Hank Connor - Fix&Drive jelentkezes

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

KeZ

Újonc
Támogató
2020. 01. 17.
18
12
V2 karakter
Sergej Romanow

FIX AND DRIVE SERVICE
JELENTKEZÉSI LAP


[ O ][ O ][ C ]

Beceneved, amin szólíthatunk:
~ Kristóf ~


Életkorod:
~ 14 ~


A játékon belüli szinted:
~ 16 ~


Rendelkezel AdminJail-el, Kick-el, esetlegesen Ban-al? (UCP-ről egy kép)
~ https://imgur.com/lnkvls8 ~


Rendelkezel TeamSpeak3-al? Ha igen, milyen rendszerességgel használod?
~ Igen rendelkezek, napi rendszerességgel használom. ~


Rendelkezel mikrofonnal?
~ Igen ~


Mesélj magadról pár mondatban, hogy megismerhessünk, értékeld magad pozitív, negatív tulajdonságokkal:
~ Kristóf vagyok egy viszonylag érthető beszédes srác. Szabad időmet a szerveren töltöm. Szeretek segíteni másokon,nem adom fel olyan könnyen. Szeretek minőségi munkát ki adni a kezemből.Mindenki ötletét/gondolatát tiszteletbe tartom.Szüleimmel és bátyámmal élek együtt. Verseny szerűen úszok és még sok más sportot is csinálok hobbiból. Magamat kedves nyugodt kissé türelmetlennek írnám le. De persze engem is ki tudnak hozni a sodromból,nagyon nem szettem ha valaki a kisebbet gyengébbet bántja. Nem vagyok harag tartó szeretek az emberekkel kommunikálni/barátkozni. Informatika/Programozás amivel foglalkozni szeretnék. Szeretem a kihívásokat/megpróbáltatásokat.




[ I ][ C ]

Teljes neve:
~ Hank Connor ~


Anyja, apja neve:
~ Sylas Natasa , Hank Roger ~


Elérhetősége (email, telefonszám):
~ hankconnor@gmail.com , 958250 ~


Büntetlen előítéletű?
~ Igen ~


Személyi igazolványáról egy kép:
~ https://imgur.com/YlhFN15 ~


Van-e ismertsége a csapatunkon belül?
~ Nincs ~


Számára mennyire fontos az összeműködés és a csapatmunka?
~ Számomra nagyon sokat jelent a csapat munka. Jó tudni hogy ha bármi bajba kerülök mindig lesz valaki mellemet aki megvédjen. És a ha csapatban dolgozunk mindig találunk barátokat akik mindig mellettünk lesznek és megvédenek.


Gyakran jár műhelyünkbe?
~ Rendszeresen ott szereltetek. ~


Csatolja be önéletrajzát:
~ Hank Connor-nak hívnak. 1995 .10.30-án születem a Los Santos-i kórházban. Nem voltunk gazdag se szegény család. Szüleim egy olyan óvodába írattak be ahol egy kicsi kezdetleges angolt is tanultam. Ezek után egy viszonylag jó általános iskolába kerültem ahol sok tudással és barátokkal gazdagodtam. Mi után elvégeztem az általános iskolát egy jó szak-középiskolára bukkantam ahol emelten tanultam angolul és németül. Emeltet mérnöknek is tanultam, eleinte kisebb gépek megtervezésével foglalkoztunk majd, Nagyobb gépeken pl: Autókon stb... Teltek az évek és a közép iskolát is ki jártam. Utána egy főiskolába is be iratkoztam ahol folytatódót a idegen nyelv és a mérnöki tudásom tovább tanulása. Emelet egy gyakorlatra is jártam egy szerelő céghez ahol a cégnek segítettem autókat összeszerelni,tervezni... Egyik nap a amikor gyakorlaton voltam a cég egyik vezetője megkérdezte hogy nincs e kedvem megnézni egy új autó prototípusát. Mivel már fáradt voltam ezért igent mondtam le mentünk a bemutató terembe és meg pillantottam egy gyönyörű bwm-t. És ekkor döntöttem el hogy én szerelő leszek. ~


w Aláírás:

Hank Connor

Wing válasza:
Jelenleg nincsen felvétel a Fix&Drive-hoz. Z/H
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.