Halloween-i Event

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Yazi

Barangoló
Támogató
2019. 01. 15.
124
58
steamcommunity.com
V4 karakter
Darius Flintwood
LV karakter
Darrell Flintwood
v2-fejleszt_-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Mateo De Breno >

Ötleted:
< Sziasztok, tudom, hogy még elég messze van a halloween és hazánkban nem is olyan elterjedt, viszont lett most egy event ötletem. Mivel szokott lenni húsvéti illetve karácsonyi event is ezért úgy gondoltam, hogy lehetne most egy halloween-i is. Az alap koncepció az lenne mint a húsvéti eventnél csak itt nem npc-k lennének eldugva a városban hanem töklámpások amiket meg adott időnként lehetne "kiszedni". Ha találsz egy töklámpást ráclikelsz, majd egy automata bindet követően egy széttörő tök animáció (Amit anim kísérel) után megkapnánk a randomizált ajándékot. Az ajándékok közül lehetne kapni pár pp-s itemet pl. kártyák, mesterkönyvek, fegyverek illetve lehetne erre az eventre berakni valami halloween-i fegyver skint is (Glockra van 1-2 ötletem is) viszont a sok jó mellet lehetne ugye rosszat is kapni belőle...kaják stb. Az event hosszúsága megegyezhetne a többi hasonlathoz. >

Megjegyzés:
< Szerintem a playerek többsége örülne egy ilyen féle eventnek. Köszönöm hogy végig olvastad az ötletem! >
 
Utoljára szerkesztve:

vocal

Barangoló
Támogató
2019. 01. 17.
96
33
V4 karakter
Anthony_McFroy
LV karakter
Anthony_McFroy
V2 karakter
Anthony_McFroy
Támogatom
thebenjamin válasza:
11.) Kötelező az egy szónál hosszabb hozzászólás!
Büntetés: 40 büntetőpont.

Figyut osztottam.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Imádom
Reactions: Yazi

blank

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 13.
153
74
V4 karakter
Brad Parry
Szerintem ennek nincs sok értelme, ha akarsz valamit akkor dolgozz meg érte, nem abból áll a világ hogy az öledbe esik minden.
 

Dzsordzso

Zöldfülű
2019. 01. 11.
198
149
V4 karakter
Jordi McFroy
LV karakter
Jayden Flintwood
V2 karakter
Jordi McFroy ✞
Szerintem ennek nincs sok értelme, ha akarsz valamit akkor dolgozz meg érte, nem abból áll a világ hogy az öledbe esik minden.
Ennek az ötletnek szerintem eggyáltalán nem a meggazdagodás a célja.. Mert akkor ha ezen az alapon indulsz, akkor eggyik eventnek sincs értelme. Támogatom ezt az ötletet.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Imádom
Reactions: Yazi

dzsono

🔰
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 133
463
Budapest, Hungary
V2 karakter
johny_king
Múlt évben is volt már hasonló halloweeni event.
Annyi különbséggel, hogy nem töklámpásokat kellett keresni, hanem asszem zombi skines NPC-ket.
 
  • Tetszik
Reactions: Bazsi

CarlV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 11.
788
387
30
Szeged
V4 karakter
Carl P Pawlowski
Nem lenne rossz ötlet , szerintem simán jöhetne.
Legalább lenne egy kis pezsgés , mert event stb és tuti fent lennénk sokan.
Ment a pacsi! :)
 
  • Imádom
Reactions: Yazi

#Bálint#

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 10.
428
288
26
V4 karakter
Murakami Rui Misurugi
Tavaly is volt és most is lesz szerintem.
 

.martin

hobbihajó törött az élet tengerén
2019. 01. 10.
745
1 700
V4 karakter
Shiro Shimuzu
Lehet én tudom rosszul, de szokott lenni ilyen event a szerveren. Szinte majdnem ugyan ez, csak szellemeket kell keresni, amik tököket adnak, és ugyan úgy skines fegyvereket, mesterkönyveket, kaját stb.-t dobhatnak.
 

Yazi

Barangoló
Támogató
2019. 01. 15.
124
58
steamcommunity.com
V4 karakter
Darius Flintwood
LV karakter
Darrell Flintwood
Tudok róla, hogy volt tavaly is ilyen event, viszont ez a szellemes megoldás annyiból rossz, hogy ha valaki megtalálja akkor át spawnol máshova és ezzel szinte ellehetetleníti azt, hogy megtalálj egy megadott szellemet és ez szerintem a feeling és az élmény rovására megy. Ezek a halloween-i tökök viszont ugyan olyanok lennének mint a nyuszifülek megadott helyen megadott időnként lehet kiszedni.
 

.martin

hobbihajó törött az élet tengerén
2019. 01. 10.
745
1 700
V4 karakter
Shiro Shimuzu
Ezek a halloween-i tökök viszont ugyan olyanok lennének mint a nyuszifülek megadott helyen megadott időnként lehet kiszedni.
Hát, könnyebbnek könnyebb lenne, de én például kifejezetten élvezem azt ,hogyha valamit keresni kell, és szerintem több eszmei értéke is van, hogyha sikerül megtalálnod, minthogy fix helyen vannak az NPC-k, és folyamat végigjárod őket naponta.
 
  • Imádom
  • Tetszik
Reactions: Zacsii és Yazi

Spiri

Barangoló
Támogató
2019. 01. 11.
142
68
Budapest IV.KER
V2 karakter
Spiri Lorenz
Szerintem ennyi event elég a szerverre. Fölöslegesnek tartóm ezt a halloween eventet, tavalyi is rossz volt nem kell belőle több! NEM TÁMOGATOM
 
  • Imádom
Reactions: crose
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.