Halálidő

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Damde

Újonc
2019. 07. 08.
67
51
V4 karakter
patrick lattimore
v2-fejleszt_-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Tayvonne Avery >

Ötleted:
< Halálidő átirás 15 percről 10re. >

Megjegyzés:
< Szerintem, igy, hogy van már anim rendszer, le lehetne csökkenteni a halálidőt, várom a véleményeket. >
 

realpatrik

Zöldfülű
Támogató
2020. 03. 22.
189
132
Békéscsaba
V4 karakter
🤡chyrek_lowe🤡
LV karakter
kaheem_eugene
Csumi. Én azt mondom,hogy ez nagyon jó ötlet lenne,picit sok ez a 15 perc én úgy gondolom,hogy jöhetne.
 
  • Imádom
Reactions: Janibetyar

Sandor Csaba

Újonc
2019. 01. 12.
21
2
V4 karakter
Wayne Shakur
LV karakter
Wayne Shakur
V2 karakter
Wayne Shakur
v2-fejleszt_-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Tayvonne Avery >

Ötleted:
< Halálidő átirás 15 percről 10re. >

Megjegyzés:
< Szerintem, igy, hogy van már anim rendszer, le lehetne csökkenteni a halálidőt, várom a véleményeket. >
Támogatom teljes mértékben!
 
  • Imádom
Reactions: Janibetyar

Botee

Újonc
2019. 01. 18.
54
13
23
V4 karakter
James L Tackett
LV karakter
Andrew K Hudson
Esetleg akkor legyen 10 perc ha előtte animba kerültél , amúgy maradjon a 15 perc. Az az 5 perc kibírható ha pedig 1 nap 10x meghalsz nem kell elmenni darálni és akkor nem lesz ilyen probléma.
Picit gondolj bele a rendvédelmisek helyzetébe, a gyárnál naponta 10x van backup és ugye akkor kötelelező kimenni ha ebből a 10 alkalomból 6x leszednek az 90 perc amit csak azzal töltesz, hogy a piros képernyőt bámulod ami szerintem és más játékostársaim szerint hosszú. Támogatom az ötletet
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Picit gondolj bele a rendvédelmisek helyzetébe, a gyárnál naponta 10x van backup és ugye akkor kötelelező kimenni ha ebből a 10 alkalomból 6x leszednek az 90 perc amit csak azzal töltesz, hogy a piros képernyőt bámulod ami szerintem és más játékostársaim szerint hosszú. Támogatom az ötletet
Akkor a lövés készségen kell változtatni, vagy nem kell kötelezni a tagokat , akik nem akarnak ne menjenek ki , vagy nem kell ilyen frakcióba menni. :D Minden frakciónak meg van az előnye és hátránya , valamit valamiért.
 

slay

Aktív fórumozó
2019. 01. 13.
268
137
21
Pécs
V4 karakter
Alvaro Croxo
V2 karakter
Alvaro De Bracco
Én személy szerint nem látom sok értelmét annak ha 5 perccel csökkentenék a halálidőt, így is láttam olyanokat akik emberrabon kifutottak, mondván:15 perc nem sok, max afkol.
Ha meg valakinek nem tetszik a 15 perc afk, akkor vagy ne menjen ki akciókra, vagy vigyázzon jobban.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.