Han Lue - Alax [SM bírálást szeretnék.]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

BoriUr

Barangoló
2019. 06. 26.
92
54
Miskolc
V2 karakter
Han Lue
SModer_tor.png


TeamSpeak 3 neved:
< Han Lue//BoriUr >

Panaszolt fél TeamSpeak neve:
< Alax >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Jogtalan-nak tartom a bann-t! Tegnapi nap folyamán #Papó-val beszélgettem egész sokáig egy darabig "ts ügyfélszolgálat-ban" szabályzat alapján ugy tudtam hogy 1 modinal 2 ember lehet bent beszélgetni,mai nap bementem hozzá mivel friends-nek van rakva nálam papó,mikor beléptem hozzá köszöntem hogy hali mi a helyzet stb... azthittem hülyéskednek majd szolt egy "moderátor" hogy ez ügyfélszolgálat.Ekkor kaptam egy 3napos kitiltás-t olyan okkol hogy ok nélkül mentem be ügyfélszolgálat szobába.Utána beletörödtem hogy én hibáztam és beláttam összekvertem sajnos ugyhittem hogy #Papó moderátor a tegnapi beszélgetés okábol.Majd ezután várva a bannom lejáratát megnéztem nemrégiben milyen okkal is lettem bannolva. Ekkor láttam a következő indokot. "Stílus moderátorral szemben#Alax(Angelo)" belátom az ügyfélszoba belépését én rontottam el az én hibám volt amiért megis kaptam a 3 napos szankciómat.A következőt nemértem milyen stílust-om volt moderátorral szemben? Nemvolt semmilyen flegma stílusom.A 3 napos bann után kaptam a perma bann-t! Amit angelo osztott ki aki nemis volt akkor bent a szobában.Ma a moderátor-al szembeni stílus-t nem követtem el.Ahogy említettem egy baráthoz mentem be #Papó-hoz beszélgetni abban a tévhit-ben voltam hogy ő egy moderátor,ezzel hibáztam így bementem egy ismeretlen moderátor-hoz ugyfélszobába.Azthittem hülyeskednek mivel az én közösségem-be maga a beszédsítlus sokkal másabb.Példaképp: Szevasz k*csög mitcsinálsz? Természetesen ez sok ember félreértheti vagy magára veheti nálam mindig is megvolt a poén egy kommunikáláson belül.Megkaptam a 3napos bann-t ami jogos volt be is látom,majd ezután 1-2 órára rá egy moderátor-al szembeni stílus-t ezt végképp nemértem mivel nemtörtént ilyen eset.Ezt #Papó tanusitja is aki a szobában tartózkodott.Ez az ok miatt a végleges kitiltásomat jogtalan-nak tartom! >

Bizonyítékok:
< "Stílus moderátorral szemben#Alax(Angelo)" >

Megjegyzés:
< Jogtalan-nak tartom a bann-t! >
 

Alax

Az év Globális Moderátora 2021-ben.
Veterán Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
978
1 287
Borsod
V4 karakter
Bob Wallenberg
LV karakter
Nil Valery
V2 karakter
Alax D Xavier
Csak ismételni tudom magam. Hali, a dolgokat nem kéne ferdíteni.. 40 másodpercet voltál a szobában, az alatt több káromkodás hagyta el a szádat, mint amennyi levegőt én vettem összesen ez alatt az idő alatt. Alapvetően meg kéne nézni, hogy hova lépsz be, milyen módon, és hogy ki kicsoda. A felvétel alapján operátor véleményét kértem ki az esetről, és a stílusod ebben a formában elfogadhatatlan. Illetve még ha a Dwayne moderátor is lett volna, akkor is kitettelek volna, mert így nem hogy ügyfélbe, de egy FK szobába sem lépsz be. És amikor közöltem, hogy ez TS ügyfélszolgálat a helyett, hogy bármi számottevőt tettél volna, vagy kicsit utána jársz mi a helyzet rávágtad flegmán. "Ott lehetnek ketten mellette." Kicsit a dolgok súlyán, a stíluson, és a tájékozódottságon kéne javítani, és átgondolni mi a helyzet. Attól hogy valaki a haverod, nem csak neki kéne megadni a tiszteletet, hanem a vele egy szobában tartózkodó másik személynek is, jelen esetben jómagam.
 

BoriUr

Barangoló
2019. 06. 26.
92
54
Miskolc
V2 karakter
Han Lue
Ujra megemlitem ahogy a panasz-ban is.Azthittem hülyéskedés volt az egész nyilván ha nincs bent senki csak ismerősök akkor beszélgetést lehet kezdeményezni olyan stílus-ban amilyen-ben az adott fél akarja azt. Én nem szindi/trollkodni mentem be ahogy említettem nekem ilyen a stílusom barátokkal szemben,de ezesetben szeretném beidézni @Sziho -t tanusítás képpen hogy semmi féle moderátor-al szemben-i tiszteletlenség nemvolt veled szemben se szidás se semmi egyéb!
 

Frank

Pötyögtető
Very Important Person
2019. 01. 10.
465
198
LV karakter
Frank R Dyer
V2 karakter
Frank R Dyer
Sziasztok!
A panaszt átolvastam illetve a hangfelvételt meghallgattam.
Először is pár dolgot, hogy letisztázzunk:
1. Angelo neve azért van a ban indokban mivel moderátor nem tud örökös kitiltást osztani, ilyenkor operátor hosszabítja a bant a nevével ellátva így ő nem tartozik a panaszhoz. (Stílusért örökös kitiltás jár)
2. Az indokot Angelo megváltoztatta Alax kérésre csak simán stílus indokra mivel nem feltétlenül a moderátorral szemben volt a stílusod.
A hangfelvételben jól hallható a stílusod és ebből most csak a köszönésed emelném ki: "Papó te f*sz mit képzelsz magadról, hogy nem írsz vissza?"
Panasz jogtalan, Alax helyesen járt el!
Zárható/Helyezhető
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.