Hans Adelsberger jelentkezési lapja.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Zsombykah

i'm only yours💖
See Game Helpdesk
v2
Támogató
2020. 04. 24.
249
281
V4 karakter
Austin Schmidt
V2 karakter
Maximilien Charbonneau
image.png

A jelentkezési lapot a legjobb tudásod szerint írd meg. Minden mezőt tölts ki! Ügyelj a helyesírásra, hiszen ez az egyik legfontosabb szempont a bírálásnál. A kérdésekre adj minél kreatívabb, de reális válaszokat. Fejtsd ki a válaszaid, írj minél több mondatot. Beküldés előtt olvasd át legalább egyszer a válaszokat, és bizonyosodj meg a lap helyes kitöltéséről. A válaszokat a "válasz" szöveg helyére írd. Hibás kitöltés automatikus elhelyezést/elutasítást jelent.

In Character rész

1. Teljes neve
Hans Adelsberger

2. Születés helye, dátuma
1998.09.18

3. Bejelentett lakcíme
Los Santos Streit Streed

4. Telefonszáma
480181

5. Legmagasabb elvégzett tanulmánya
See City Rendészeti Technikum, Érettségi

6. Korábbi munkahelyei, onnan való távozásának indoklása
TEK, SCCS. TEK: Egy baleset történt a családommal, aminek köszönhetően sürgősen el kellett hagyjam a várost, SCCS: ((Admin lettem)). Illetve lett még 1 alkalom amikor vissza kerültem a frakcióba, de akkor inaktívság miatt kirúgtak.

7. Szolgált már korábban egyéb rendvédelmi szerveknél?
Ha igen hol, mennyi ideig és mi volt távozásának indoka?
Igen, a TEK-ben szolgáltam Törzsőrmesteri rendfokozaton. Egy baleset történt a családommal, aminek köszönhetően sürgősen el kellett hagyjam a várost.

8. Miért szeretne nyomozó lenni?
Nos, egy csomót meséltek már nekem erről a rendvédelmi. És emiatt annyira felkeltette az érdeklődésemet, eldöntöttem hogy írok egy jelentkezési lapot.

9. Miben különbözik a többi jelentkezőtől, miért válasszuk magát?
Szeretem a kihívásokat, és nem sírok mindenért, én azt fogadom el ami magamnak jár. Tudok csapatban dolgozni.



Out of Character rész

1. Hogy hívnak, hány éves vagy?
Zsombor, 16

2. Mióta játszol SeeGameSystem szervereken?
2-3 éve

3. Mennyi játszott perced van a szerveren?
13162

4. Milyen frakciókban voltál korábban?
Mennyi ideig voltál ott, mit értél el és mi volt a távozásod oka?
TEK, SCCS. TEK: Másik frakcióba akartam menni. SCCS: Admin lettem. Illetve lett még 1 alkalom amikor vissza kerültem a frakcióba, de akkor inaktívság miatt kirúgtak.

5. Miért szeretnél hozzánk csatlakozni, mik a terveid a frakción belül?
Egy haverom még régebben szolgált az NNI-ben és meg is kérdezte, hogy nem-e akarok jelentkezni a frakcióba. Akartam volna is, csak sajnos akkoriban egy másik frakcióban voltam. A tervem az lenne, hogy minél több ideig bent maradni a frakcióban, és minél magasabb rendfokozati pozíciót elérni.

6. Rendelkezel mikrofonnal, illetve ezek mellett TeamSpeak3 és Discord klienssel?
Igen.

7. Mutasd be magad, foglalkozásod és kedvenc időtöltéseid pár mondatban.
Zsombornak hívnak, nemrég lettem 16 éves, 1 éve kezdtem el focizni, illetve egy helyi edzőterembe is kijárok edzeni. Rendészeti Technikumba tanulok jelenleg. A szabadidőmet általában Seemta-n töltöm.

8. Tudod teljesíteni a heti 800 kötelező percet?
Igen.

9. Csatolj egy képet a névváltásaidról.
https://gyazo.com/60350e9081c8e5e78db461f64e4838c4

10. Csatolj egy képet a kitiltásaidról, adminjaileidről.
https://gyazo.com/120b0b4641606394c37301551632bbe4 , az adminjailekhez annyit hozzá fűznek, hogy az "OOC Stílus, Adminügy alatti fun"-ból keletkezett a ban.
 
  • Vicces
Reactions: bronze

deemoN

prove them wrong.
Very Important Person
2019. 05. 23.
787
2 103
21
V4 karakter
robert.celeketic
V2 karakter
robson.kuznetsov
KNICIZ6.png

Tisztelt Jelentkező. A vezetőség átolvasta a lapját, és bírálásra került.
Az Ön lapját elutasítottuk.
 
  • Tetszik
Reactions: secretgabor
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.