Haiden Clifford jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Grásza

Újonc
2020. 10. 29.
15
7
V2 karakter
Finnegan O'Kenneth
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

Sziasztok,Horváth Bálint vagyok 16 éves, és Vas megyében lakok egy kis faluban. Jelenleg A III.Béla Technikumba járok mint Ipari Informatikus. Szabadidőmben focizom,és karatézok. A legtöbb időmet a szerveren töltöm el,hisz 2 hét alatt 8000 percet sikerült fenn töltenem. Jelenleg a SCCS-t tagja vagyok a szerveren,és szívesen kivenném a részem a játékos közösség fejlesztésében,segítésében.

Mióta játszol a szerveren?

Március 20 óta,mivel eddig V3-on töltöttem a szabadidőm.

Eddigi elért dolgok:

8000+ játszott perc 2 hét alatt,SCCS tagja.

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

Szeretném fejleszteni a játékos közösséget,és segíteni a játékosokat és megkönnyíteni az adminisztrátor munkáját. Régóta szerettem volna kipróbálni magam, viszont most jutottam arra a döntésre hogy bepróbálkozok.

Miért téged válasszunk?

Nem érzem magamat többnél egy játékosnál sem,saját magamnak szeretnék megfelelni,viszont rugalmas,aktív és megbízható vagyok,és elég sok tapasztalattal rendelkezem.

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

minimum 4-6 órát tudnék eltölteni a feladatom ellátásával.

Naponta hány órát tudsz online lenni?

4-6 órát minimum fent vagyok a szerveren.

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

Elmondom neki,hogy mivel nem adminisztrátor vagyok,én nem rendelkezem ilyen jogosultsággal és paranccsal,tudatom vele hogy ha bug esetén lett totálkár az autója,akkor adminisztrátorral meg fixelheti,viszont csak akkor ha van kellő bizonyítéka az esetről,ha viszont nem bug miatt történt,akkor tudatom vele hogy van lehetősége vontatóst hívni,akár hirdetésben,akár a telefonszámok alapján,illetve hogy milyen paranccsal tudja ezt megtenni.

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

Első sorban tájékoztatom a két szerelőtelepről,ami ebben az esetben a Fix and Drive és a See City Car Service. Ezt saját maga dönti el melyik a megfelelő neki,mivel az SCCS Los Santosban található, a Fix And Drive San Fierroban

Fix And Drive: Szürke villás kulccsal jelöli neked a térkép a nyugati városban ami ez esetben San Fierro,ugyanazon a rendszeren működik mint az SCCS.
See City Car Service: Piros villás kulccsal jelöli neked,viszont ez a szerelőtelep Los Santosban található.
Összesen: Alapvetően mindkettő szerelőtelepen két sáv található meg,a sima és a gyors sáv. A sima sáv a nevéből adódóan nem szól másról,mint hogy beállsz hogy és kivárod a sorod,ha nincs sor beengednek. A gyors sáv a gazdagok része,vagy mikor vontatóval húznak be akkor használja a vontatós. Betérsz,vagy behúzlak. Itt 3 lehetőséged van, Teljes szerelést kérsz,részlegeset,akár csak motort,viszont el is utasíthatod a szerelést,ez esetben távoznod kell. A szerelő egy adott pénzösszegért javítja meg az autód,viszont ez az összeg több dologtól is függ. Leginkább az autó kategóriájától és a törés mennyiségétől. A szerelő végzett,kimész a telepről.

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

Véleményem szerint a 3 legfontosabb helyszín a szerveren: A városháza,autókereskedés,és az autósiskola.

Városháza: a legfontosabb helyszín a szerveren, ide kerülsz a szerverre való regisztrálás után. Itt tudod kiváltani az irataidat,ingatlanjaidat bejelenteni és munkát is felvenni Viszont ha felszeretnél mondani, (/felmond) paranccsal tudod megtenni. A térképen egy zöld kis építmény logóval látod.

Autósiskola: Szereztél egy kis pénzt,tervezgetsz autót venni. Belépsz az ajtón. Egy NPC-vel találod szembe magad egy kis séta után. Jobb klikk rá és 25.000ft fejében megteheted a kresz vizsgáid letételét. Két lépése van a jogosítvány elvégzéséhez,hasonlóan a való élethez. Szükséged van egy minimum 80%-ra sikerült elméleti vizsgára,aztán egy gyakorlati vizsgára. Kilépsz az ajtón egy CP-vel fogunk találkozni amibe ha belesétálunk beleültet az oktatóddal az autóba,és körbevezetsz a városban,blipek jelzik hogy éppen hova-hova kell bekanyarodni,beállni és tovább menni. A végéhez érsz,kiírja a rendszer a sikeres vizsgát,megkapod az inventorydba a jogosítvány itemet. A térképen Los Santos fenti részén láthatod,kék alappal fehér T betűvel a logóját.

Autókereskedés: Megszerezted a jogosítványt,a következő célpontod az autókereskedés,ahol a zsebed mélyétől függően vehetsz magadnak autód. Viszont korlátozva vannak a választások számodra. Ha nem rendelkezel prémium ponttal akkor lecsökken kissé a válaszható autók száma,mivel létezik rajtuk limit,ami ha be van telve akkor nem vehetsz Forintból járműt,csak PP-ből. Vegyünk példának egy tökéletes kezdő autót a Trabant-ot. 200.000ft-ba fog ez nekünk kerülni,és pár szín erejéig választhatunk saját kedvünkre. Kiválasztottuk a színt,teljesen mindegy milyet,a történet ugyanaz,kidob minket a mellette lévő parkolóba a kocsival,a kulccsal az inventorynkban.

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

Ez a játékos kérdésének nagyságától függ,ha egy kisebb kérdés akkor ooc-ban kisebb válaszokkal próbálok neki segíteni.
Ha nagyobb a kérdés,akkor rákérdezek hogy van-e szükség még rám az RP folytatásában,ha nincs akkor állok a játékos segítségére,ha igen akkor sajna ugyanúgy rövid válaszokkal tudok "csak" segíteni,mivel nem szeretném ez miatt elvenni mástól az RP élményt/lehetőséget.

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

Ha a játékos kezdő még akkor rászólok a srácra hogy ez nem felel meg a szerver szabályzatának.
Viszont ha nagyobb szintű akkor adminsegéd chatre küldök egy képet,vagy logot az esetről.

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

Igen voltam,elvétettem pár hibát a szerveren. https://imgur.com/a/LiFgiuv

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

Nem. https://imgur.com/a/LiFgiuv
 
Utoljára szerkesztve:

DaveeV2

Álmodni annyi, mint jelen lenni valahol, ami nincs
2020. 07. 26.
233
186
Győr
www.mentok.hu
LV karakter
Conrad D Crusader
V2 karakter
William D George
Szia! Nézd át ezt a lapot, és javítsd ki a hibáid. (Pl.: Április 20 még el sem múlt)
 
  • Tetszik
Reactions: Kelley

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELUTASÍTOM.
Kevés a perced.

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.