Hadad jelentkezése Globális Moderátornak.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

MaxX

Lelkes fórumhasználó
2019. 06. 06.
379
248
V4 karakter
Aaron Hristov
V2 karakter
Aaron Marquis
Nevtelen.png

Játékbeli, és fórum neved:
Jelenlegi játékos nevem Aaron Hristov, illetve fórumon MaxX-ként vagyok megtalálható.

Mióta játszol a szerveren? Fórumot mikor kezdted el használni?
A szerverre 2017. 11. 10. -ben regisztráltam, viszont voltak kisebb-nagyobb kihagyásaim. A fórumot pedig 2019-ben kezdtem el használni, ekkor írtam első jelentkezési lapomat egy frakcióhoz.

Miért szeretnél globális moderátor lenni?
Szeretek új dolgokat kipróbálni, illetve azokba minél több időt és energiát belefektetni. Magamat egy kitartó embernek gondolom, aki ha belekezd valamibe, nem hagyja ott 1-2 hónap után. Mi sem bizonyítja ezt jobban, hogy a jelenlegi frakciómban is több mint 2 éve vagyok.

Miért pont téged válasszunk?
Azért gondolom magam alkalmasnak, mivel pozitív tulajdonságaim közé tartozik a kitartó, szorgalmas illetve tanulékony. Mint minden ember, nyilván én is hibázok, viszont azokból úgy gondolom, hogy igyekszek a legjobban tanulni, és figyelni arra, hogy az legközelebb ne forduljon elő. A szerveren jelenleg vezérkari tag szerepet töltök be a NAV-nál, így mint ott, itt is van felelősségem, amivel megtudok birkózni.

Naponta mennyi időt töltesz a fórumon?
Átlagosan 2 órát töltök egy nap fórumon számítógépről, viszont telefonról többet is elérhető tudok lenni nyilván, amennyiben sikeresen felvételt nyerek.

Mutasd be a referenciáidat. (ha vannak)
Jelenleg Nemzeti Adó és Vámhivatal vezérkari tagja vagyok, ahol úgy gondolom összességében nem okoztam csalódást. Igyekszek minél több emberrel jó kapcsolatot kialakítani, illetve segítőkészen állok minden taghoz. Vezérkari tagként, illetve osztályvezetőként, rendszeresen kell topicokat zárnom, helyeznem.

Rendelkezel TeamSpeak3-al?
Igen, rendelkezem. Rendszeresen használom is.

Hogyan tudnád segíteni a kezdő fórumozók dolgát?
Felhívnám TS3-ra, ahol elmondanám neki az alapvető szabályokat illetve tudnivalókat. Ezek után mondanám neki, hogy olvassa el részletesen a szabályzatot, és amennyiben kérdése van, nyugodtan mondja vagy keressen fel engem, hiszen szívesen segítségére vagyok. Amennyiben nem rendelkezik TS3-al, fórumon írásban tájékoztatnám az alapvető dolgokról, illetve kérném szintén a szabályzat figyelmes átolvasását és kérdés esetén megválaszolnám azt.

Ismeretséged a csapaton belül?
Azzal sajnos nem rendelkezem.

Mesélj magadról, minimum 10 mondatban. (Ami számodra fontos és nyilvános)
Kristófnak hívnak, 20 éves vagyok, és Pesten születtem, és élek a mai napig. Jómagamat egy értelmes embernek tartom, aki kommunikatív másokkal, illetve hamar megtalálja a közös hangot. Gimnáziumi érettségivel rendelkezem, jelenleg 1 évet kihagytam a suliból, és jövőre vágok neki az egyetemi éveimnek kommunikáció szakon. Munka tekintetében jelenleg promóterként helyezkedtem el egy MediaMarktban, amit nagyon szeretek csinálni, hiszen itt is emberekkel beszélgethetek. Az egyetemi éveim után, a jövőmet a politika világában képzelem el, és azon belül is szeretnék elhelyezkedni. Ami a szabadidős tevékenységeimet illeti, azok közé tartozik a számítógépes játékokkal való játszás, illetve a haverokkal való beszélgetés és találkozás. A szerveren már nagyon régóta játszok, ez idő alatt több helyen is megfordultam, viszont mindenhol igyekeztem a lehető leghosszabb ideig maradni. Jelenlegi frakcióm a NAV, ahol immár több mint 2 éve vagyok.​
 

MateX

Mindenki a maga baklövéseit nevezi tapasztalatnak
2019. 08. 21.
255
145
V4 karakter
Jake Cartier
Régóta ismerlek, megfelelő lennél e pozíció betöltésére. Teljes mértékben támogatom. Sok sikert!
 

Pst

Újonc
Támogató
2023. 07. 18.
38
49
Érd
V4 karakter
Kazib Zayeer
LV karakter
Oliver Stanford
Régóta ismerlek spanom, abszolút támogatom a jelentkezésed, hisz itt is megállnád a helyed. A fórumot is olyan szakértelemmel intézed, mintha csak kávégépek lennének. Sok sikert.
 

BenyaBoss

Aktív fórumozó
2020. 05. 11.
291
111
V4 karakter
David Rocks
LV karakter
David Joestar
V2 karakter
Diamond Cortez
A NAV-ba ismertelek meg, rendkívül nagy akaraterővel, kitartással és türelemmel rendelkezel. Támogatni tudlak, sok sikert!
 
Utoljára szerkesztve:
  • Imádom
  • Tetszik
Reactions: MaxX és Pst

Slider

Vezérünk a bátorság, kisérőnk a szerencse!
Támogató
2021. 06. 20.
207
140
V4 karakter
Christopher Shepard
Szia Hadad. Szerintem megtudnád állni a helyed. Még a NAV-ba ismertelek meg azóta néha beszélgetünk de Támogatom a jelentkezési lapot.
 
  • Imádom
Reactions: MaxX

Zane

General Cortez ™
Fő Globális Moderátor
v4
2019. 01. 10.
1 112
6 057
Budapest
V4 karakter
Zane Cortez
b29e2f655014f42083dcf56ab051b09b.png

Kedves Jelentkező!

Köszönjük, hogy megtiszteltél pályázatoddal bennünket.
Sajnálattal tájékoztatunk, hogy jelentkezésed nem jutott tovább a második körös meghallgatásra.
Ne csüggedj, lesz még alkalom ahol bizonyíthatod rátermettséged.




Üdvözlettel:
SeeMTA V4 Fő Globális Moderátorok
 
  • Szomorú
Reactions: Pst és Rapid
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.