Halálzene

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

West

Az év Illegális Frakció Leadere 2020-ban.
2019. 01. 11.
341
264
A legjobb hely, Szombathely
V2 karakter
Desya Zavodsky
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Ryan Nicholson>

Ötleted:
< Halálzene legyen kikapcsolható. >


Megjegyzés:
< /Néha/ idegesítő. >
 

Pongo

Írnok deák
2020. 09. 20.
671
2 547
V2 karakter
ʟᴏʟᴀ.ʜɪᴄᴋꜱ
Helló,
mindenképpen támogatom az ötleted, sokszor zavaró tud lenni számomra is, de egyszerűbb lenne mégis, mint állandóan le s fel húzni az MTA hangerőt. Bőven elég lenne az alagút, TÁMOGATOM!
 
  • Tetszik
Reactions: West

Darko.

"All the time you have to leave a space"
2019. 01. 10.
885
781
17
V4 karakter
Ben Sauer
LV karakter
West Thomas
V2 karakter
Dough Thommas
Helló, nemtudom, hogy mi anyira nehéz lehúzni az MTA hangerején, sőtmitöbb még időbe sem telik ezt megtenni.
 

crose

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 03. 26.
233
642
V2 karakter
yannis.catteau
Hat igen, amikor mar a 3. halalidot kell ugymond afkolni es kozbe sorozatot neznel eleg idegesito ez a /gyaszos/ hangulatu zene, viszont ha lehuzod a hangerot, akkor azt nem hallod, hogy feleledsz. Csak egyeterteni tudok az otlettel.
 

Stream

tutto bene, todo bien, very good
Támogató
2019. 01. 20.
341
1 028
19
Pécs
www.youtube.com
V4 karakter
Svetlana Nikolaj
V2 karakter
Skylar Siorghlas
Helló, nemtudom, hogy mi anyira nehéz lehúzni az MTA hangerején, sőtmitöbb még időbe sem telik ezt megtenni.
Képzeld egy adminsegéd helyzetét. Te is tudod milyen az amikor néznél halálban egy jó sorozatot de fél percenként alt tabolsz, hogy pörgesd a consolet :p Ettől független mindenkinek jó lenne, csak támogatni tudom. /dmute
 

Darko.

"All the time you have to leave a space"
2019. 01. 10.
885
781
17
V4 karakter
Ben Sauer
LV karakter
West Thomas
V2 karakter
Dough Thommas
Képzeld egy adminsegéd helyzetét. Te is tudod milyen az amikor néznél halálban egy jó sorozatot de fél percenként alt tabolsz, hogy pörgesd a consolet :p Ettől független mindenkinek jó lenne, csak támogatni tudom. /dmute
Jogos amit mondasz, mondjuk engem nem zavar a hálálzene, de ha titeket ez zavar akkor ne miattam ne legyen bent egy ilyen parancs, főleg hogy pár sorból megvan.

//Teló
 
  • Tetszik
Reactions: Stream

lowkey

Újonc
Támogató
2019. 01. 12.
57
109
V4 karakter
chase.keen
LV karakter
zernat.conrud
Támogatom, engem nagyon sokszor idegesített már, Stream szavait idézném "Te is tudod milyen az amikor néznél halálban egy jó sorozatot", vagy esetleg Tommen-t "Eközben adminügy lesz, de X kimarad belőle..." A srácok szépen összefoglalták, fasza topic.
 
  • Tetszik
Reactions: West és Stream
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.