Halál

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kristóf Szabi

Zöldfülű
2019. 01. 20.
153
98
V4 karakter
Mauro Bianchi
LV karakter
Steve Ross
V2 karakter
Steve Ross
v2-fejleszt_-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Steve Ross >

Ötleted:
< Halál komolyabbá tétele. >

Megjegyzés:
< A szerveren a halálra sok ember úgy tekint mint egy mentőöv . Ha meghalunk megússzuk a bírságot, ha meghalunk nem visznek be,ha meghalunk leveszik a körözést,ha meghalunk afkolunk 15 percet és megúsztunk egy rp szituációt stb. Ne értsetek félre NEM CSAK az illegállra értem ezt. Szerintem nincs olyan ember a szerveren aki nem választotta volna a halált egy másik opció helyett. Szerintem itt az ideje a halált komolyabban venni. Gondolok itt a halálidő növelésére vagy egyéb opciókra. Az utóbbi sorokat nem minősítésnek szántam.. Várom az ötletek vagy az ellenérveket . ;) >
 
  • Tetszik
Reactions: thechris és Zacsii

aaandor

冒険者
2019. 01. 10.
371
571
21
kisvárda
LV karakter
timetric whitaker
Szerintem ez így jó, ahogy van. Nem véletlenül került be az, hogy a játékosok animba tudnak esni, ezáltal elkerülik a halált. A halálidő növelésénél nincs nagyobb hülyeség, mert elveszi a játékkedvet az, hogy csak ülsz és vársz arra, hogy végre játszhass. Szerintem nincs mindenkinek annyi ideje, hogy levárjon tegyük fel fél órát azért, mert meghalt egy játékban és csak utána játszhat tovább.
 

DaveeV2

Álmodni annyi, mint jelen lenni valahol, ami nincs
2020. 07. 26.
233
186
Győr
www.mentok.hu
LV karakter
Conrad D Crusader
V2 karakter
William D George
Támogatom! Viszont ahogy @myron leírta, sokaknak nincs ideje/kedve levárni azt a fél órát. Vagy pedig azt is leafk-olja ;)
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Ideje lenne változtatni, hogy tényleg ne az legyen a megoldás egy körözés levételre, stb-re hogy meghal az illető és leveszik, megússza stb.. (ezt mint kívülálló írom, se rendvédelemben se illegál frakcióban nem vagyok) Viszont amit már írt másik játékos is, hogy az idő növelésével játékélményt vesz el, amellyel nem is lenne problémám mert akkor legalább a játékos nem mindenre alkalmazná azt megoldásnak, viszont letudja afkolni így igazából majdnem mindegy mennyi az idő. Szerintem be lehetne állítani, hogy halál után x ideig ne csak halálangyal legyen, ne tudjon az illető fegyvert elővenni, elindítani bank/ATM stb rablást és társai. Valamint eltudnám képzelni, hogy egy x összeget vonjon le minden halál után amely OMSZ számára menne, mint boncolás stb feladatok ellátása miatt.
 

DaveeV2

Álmodni annyi, mint jelen lenni valahol, ami nincs
2020. 07. 26.
233
186
Győr
www.mentok.hu
LV karakter
Conrad D Crusader
V2 karakter
William D George
Ideje lenne változtatni, hogy tényleg ne az legyen a megoldás egy körözés levételre, stb-re hogy meghal az illető és leveszik, megússza stb.. (ezt mint kívülálló írom, se rendvédelemben se illegál frakcióban nem vagyok) Viszont amit már írt másik játékos is, hogy az idő növelésével játékélményt vesz el, amellyel nem is lenne problémám mert akkor legalább a játékos nem mindenre alkalmazná azt megoldásnak, viszont letudja afkolni így igazából majdnem mindegy mennyi az idő. Szerintem be lehetne állítani, hogy halál után x ideig ne csak halálangyal legyen, ne tudjon az illető fegyvert elővenni, elindítani bank/ATM stb rablást és társai. Valamint eltudnám képzelni, hogy egy x összeget vonjon le minden halál után amely OMSZ számára menne, mint boncolás stb feladatok ellátása miatt.
Ez a jó ötlet :) Ezt Támogatom!!
 

Porozinko

Zöldfülű
2019. 10. 22.
205
1 076
Egyházasfalu
V4 karakter
Ladarrel Pitts
LV karakter
Owen Martinez
V2 karakter
Ratko Zebic
Néhány dologban a mostani rendszer jó, viszont egyeseknek tényleg semmit nemszámít a halál, a karakterük élete.
-Az a gond hogyha a nem éppen legális tárgyak elvesznének halálkor az az illegált nagyon gyengítené. (Mielőtt felhozná valaki)
-A pénzveszteség a kezdőknek/szegényeknek lenne nagy érvágás.
-Mivan ha valaki DM áldozatává vállik/véletlen hal meg? (Volt már ilyen, nem csak velem) Akkor vissza lehetne igényelni a pénzt? A FA/SA-k nem győznék a sok kérelmet szerintem.
-A halál CK az túl drasztikus, azok szívnák meg akik értelmesen vezetik a karakterüket, és nem azok akiket pont nemhatja meg hogy a karaktere épp megdöglik. (Mielőtt felhozná valaki)
ui: Boldog karácsonyt!
 
