Hanna El Bravo jelentkezése a nemzeti nyomozó irodához

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Fercsi1

Barangoló
2021. 11. 26.
77
88
Szentes?
V4 karakter
Sean Josh
LV karakter
Johnson Conor
V2 karakter
Hanna El Bravo
image.png

A jelentkezési lapot a legjobb tudásod szerint írd meg. Minden mezőt tölts ki! Ügyelj a helyesírásra, hiszen ez az egyik legfontosabb szempont a bírálásnál. A kérdésekre adj minél kreatívabb, de reális válaszokat. Fejtsd ki a válaszaid, írj minél több mondatot. Beküldés előtt olvasd át legalább egyszer a válaszokat, és bizonyosodj meg a lap helyes kitöltéséről. A válaszokat a "válasz" szöveg helyére írd. Hibás kitöltés automatikus elhelyezést/elutasítást jelent.

In Character rész

1. Teljes neve
Hanna El Bravo

2. Születés helye, dátuma
1997.03.23. Los Santos

3. Bejelentett lakcíme
Los Santos Marina 10

4. Telefonszáma
36226250428

5. Legmagasabb elvégzett tanulmánya
Rendőrtiszti iskola

6. Korábbi munkahelyei, onnan való távozásának indoklása
Kamion sofőr voltam, kaptam egy jobb ajánlatot a Fix&Driveba , itt meg nem kaptam meg azt a pénzt amit szerettem volna.

7. Szolgált már korábban egyéb rendvédelmi szerveknél?
Ha igen hol, mennyi ideig és mi volt távozásának indoka?
Nem nem voltam még de nagyon szeretnék mivel ez a szakmám

8. Miért szeretne nyomozó lenni?
Mivel ezt a szakot végeztem el az iskolában és úgy gondolom hogy jó lennék benne és szeretném magam kipróbálni

9. Miben különbözik a többi jelentkezőtől, miért válasszuk magát?
Eddig ahol dolgoztam ott mindenhol dícsértek, nagyon jó munka erő vagyok én úgy gondolom, ez a szakmám is. Én a társaságot, csapatot nagyra vélem és nagyon jól tudok benne dolgozni, így alkalmas lennék rá. Valamint nem csak 1-2 hónapra szeretném hanem hosszú távon a csapat tagja maradni.



Out of Character rész

1. Hogy hívnak, hány éves vagy?
Fercsinek hívnak 15 éves vagyok nemsoká töltöm a 16-ot.

2. Mióta játszol SeeGameSystem szervereken?
2019 óta V2-n 2020 óta

3. Mennyi játszott perced van a szerveren?
25075 egyenlőre

4. Milyen frakciókban voltál korábban?
Mennyi ideig voltál ott, mit értél el és mi volt a távozásod oka?
Fix, BMS taxi, távozások oka a pénz meg az időhiány de jelenleg már eggyik se fenyeget mivel van pénzem is meg időm is.

5. Miért szeretnél hozzánk csatlakozni, mik a terveid a frakción belül?
Egy olyan helyet keresek ahol jól ki tudok jönni a társaimmal és kell a csapatmunka mivel jó vagyok benne és szeretem valamint van RP mivel itt azért vannak elég jó eseménnyel teli RP-k.

6. Rendelkezel mikrofonnal, illetve ezek mellett TeamSpeak3 és Discord klienssel?
igen

7. Mutasd be magad, foglalkozásod és kedvenc időtöltéseid pár mondatban.
Fercsinek hívnak most 15 éves vagyok Szentesen születtem és itt is élek. Jelenleg informatikai rendszergazdának tanulok és lehet hogy ezt fogom folytatni is , bár hétvégén vendéglátásban dolgozok. Suli után szoktam kondizni ez az eggyik kedvenc időtöltésem itt jól el szoktam lenni, ez után szoktam játszani és ha felvennének ide akkor itt nyomnám sokat.

8. Tudod teljesíteni a heti 600 kötelező percet?
Igen

9. Csatolj egy képet a névváltásaidról.

10. Csatolj egy képet a kitiltásaidról, adminjaileidről.
 

Smexy

Very Important Person
2019. 01. 10.
1 974
2 630
nnilogo.png

Tisztelt Jelentkező. A vezetőség átolvasta a lapját, és bírálásra került. Az Ön lapját elutasítottuk. Következő ciklusban újra próbálhatja.
(( Gyenge lap lett sajnos. ))
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.