a szekbol meg barmi...
Átmentetek pár kisebb fán/bokron, ekkor kikapcsoltam a specelést, gotoztam hozzátok. (Elnézést kérek a gyenge karikázásért)

Ha fa lett volna akkor ott is maradunk es lesz serules az auton, es akkor lett volna min 2-3 RP sor de mivel nem dobott meg semmi csak kicsusztunk igy utkozes nem volt...

Alax válasza:
2.) Tilos a dupla, tripla hozzászólás!
Büntetés:
40 büntetőpont.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

aPeti

edes otthon ❤️
Támogató
2020. 04. 09.
780
1 324
LV karakter
francisco.trefoloni
V2 karakter
francisco.furstenbarger
Csáó!
Előbb volt az OOC stílusod/stílusotok, mint ahogyan kiosztottam volna a jailt. Erről nem tudok mit mondani.

Nem kívánok továbbiakban hozzászólni, várom a bírálatot.

EDIT: Illetve, ha PK-t írsz, akkor ne írj mást a címbe panaszoló felekhez, mint amit a topicba.

EDIT2: Nem gondolom, hogy 2 perc alatt intéztük volna el az ügyet, így ezt a mondatot kikérem magamnak:
Ha mar egyszer admin akkor mar legalabb annyi legyen benne hogy TSen beszelje meg velunk vagy valami de semmi csak jail...
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: PÁL és Bence

Bone

Az év Adminisztrátora, 2020-ban.
2019. 01. 10.
748
569
20
V2 karakter
Bone de Bracco
Ahogy elnézem a bizonyítékokat a leírt elméleted ahogy történt az ütközés nem hihető meg az, hogy hol történt az ütközés.
De amennyiben így fogod folytatni a szerveren amit most fórumon leműveltél sokáig nem fogsz a szerveren így tevékenykedni. Kicsit gondolkozz el, hogy milyen módon nyilvánulsz meg és hogyan.
Panasz jogtalan.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.