Gwendolyn Lilly jelenztkezési lapja a Fix&Drive Service-hoz.[Elutasítva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Rozsda28

Újonc
2021. 01. 14.
2
2
V2 karakter
Sofia Blackburn

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ Csaba vagyok 17 éves. ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?

~ Január eleje óta, és 11000 percem van. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)

~ Nem, nem voltam még Adminjail-ben, kitiltva sem, és a név váltásom bugos mert még nem volt. https://imgur.com/a/10jKt5p ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

~ Igen rendelkezem TeamSpeak3-mal és mikrofonnal is. ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?

~ Napi 5-6 órát szánok az Mta-ra és azon belül a frakcióra olyan 4-5 órát tudnák. Természetesen tudnám teljesiteni az elvárásokat. ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)

~ Csaba vagyok, 17éves. Faluban élek és Szegeden születtem. Gimnáziumba járok, Rendészetet tanulok, de jobban vonz az Informatika. Szeretek edzeni/kondiba járni, és sokat Mta-zok barátokkal, de más játékkal is játszom mellette. 2 éve rp zek kisebb nagyobb kihagyásokkal. Hobbiból focizom és szeretek játszani. Szeretek zenét halgatni, és sok különbőző zenét szoktam halgatni. ~



IC RÉSZ

A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:
~ Gwendolyn Lilly ~


Születési helye, ideje:

~ 1996.08.28 Las Venturas ~


Legmagasabb iskolai végzettség:

~ 12 évfolyam, sikeres szakmunkás vizsgával autószerelő szakon a San Fiero Középiskolában. ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?

~ Szeretek csoportba dolgozni és együtt működni másokkal, és még van végzettségem is belőle ezért szeretnék autószerelő lenni. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!

~ Gwendolyn Lilly 25éves. Született 1996.08.28 Las Venturas. Szülei: Thomson Stella és Ximenez Alexander. Elvégzett általános iskola: Las Venturas általános iskola. Legmagasabb iskolai végzettsége: San Fiero középiskola autószerelő szakon. Előző munkahely: See City Taxi. Magasság: 180cm. Testsúlya: 80kg. Egyedül élek egy kis házban. Hobbim: Szeretek vezetni, és autókat szerelni. Régebben kézilabdáztam, csapatommal sok érmet és kupát nyertünk. Amikor még kicsi voltam nagyapám nagyon sokat szerelt autókat és én segitettem neki, így kedveltem meg és el határoztam hogy autó szerelő leszek a jövőben. ~

Aláírás:

Gwendolyn Lilly

 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: Danson és Póni

FootmanHUN

Az év legális frakció leadere | 2022
2019. 04. 18.
669
685
32
Tótkomlós
V4 karakter
Lilith Vermillion
V2 karakter
Lilith Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: - Jelenleg nincs tagfelvétel! - ))
XUqtqzT.png

 
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.