Nina Gisbert - Varga

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Nina Gisbert

Újonc
2021. 07. 11.
27
43
V4 karakter
Nina Gisbert
f1faa379e7c9391044487a98d7aa4614.png


Panasztevő InGame neve:
Nina Gisbert


Panaszra tett Adminisztrátor neve:
Varga


Panasz oka, leírása, kifejtése:
Igazából nem is az adminisztrátorra van panaszom, csak nem tudom más fülbe írni ezt a panaszt. Szerintem nem érdemel 300 percet az, hogy egy olyan ElőRP segédlet pontjai szerint 1 pontot kihagytunk, úgy, hogy nem nagyon emelik ki a posztot, hogy olvasd el, max ha már jailbe vagy miatta. Szerintem nem érdemel 5 órányi kiállítást ezért egyikőnk sem. Főleg úgy, hogy ElőRP hiány-ért szoktak az emberek ennyit kapni, hiányosságért pedi 120-180 percet, ahogy elnézem a chatet. Csatolom a logot, az lenne a kérésem, hogy valaki más is olvassa át, mert Varga-val nem értettünk egyet. Kérném, hogy esetleg akár bírálják újra az ügyet. Szerintem ez elég ElőRP-nek számít.


Kötelező bizonyíték (pl.: log, kép, videó):
https://armin.kim/seepaste/aX12


Megjegyzés:
Köszönöm a PK-ra szánt időt, előre is köszönöm a választ.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Nina Gisbert

Újonc
2021. 07. 11.
27
43
V4 karakter
Nina Gisbert
Szia, mindent elmondtam a szerveren nektek. Egyenlőre nincs több hozzáfűzni valóm.
Szia. Tudom, nem értünk egyet, ezért várom, hátha egy magasabb rangú ember is felülvizsgálja az ügyet. Én azt az érvedet nem értem, hogy 3 napja kaptunk ezért bannt, ami való igaz, de ott tényleg hanyag volt az ElőRP. Végig próbálunk fejlődni RP ügyileg, ezért is próbálkozunk a rablásokkal, és azzal nem értek egyet, hogy ott tényleg nagyon hanyag volt, itt 1 pontot hagytunk ki, és ugyan úgy 5 órát kapunk érte, ami hozzáteszem, rengeteg idő. Nem mindenkinek van sajnos ennyi ideje, hogy ezt kivárja. Hogy őszinte legyek, nem is nagyon értem a jail lényegét, mert egy szobába vagy, ahol ha elmész olvasni a szabályokat nem telik az idő, csak akkor ha ott ülsz és a képernyőt nézed, ami közel sem produktív. Szabályt nem tudsz olvasni, mást nem csinálhatsz...
 

dxminik

Cast to ObjectId failed for value "undefined"
FőAdmin
v4
2019. 01. 10.
2 595
9 651
20
V4 karakter
Killian Burns
Örülök, hogy te a szerveren elmondtál már mindent Varga, de én ebből nem fogom megtudni, hogy mi alapján osztottál 300 percet, így megköszönném ha ki tudnád fejteni itt is a gondolatmeneted.

Valóban hiányos ez az előRP, én nem találtam benne azt a részt, ahol kitérnek akár a rendőrökre, egyéb fegyveresekre, rablókra, satöbbi. De nem látom az indokot arra, hogy ilyen sok büntetést kapjon valaki ezért.
 

Nina Gisbert

Újonc
2021. 07. 11.
27
43
V4 karakter
Nina Gisbert
Örülök, hogy te a szerveren elmondtál már mindent Varga, de én ebből nem fogom megtudni, hogy mi alapján osztottál 300 percet, így megköszönném ha ki tudnád fejteni itt is a gondolatmeneted.

Valóban hiányos ez az előRP, én nem találtam benne azt a részt, ahol kitérnek akár a rendőrökre, egyéb fegyveresekre, rablókra, satöbbi. De nem látom az indokot arra, hogy ilyen sok büntetést kapjon valaki ezért.
Szia dxminik! A rendőrökre azért nem tértünk ki, mert szigeten történt az egész.
 

Varga.

zangara crime family
2019. 01. 10.
178
505
19
Mogyoród
www.instagram.com
V4 karakter
Tilde Nease
Örülök, hogy te a szerveren elmondtál már mindent Varga, de én ebből nem fogom megtudni, hogy mi alapján osztottál 300 percet, így megköszönném ha ki tudnád fejteni itt is a gondolatmeneted.

Valóban hiányos ez az előRP, én nem találtam benne azt a részt, ahol kitérnek akár a rendőrökre, egyéb fegyveresekre, rablókra, satöbbi. De nem látom az indokot arra, hogy ilyen sok büntetést kapjon valaki ezért.
Azért kaptak 300 percet, mivel három nappal ezelőtt szintén hanyag előRP miatt ültek ugyan ennyit. Nagyon rövid időn belül a második ugyan olyan "hiba" volt, így nem láttam értelmét kevesebbet adni annál, mint amit három nappal ezelőtt kaptak.

Szerintem magát a rablást is jobban át kellett volna beszélni, szinte az egész csak arról szólt, hogy vigyenek-e fegyvert vagy ne.
 
Utoljára szerkesztve:

dxminik

Cast to ObjectId failed for value "undefined"
FőAdmin
v4
2019. 01. 10.
2 595
9 651
20
V4 karakter
Killian Burns
Így már érthető és rendben van, köszönöm, Varga.
Alapvetően igen Marcell, sok lenne egy 300 perces büntetés a semmiből egy ilyenre, viszont úgy, hogy ez már a második ilyen büntetésed, teljes mértékben együtt tudok érezni a mértékkel.

Súlyosbít a büntetéseden az, hogyha ugyanazt már többszöri alkalommal hibázod el. Bízom benne hogy így már érthető.

A panasz jogtalan.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.