[HAP-Cars] Járműkereskedés Reyes Fuentes Leányvállalat Vezetői Pályázat

Reyes

?
2019. 01. 12.
209
98
V4 karakter
Reyes Fuentes
V2 karakter
Becky D'Knox
=== IC ===
Teljes név:
≺Reyes Fuentes>

Születési helye,ideje:
≺Los Santos 1972.06.23≻
Anyja leánykori neve:
≺Becky Monroe≻
Jelentkező telefonszáma:
≺+38-76-871-3882≻

Jelentkező személyigazolvány másolata:

Jelentkező jogosítványának másolata:
Melyik Vállalatunkat szeretné megpályázni, mint vezetői személyiség?
≺HAP Cars≻
Van-e bármilyen tapasztalata a vállalatvezetéssel kapcsolatban? Ha igen, kérem fejtse ki.
≺Ezelőtt még nem volt szerencsém vállalat vezetőként tevékenykedni. Viszont magabiztosan nézek a feladatok elvégzése elé. Kereskedéssel foglalkoztam eddigiekben is igaz nem céges szinten, de szeretnék egy precíz, de ugyanott családias légkört megteremtve egy remek csapatot alkotni és velük egy összetartó vállalatot alkotni. Máskörökben, volt már szerencsém csapat vezetéssel tevékenykedni. ≻
Dolgozott már hasonló vállalatoknál? Ha igen, hol:
≺Nem volt sajnos még munkaviszonyom hasonló körökben. Saját magam dolgoztam autófényezéssel és bányászással is foglalkoztam egy ideig, de az autó és ingatlan kereskedelemmel találtam meg magam igazán. Valahogy mindig is úgy éreztem van hozzá érzékem. ≻
Tud-e csapatmunkában dolgozni?
≺Szerintem alapvető dolog egy jól összetartó csapat főleg egy ilyen vállalatnál. Őszintén tejes mértékben pozitívan állok, ha csapatban dolgozhatok, mivel együtt többet tudunk elérni sok esetben. Amennyire tehetem segítem és támogatom a társaim.≻

Kérem fejtse ki, Ön szerint milyen egy jó vállalat vezető?
≺Fontos mindenesetre, hogy szeresse amit csinál, mivel akkor örömét lelve a munkába rendesen áll a dolgozók felé is. De ugyan ott fontos, hogy legyen határozott és ha kell akkor be tudja fogni a gyeplőt egy kis szigorral. Mindenesetre a tisztelet megadása a munkások iránt. Támogató a csapata felé és segítőkész.≻
Kérem meséljen referencia munkáiról? Amennyiben van.
≺Ezzel sajnálatos módon nem tudok szolgálni, de remélhetőleg minél hamarabb bizonyíthatok saját magam és önök számára a vállalat vezetéssével.≻
Milyen tevékenységeket hajtana végre vállalatvezetőként az adott vállalatnál?
≺Mindenképp az emberek felvételét tartanám szemem előtt, hogy egy precíz és összetartó csapatot alkothassunk. Kialakítanám a megfelelő munka körülményeket az alkalmazottaim számára. Szeretném, ha az értékesítés mellet lenne vonatatással megbízott munkás a vállalatnál. Természetesen minden pozícióban lévő munkatárs ötleteit mérlegelve megvalósítani, hogy örömöt lelve végezzék dolgukat az emberek. Továbbá szeretnék csapat építőket is tartani az alkalmazottaim számára. Lehetőség szerint minél változatosabb formában. Törekednék a minél magasabb számban lévő jármű flottát felépíteni a vásárlók örömére. Amennyire lehetőség van rá változatos készlettel szeretnék rendelkezni a vásárlók számára.≻
Kérem jellemezze magát 20 mondatban:
Los Santosban születtem itt éltem egészen 3. osztályig. Születésemtől egész jó sorba tudhattam magam, de sajnos később édesapám munkahelyét felszámolták így nagyon megszorult a helyzetünk. Ekkor rokonokhoz kellet költöznünk San Fierroba. Anyám dolgozott, de nem sok keresette volt. Apám kapott helyett egy új vállalatnál és így eltudtunk költözni egy albérletbe. Viszont annyira nem volt jó, mint az előző munkahelye. Így sokat segítettem a házi munkában és később a középsuli eleje felé pedig sokat jártam apámmal délután segítkezni. Sokat tanultam tőle ezt azt bütykölni. Miután kikerültem az iskolából szüleim szerették volna, ha egyetemet végzek, de a saját fejem után menve autókat fényeztem és később bányában voltam. Vettem egyszer egy b6-os passatot és kicsit levert volt az autó csinosítgattam és porfitban tudtam eladni. Ekkor kezdett el érdekelni az autókereskedés. Mai napig ezzel foglalkozom vagy esetleg néha néha ingatlannal is. Mellette szoktam még egy kicsit autókkal is foglalkozni csinosítani kipofozni. A gyerekkoromban, hogy sokat dolgoztam már akkor is így azt kell mondjam nem lettem egy mihaszna munka kerülő. Mindig is vágytam egy lehetőségre ami egyszer elém tárul, hogy mindennapom örömmel telhessen egy ilyen munka miatt. És szeretném magamnak bizonyítani, hogy nem hiába voltak az álmaim, hogy egy nap ilyen helyen lehetek. Megemlíteném még, hogy nem vagyok ez a lustálkodó típusú ember. Talpra esetnek mondanám magam ,probléma megoldó késségem is kiemelkedő. Utolsó sorban még a hobbijaim között meg kell említenem a horgászatott. Sokat szoktam járni a hétköznapokat kipihenni horgászni. A barátokkal és a családdal egy szép napot szoktunk eltölteni.

=== OOC ===
Hány éves vagy?
≺18≻

UCP Előéletről a kép:

UCP kép
Mennyi játszott perced van a SeeMTA V4 szerverén?
≺9680 percem≻

Használsz-e Discord alkalmazást?
≺Igen≻

Írj magadról 3 - 3 jó és rossz tulajdonságot:
≺Jó: megbízható, türelmes, kitartó

Rossz: kritikus, beszédes, titokzatos


Aláírás:

Reyes Fuentes
 
  • Tetszik
Reactions: Tataa