HA BAJ VAN, SEGÍTÜNK!

Szilva

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
291
436
23
Nemesrempehollós
V4 karakter
Eddy Harrison 👨‍🚒
LV karakter
Amanda Hyde
Miert-olvasod-a-kep-nevet.png





utalomaforumonabbcodeozastmar.png

Már régóta terveztem egy karakteres topikot létrehozni, de csak most jutottam el idáig.
Anno pár hónapja karaktertörténetként akartam létrehozni ezt a fórumot, mert kedvet kaptam hozzá, főleg @Néma topikjait olvasva, de rá kellett jönnöm, nem olyan egyszerű összehozni. Így, még a karakter történetem készülőben van, addig elkezdem a karakter bemutatását, ami leginkább arra fog fókuszálni, milyen is az élet a Katasztrófavédelemnél.
Amióta létezik a frakció, kisebb-nagyobb kihagyásokkal, de mindig tagja voltam.
Így egy kis betekintést nyújtok saját szemszögemből, milyen a frakción belül az élet és ha nem a tűzoltással foglalkozunk, mit is szoktunk a szerveren csinálni.
Viszont Eddy civil életéről ugyan úgy lesznek témák itt.
 

Szilva

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
291
436
23
Nemesrempehollós
V4 karakter
Eddy Harrison 👨‍🚒
LV karakter
Amanda Hyde
bck80prty.png

2024.08.17. Santa Maria Beach
Back-to-the-80.png

A Katasztrófavédelem rendszeresen részt vesz a TCM eseményein. Általában a pirotechnikai eszközök kezelésében, illetve a helyszín biztosításában vállalnak szerepet. Ez nem volt másképp a Back to 80's Party-n se. A tűzijátékozást ismételten a Katasztrófavédelem bonyolította le. A tűzijáték után természetesen kis lazításként maradtak a buliba.
*Reila kiosztja a fiúk felé a tűzijátékokat ((Reila Cortez))
pjupjutuzijatek.gif

*** Eddy Harrison meggyújtja a tűzijáték kanócának a végét
*A tűzijáték a magasba repül, majd felrobban ((Eddy Harrison))








*A tűzijátékozás után Adam, Arnold, Anthony, Ryan, Timur, Johnson és Eddy maradnak még a buliba. ((Eddy Harrison))

*** Eddy Harrison Adammal együtt elvegyül a tömegben és táncolnak
*** Eddy Harrison felfigyel a tömegben, egy aranyos japán lányra és kicsit végig méregeti.

>> Eddy Harrison gondolatai Chihiroról: Külsőleg tetszik neki, nagyon aranyos kinézete van, bár ezzel a nagy hajjal kicsit viccesen néz ki Japán létére. Szívesen beszélne vele, de túl félénk, hogy megszólítsa őt.
*Eddy addig hezitált ezen, hogy elkezdődött a jelmez verseny ((Eddy Harrison))
*** Eddy Harrison a többiekhez csatlakozva szurkol a jelmezversenyen kollégájának Adamnak, aki Zámbó Jimmynek öltözött be.
jobblenneezaskinhatenylegnirvanalogolennerajta.png

Eddy is kiöltözött a bulira. Nem nagyon vitte túlzásba a kiöltözést.
>> Eddy Harrison egy Levi's márkájú farmerkabátot visel, alatta egy fehér póló, amelyen a Nirvana logója látható. Nadrágja egy Denim márkájú farmer anyagú nadrág, amelynek oldalára egy piros kendő van kötve. Cipője egy fehér Adidas márkájú sportcipő. Jobb oldali lábán a cipőfűzője piros, míg a másik fekete színű.
*Eddyhez odalép egy férfi aki a táncversenyre invitálja őt. ((Eddy Harrison))
Akimitsu Kishimoto mondja: Ön nem szeretne részt venni a táncversenyen?
Eddy Harrison mondja: Hát, megpróbálhatom.

*** Eddy Harrison kigondolta, hogy kollégáit is belevonja a táncba és előáll az ötlettel Arnoldnak
*A csapat összeállt Ryan kivételével, így 6-an egy csapat táncot előadva elindultak a versenyen ((Eddy Harrison))




tancolotalpak.png
A csapat megnyerte a táncversenyt és ezzel bezsebelték a fődíjat is.
Nincs ebben semmi különleges, a fiúk mindig szeretik ellopni a showt.
 
  • Tetszik
Reactions: Marcesz és Néma