Utoljára szerkesztve:

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Nem kell hozzányúlni, jólvan ez így. Csak a visszaélés lenne belőle. Pl: Felemelnék a halál idejét 30 percre, és ugye van a halálangyalos szabály, hogy ameddig rajtad van, nem mehetsz RP-zni. Ezzel majdnem 1 órát (50 percet) elvenne a lehetőségektől, amit én személy szerint nem preferálok, mivel biztos vagyok benne, hogy egy csomó embernek elmenne a kedve az egész szervertől. Tartózkodom.
 

Huskys

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
413
513
20
LV karakter
Max Hulderich
V2 karakter
Diego R Szega
-Az a gond hogyha a nem éppen legális tárgyak elvesznének halálkor az az illegált nagyon gyengítené. (Mielőtt felhozná valaki)
Szerintem az a minimum hogy ha valaki meghal, akkor el lehessen venni tőle a fegyvereit.

Ez így reális. Vállalja a kockázatot. Ha meghalsz, akkor nem tudják tőled elvenni a fegyvert irl se?

Aki nem akarja hogy ilyen történjen vele, az ne hordjon magánál fegyvert.

Ilyen formában az ötletet Támogatom!
 
  • Vicces
Reactions: shhhhhh és aBalazs

Porozinko

Zöldfülű
2019. 10. 22.
205
1 076
Egyházasfalu
V4 karakter
Ladarrel Pitts
LV karakter
Owen Martinez
V2 karakter
Ratko Zebic
Szerintem az a minimum hogy ha valaki meghal, akkor el lehessen venni tőle a fegyvereit.

Ez így reális. Vállalja a kockázatot. Ha meghalsz, akkor nem tudják tőled elvenni a fegyvert irl se?

Aki nem akarja hogy ilyen történjen vele, az ne hordjon magánál fegyvert.

Ilyen formában az ötletet Támogatom!
Szerintem így is elég erős a PD. Irl elveszik persze. Viszont a bűnűző is könnyedén felkapja a rendőr fegyverét. Akkor mivan?
Nem kell változtatni semmin, jó ez úgy ahogy van.
 

shhhhhh

Újonc
2019. 01. 10.
63
86
Szerintem az a minimum hogy ha valaki meghal, akkor el lehessen venni tőle a fegyvereit.

Ez így reális. Vállalja a kockázatot. Ha meghalsz, akkor nem tudják tőled elvenni a fegyvert irl se?

Aki nem akarja hogy ilyen történjen vele, az ne hordjon magánál fegyvert.

Ilyen formában az ötletet Támogatom!
fölösleges az irl dolgokkal jönni , ha mindent olyanra akarsz mint irl elég sok dolog kell még
meg ha jól tudom örökre bannolva vagy ugyhogy nem tudom miért számit neked ennyire.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: pasa és Porozinko

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Én pedig nem értem miért ne szólhatna hozzá vagy számíthatna neki attól, hogy ki van bannolva, nem értem miért kell ebbe belekeverni,hogy bannolva van, attól véleménye lehet, fórumról nincs bannolva tehát írhat ide és kifejtheti az álláspontját.

Fegyver és egyéb tárgyak elvesztésének nem látom értelmét, mint ahogy azt sokan írták a DM esetek miatt is, illetve akkor a rendvédelem előnyt élvezne a dutys fegyverek miatt, valamint ha épp egy skines fegyver veszne el, akkor szerintem senki sem díjazná.
Idő növelésének sincs értelme mert mindenki csak afkolja.
A pénz büntetést pedig szerintem meglehetne oldani.
Bizonyos szintig nem lenne ilyen, pl. amíg kezdő a játékos 5 szint alatti addig nem vonna le.
Valamint akkor vonná le a rendszer ha újra éledt az illető kórháznál, tehát ha admin felszedné mert DM történt akkor az is elkerülhető lenne.
Illetve azt is meglehetne szerintem valósítani, hogy mondjuk naponta az első halálnál nem vonna le senkitől összeget, majd egy adott nap minél többször hal meg az illető annál több lenne a levont pénzösszeg.
Ezzel szerintem lehetne csökkenteni ennek kihasználását, aki pedig egész nap darál, és folyamatosan meghal, annak pedig lenne ez a következménye.
 
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: Huskys és Hosi

Neuh01

Írnok deák
Támogató
2019. 10. 13.
638
493
19
Vác
V4 karakter
Ashel Jean
LV karakter
Sophia S Pereira
V2 karakter
Kayden_Harrison
Szerintem jó,ahogy van az egész. Eddig is tökéletes volt,ahogy van jelenleg is. Nem támogatom.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.