Hampton Powell -> HoPe | #North

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

duplauzi

Aktív fórumozó
2020. 09. 23.
235
1 350
LV karakter
Ariel Nash
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Hampton Powell >

Panaszolt fél admin neve:
< HoPe >

Panasz pontos megfogalmazása:
< RK, adminkihasználás. >

Bizonyítékok:
<
https://streamable.com/uo6sa2
unknown.png
>

Megjegyzés:
< Lövöldözés közben saját bevallása szerint elflyol, hogy ne haljon meg, ezután visszajön ugyan úgy lövöldözni. Szerintem ez magáért beszél. >
 

HoPeV2

𝓵𝓲𝓯𝓮 𝓲𝓼 𝓪𝓫𝓸𝓾𝓽 𝓉𝒾𝓶𝓲𝓷𝓰 ⌛
Támogató
2019. 01. 18.
211
418
20
V2 karakter
𝓳𝓮𝓼𝓼𝓲𝓬𝓪 𝓪𝔂𝓭𝓮𝓷
Hali!

Küldöm a bíráló adminnak a videót!

Edit :
-Mint írtam, nem azért flyoltam el, hogy ne haljak meg. Hanem bekapcsolva maradt és amikor kiszálltam akkor elflyolt a karakter.
-Akkor lett volna adminkihasználás úgy gondolom ha vissza is flyolok és lelőlek titeket, de ez nem történt meg hanem vissza szaladtam. Mivel ti már nem voltatok ott én mentem tovább dolgomra és megint bejelzett a tarffi és úgy mentem megint utánatok.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Balage. és krts

duplauzi

Aktív fórumozó
2020. 09. 23.
235
1 350
LV karakter
Ariel Nash
Teljesen nonszensz, hogy "véletlen" elrepülsz, és utána még vissza is jössz. Szerintem alap dolog lenne, hogy ha már volt egy ilyen fail-od, és azt is látod, hogy mi vagyunk ott, akiknél elrepültél, akkor nem jössz vissza, mivel ha nem repülsz el, akkor fixen meghaltál volna, de gondolom csak így szeretted volna kijátszani az RK szabálypontot. De kíváncsi lennék a killogra, hogy "Jessica Ayden" egyszer, vagy kétszer halt meg. Ha kétszer, akkor szerintem mindent elmond az adminisztrátor hozzáállásáról és nemtörődömségéről, hozzátenném, ha csak egyszer haltál is meg, az utolsó klippben látottak alapján, az sem állja meg a helyet.
e/ ha elflyoltál volna, akkor szerintem még kellett volna látszódnia a fejed felett a zöld háromszögnek, de a fejed felett semmi olyasmi nem volt. Halál után érdekes módon egyből eltűnt, de nyilván valóan a killogból ez ki fog derülni, várom a mielőbbi bírálatot.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Dühítő
Reactions: Balage.

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
Sziasztok!

A panaszt én fogom bírálni, @HoPeV2 tőled szeretném elkérni a bizonyítékot és egy teljes napi logot.
 
  • Tetszik
Reactions: duplauzi

HoPeV2

𝓵𝓲𝓯𝓮 𝓲𝓼 𝓪𝓫𝓸𝓾𝓽 𝓉𝒾𝓶𝓲𝓷𝓰 ⌛
Támogató
2019. 01. 18.
211
418
20
V2 karakter
𝓳𝓮𝓼𝓼𝓲𝓬𝓪 𝓪𝔂𝓭𝓮𝓷
Teljesen nonszensz, hogy "véletlen" elrepülsz, és utána még vissza is jössz. Szerintem alap dolog lenne, hogy ha már volt egy ilyen fail-od, és azt is látod, hogy mi vagyunk ott, akiknél elrepültél, akkor nem jössz vissza, mivel ha nem repülsz el, akkor fixen meghaltál volna, de gondolom csak így szeretted volna kijátszani az RK szabálypontot. De kíváncsi lennék a killogra, hogy "Jessica Ayden" egyszer, vagy kétszer halt meg. Ha kétszer, akkor szerintem mindent elmond az adminisztrátor hozzáállásáról és nemtörődömségéről, hozzátenném, ha csak egyszer haltál is meg, az utolsó klippben látottak alapján, az sem állja meg a helyet.
e/ ha elflyoltál volna, akkor szerintem még kellett volna látszódnia a fejed felett a zöld háromszögnek, de a fejed felett semmi olyasmi nem volt. Halál után érdekes módon egyből eltűnt, de nyilván valóan a killogból ez ki fog derülni, várom a mielőbbi bírálatot.
Itt van neked is külön a videó, hogy megértsd a történetet : https://streamable.com/s7v13n -----> Innen pedig vissza szaladtam ahonnan elflyoltam és nem repültem vissza lövöldözni

A bizonyítékot elküldtem. Várom a bírálatot!
 
