Halasz Szilard jelentkezése a Fix&Drive-hoz. [Elfogadva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Monstergabor

Újonc
2020. 06. 15.
1
0
V2 karakter
Halasz Szilard

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ 16 vagyok, és Gábornak szólithattok.~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 1 éve kihagyásokkal, 6402 percel rendelkezem.~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~ https://imgur.com/w0ROK53 ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Igen, és igen.~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ 6-7 órát fent tudok lenni szolgálatban. Igen tudom teljesiteni.~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ Helló.16 éves gyerek vagyok,sokat szeretek focizni.Szlovákiában élek, suliba Lévába járok, mezőgazdasági szakra.Szoktam haverokkal kijárni valamikor attól függ van-e idejük.Legtöbbet unatkozok otthon. Farmingozni szokok a legtöbbet most.Szeretek seemtazni mert jó szerver, jó közösség. ~



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Teljes neve:
~ Halasz Szilard ~


Születési helye, ideje:
~ 2002.5.18, See City Kórház. ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Középsüli és érettségi. ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ Mert megtetszett a munka, szeretek szerelni otthon is szoktam. Gondoltam jelentkezek, hátha szerencsém lesz.Szeretnék tapasztalatot kapni a munkából hogy jobban tudjak szerelni, és jó csapathoz - közösséghez tartozni. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~ Szép napot Halasz Szilard a becsületes nevem. Régen kiskoromban sokat fociztam,de ez még most is tart. Szüleimmel Los Santos déli részén éltünk egy kis családi házban. Sokat szórakoztunk, tévéztünk, vagy kocsikáztunk a városban.Aztán alapsuli után eldöntöttem hogy melyik középsuliban folytatom a tanulmányaimat. És bekerültem egy 4 éves középsuliba, amelyet sikeresen kijártam , érettségivel ami hosszú munka volt, és büszke vagyok rá.És most jelentkezem ide, hogy megtapasztaljam a szerelési munkát, és jó közösségbe - csapatba tartozzak. ~

Aláírás:
Halasz Szilard 2020.10.19
 

coreyyo

?
Támogató
2019. 01. 10.
232
192
21
V4 karakter
Corey N Forsythe
LV karakter
Dhruv Walsh
V2 karakter
Corey O'Malley

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Örömmel értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja ELÉRTE az elvárt kritériumokat.
Köszönjük jelentkezését és idejét amit beleölt a jelentkezési lap megírásába!
Várjuk sok szeretettel a meghallgatáson ami a műhelyben lesz megtartva!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: Várlak TS-en Péntek 18:30-kor, ha nem megfelelő az időpont írj kérlek privátban. ))
XUqtqzT.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.