Halasz Benjamin Jelenkezési lapja.:)

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Ben Oakwood

Újonc
2020. 03. 23.
4
2
V4 karakter
Kasper H Human
V2 karakter
Halasz Benjamin
My_Garage_Auto_Logo.png
JELENTKEZÉSI LAP IG Neved: ~ Halasz Benjamin ~ Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel? ~ 2 éve 11591 ~ Hanyas szintű vagy? ~ 15-16 ~ Milyen idős vagy? ~ 13 ~ Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka? ~ Voltam taxi,Hells angels motoros club.a taxi bol azért léptem ki mert akkor volt az év vége és tanultam hogy jobbak legyenek a jegyeim.A motoros clubbol meg ki lettem ck-zva ~ Ha voltál, mikor távoztál az utolsó frakciódból? ~ 1-2 hónap aszthiszem ~ Miért szeretnél a frakció tagja lenni? ~ Mert kiszeretnék minden féle frakciót próbálni hogy milyen a közösség ~ Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal? ~ igen. ~ Naponta mennyi időt tudsz a szerveren tölteni (óra)? ~ Hát attol függ hogy mennyi a házi de amúgy 2-3 óra kb ~ Voltál-e már bannolva? (Csak UCP Kép elfogadott) ~ Még nem.https://imgur.com/a/Oc01RoD ~ Voltál-e már AJ-ben? (Csak UCP Kép elfogadott) ~ igen.5x https://imgur.com/a/Oc01RoD ~ Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.) ~ Ahogy mondtam 13 éves vagyok. 1-2 éve rp-zek itt a seemta szerverein.Fiu vagyok szeretek közöségbe játszani.Edigg még csak 2 frakcióba voltam de szeretnék minél többet ki próbálni.Tanulás után egyböl jövök mindig fel a szeróra mert úgy érzem hogy itt a see szerverein jó közöség van.Előre is köszönöm az elbírálást!:) ~
 
  • Vicces
Reactions: cikmar

Nxrby

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
628
436
22
V2 karakter
Armandi Petra
My_Garage_Auto_Logo.png


Tisztelt jelentkező!

A lapját a vezetőség átolvasta, majd arra a döntésre jutott, hogy a jelentkezési lapja nem felelt meg az elvártaknak.
Egyéb megjegyzés: Rossz helyre nyitottad, tilos a leadereket a lapokkal zaklatni, effelől kérdezősködni, minta el van csúszva.​

Armandi Petra - See City Car Service, Igazgató.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.