Halál közbeni elfoglaltság.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Lacee

Zöldfülű
2021. 11. 08.
183
123
Tótkomlós
youtube.com
V4 karakter
Lazlow Collins
LV karakter
Lazlow Collins
V2 karakter
Ryan Santiano
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Tyler B Shelby >

Ötleted:
< Sokak úgy vannak vele ha meghalnak hogy "Míg eltelik a 15 perc,lemegy a műhold" és persze nem mindenkinek van Instant Heal kártya.Nos szerintem jöhetne egy olyan különleges dolog a szerverre mely ezt a problémát megoldaná.Tegyük fel meghalunk,majd amint bekerülünk a "mennybe" 15 percig tudunk futkározni,igaz lassúban de viszonylag tudunk megtenni távolságokat.Itt jönne az az ötlet hogy volna elrejtve valahol egy ilyen fehér doboz szerű dolog amibe ha belemegyünk akkor kijuthatunk a "mennyből".Vagy akár egy kisebb MiniGame-t kaphatnánk amit ha sikeresen megcsinálunk akkor ugyan ugy kitudunk jutni.Szerintem eléggé jól jönne sokaknak akik nem akarják megvárni azt a 15 percet,vagy lépnének le a szerverről és nem akarják máskor megvárni.Akiknek gyenge gépjük van és 10-15 perc míg fellép,majd egy 15 percet pluszban várnia kell eléggé elviheti a kedvét,példának valóan velem is ez a helyzet.Mint említettem el lenne ez rejtve,tehát egy adott távolságot kell megtennünk hogy egy ilyet találjunk.Előre vagy hátra elindulva is találhatnánk,tehát nem lenne olyan hogy elmegyünk egy irányba és közben nem is arra van.Szerintem halál közben is lenne elfoglaltságunk és nem kell addig ott várakoznunk.Benne van a pakliban az is hogy sokak addig elmennek a géptől,nem kötelező megtalálni,aki igy megvárja a 15 percet az megvàrhatja.>


Megjegyzés:
< Köszönöm ha elolvastad,véleményeket várom.>
 
  • Tetszik
Reactions: Hohesz és Stream

Lacee

Zöldfülű
2021. 11. 08.
183
123
Tótkomlós
youtube.com
V4 karakter
Lazlow Collins
LV karakter
Lazlow Collins
V2 karakter
Ryan Santiano
Miből gondolod, hogy nincs ilyen?
Nem igazán tudok róla hogy a szerveren volna ilyesmi,akár szintén ilyen eldugott dolog amivel ki lehetne jutni.Akárhányszor ugrálgattam,futkároztam nem találkoztam ilyennel.2020 végén kezdtem a V2-t és nem hallottam még ilyenről.
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.