Halász Gyula jelentkezés szerelönek![Elutasítva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Xnob2002

Újonc
2020. 04. 16.
18
22
V2 karakter
Tokyo De Santan
[/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/FONT][/RIGHT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/FONT][/RIGHT]​

FIX AND DRIVE SERVICE JELENTKEZÉSI LAP [ O ][ O ][ C ] Beceneved, amin szólíthatunk: ~ Gyuri ~ Életkorod: ~ 18 ~ A játékon belüli szinted: ~ 8 ~ Rendelkezel AdminJail-el, Kick-el, esetlegesen Ban-al? (UCP-ről egy kép és a névváltásról!) ~ https://imgur.com/a/ZrEfBzl ~ Rendelkezel TeamSpeak3-al? Ha igen, milyen rendszerességgel használod? ~ Rendelkezem és használom is!~ Rendelkezel mikrofonnal? ~ igen rendelkezem ~ Mesélj magadról pár mondatban, hogy megismerhessünk, értékeld magad pozitív, negatív tulajdonságokkal: ~ Most töltöttem nem rég a 18-dik életkorom nem vagyok nagyon ideges tipus szeretek autokat szerelni . ~ [ I ][ C ] Teljes neve: ~ Halász Gyula ~ Anyja, apja neve: ~ Annya:Halász Erzsébet Édesapám Király György Elhunyt ~ Elérhetősége (email, telefonszám): ~ mikagyorgy4@gmail.com ~ Büntetlen előítéletű? ~ Nen nem vagyok ~ Személyi igazolványáról egy kép: ~ Azt nem tudok most kuldeni ~ Van-e ismertsége a csapatunkon belül? ~ Igen talán van Lisa ~ Számára mennyire fontos az összeműködés és a csapatmunka? ~ fontos a csapatmunka mert ha nincsen csapatmunka nagyon sokat kell dolgozni egyedul ~ Gyakran jár műhelyünkbe? ~ igen én mindig oda viszem a kocsim ~ Csatolja be önéletrajzát: ~ Önéletrajzom:See Cityben szulletem 1995 majus 5.én egy korházban nagyon szegény családban nöttem fel nem volt apukám sem mert meghalt de ezzel szemben nagyon kedves és segitökész ember vagyok ~


Aláírás: Halász Gyula

















 
  • Tetszik
Reactions: Devin

Eccavú

Írnok deák
2019. 01. 11.
545
79
Valahol a világ végén :3
LV karakter
Bella Barone
V2 karakter
Damona Vermillion
A vezetőség megkapta jelentkezési lapját és feldolgozta. Sajnálattal közlöm, hogy a jelentkezése el lett utasítva!

Zárom/Helyezem!​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.