  • Tetszik
Reactions: Balage. és krts

duplauzi

Aktív fórumozó
2020. 09. 23.
235
1 350
LV karakter
Ariel Nash
Itt azon van a hangsúly, hogy visszajöttél azok után, hogy egy ilyet csináltál. Meghaltál volna, ez nyilvánvaló. Megmagyarázza ez azt is, hogy miért nem tudtalak akkor fejbelőni. Véleményem továbbra is az, hogy nem kellene ilyen után visszajönnöd, mert egyértelműen meghaltál volna. Alapból nem is értem, hogy minek fly-olsz a kocsiban?
 

HoPeV2

𝓵𝓲𝓯𝓮 𝓲𝓼 𝓪𝓫𝓸𝓾𝓽 𝓉𝒾𝓶𝓲𝓷𝓰 ⌛
Támogató
2019. 01. 18.
211
418
20
V2 karakter
𝓳𝓮𝓼𝓼𝓲𝓬𝓪 𝓪𝔂𝓭𝓮𝓷
Itt azon van a hangsúly, hogy visszajöttél azok után, hogy egy ilyet csináltál. Meghaltál volna, ez nyilvánvaló. Megmagyarázza ez azt is, hogy miért nem tudtalak akkor fejbelőni. Véleményem továbbra is az, hogy nem kellene ilyen után visszajönnöd, mert egyértelműen meghaltál volna. Alapból nem is értem, hogy minek fly-olsz a kocsiban?
De nem mentem oda vissza lövöldözni, hanem utána amikor megint bejelzett a traffi arra mentem ki ismét.
 
  • Tetszik
Reactions: krts

duplauzi

Aktív fórumozó
2020. 09. 23.
235
1 350
LV karakter
Ariel Nash
Nem is tudtál volna visszajönni, mert addigra már rég elmentünk, de ahogy látom, roppant vicces neked ez, tükrözi az ügyhöz való hozzáállásodat. A fent HSZ-ben már kifejtettem a problémát ezzel, mert akárhogyan is nézhetjük, de ilyet nem kellett volna csinálnod. Várom a mielőbbi bírálatot.
 
  • Tetszik
Reactions: Erdős és HoPeV2

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini

A panaszt jogosnak ítélem meg.

Végignéztem mindkét videót, mindkét szemszöget. Kipróbáltam a fly parancsot ha a járműben is már be lett volna kapcsolva akkor autóstól repülsz el. Kiszálláskor látszik, hogy még nincsen bekapcsolva (sem a disappear), de utána egyszer csak aktiválva lesz, emiatt arra kérlek, hogy olyan gombra bindeld a parancsot amit biztosan nem tudsz véletlenül aktiválni.

Mindenesetre aktiválva lett, 2 háztömbbel arrébb rakott le a game, nem mennék bele a mi lett volna ha.. részbe de függetlenül attól, hogy meghaltál volna vagy sem, ha már egy admin scriptet aktiváltál (véletlenül), akkor is utána vagy levárod a 15 percet és aztán mész kizárólag erősítés kérésre maximum vissza, de semmiképpen nem mehetsz vissza a helyszínre (amiből ki fly-oltál), sem gyalog, sem ugyan arra az RP-re. Az eset közt egyébként 4 perc telik el, mikor ismét lelőttek (tehát még az elméleti 15 perc sem telt le).

A logokban látszik, hogy bejelez a trafi, azonban a rendszámból leszűrhető, hogy ugyan arról a járműről van szó, de ha a rendszámról nem is a járművet (+nevet) meglátva kiderült volna.

[2021-11-21 18:19:24] [Output] : [NNI] Alezredes Jessica Ayden mondja ((rádióba)): Ayden Alezredes beszél az NNI-től! Az E60-ba ülő személyek kilőtték a rendőrséget, innentől TP aktív.
Ezt a sűrgősségi rádiót pedig utána sem tudom hová tenni, ebből teljesen ki kellett volna maradni.

Összességében,
mivel aktiválódott egy admin script, amivel láthatóan előnyre tettél szert, de egyben ki is léptél az RP szituációból, így a helyes magatartás mindenképpen az lett volna, hogy nem futsz vissza a helyszínre, hanem teljesen kimaradsz az RP és annak folytatásából.
RK jelen esetben nem történt, mert HoPe halt meg, azonban az adminkihasználás részt és az RP-be való visszacsatlakozás panasza jogos, így HoPe-t mínusz pontban részesítem.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.