Gustavo Hans Jelentkezése EMT Student Pozicióra.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

GustavoHans15

Zöldfülű
Támogató
2021. 08. 12.
190
324
19
Magyarország-Mátészalka
V4 karakter
Gustavo Hans
LV karakter
Gustavo Hans
V2 karakter
Gustavo Hans
LVMS-logo-v1-1.png
fejlec.png

- IC -

fejlec.png

I. SZEMÉLYES ADATOK



Vezetéknév: <Hans>
Középső név: <->
Keresztnév: <Gustavo>
Születési hely és idő: <[I][I][I]1992-07-24 Las Venturas-Hospital[/I][/I][/I]>
Anyja neve: <[I][I][I]<Mariana Hans>[/I][/I][/I]>
Nem:

Férfi [ x ]
Nő [ ]
Állampolgárság(ok):
<Amerikai>
Beszélt idegen nyelv(ek):
<spanyol>
Önéletrajz (minimum 8-10 mondat):
<[I][I]Itt született Las venturasban és itt is nőtt fel. végzettségek: általános és középiskolai, egyetemi végzettséggel rendkelkezem. Van 2 testvérem és 1 apám anyámat nem ismertem. Jelenleg a formázásból élek mert sajna jelenleg nem tudok jobb pénz fizető munkát és ahol meg is becsülnek érte. Személyiségem egyedi segítőkész és rutinos hamar igazodok a helyzetekhez amik-hez kell vagy el várás van ki tűzve. Emberekkel türelmes vagyok és segítőkész és meg adom nekik a tiszteletet mint más is nekem. Apám egészségügyes ként dolgozott és néha jártam neki segíteni.[/I][/I]>
Motivációs levél:
<[I][I]Tisztelt Igazgatóság! Szeretnék 1 jó [/I]közösség, csapat tagja lenni. Eddig nem voltam annyira el határozott hogy rá vegyem magam hogy csatlakozzak önökhöz és most lett annyi önbizalmam hogy ez meg valósítsam és láttam hogy esély is van jelenleg rá. Mint ahogy fentebb is írtam szívesen csatlakozom mivel emberekkel szeretek dolgozni ha meg van kelő tisztelet mind a 2 fél között. Remélem ez a üzenet, írás meg győzte önöket és találkozunk gyakorlatban is[/I][/I]>

II. VÉGZETTSÉG



Legmagasabb iskolai végzettsége, képesítése:
<[I][I]Egyetem[/I][/I]>
Választott szakirány (amennyiben rendelkezik vele):
<[I]Ápoló, gondozó[/I]>
Képzés helyét biztosító intézmény neve és címe:
<[I][I]St. Julis Medical University, Fort Carson William S. 6.[/I][/I]>
Szakmai gyakorlatot biztosító intézmény neve és címe:
<[I][I]St. Julis Medical University, Fort Carson William S. 6.[/I][/I]>
Képzés időtartama:
<[I][I]2015-2019 4 év[/I][/I]>

III. MÚLTBÉLI MUNKAVISZONYAI


Előző munkahelye:
<Magánvontatás alvállalkozó ként>
Munkaviszony kezdete és vége:
<[I][I]2021-04-12-2021-09-03[/I][/I]>
Munkaköri leírás:
<Autók vontatása, hívás fogadása és autók biztonságos szállítása >
Miért távozott előző munkahelyéről:
<Pénz, időhiány >

IV. ELÉRHETŐSÉGEK

Bejelentett lakcím / tartózkodási hely: <[I][I]Forst Carson,Home ST. 7[/I][/I]>
Telefonszám: <38/76-[I][I]12011640[/I][/I]>
E-mail cím: <[I][I][I]Gustavohans@gmail.com[/I][/I][/I]>


fejlec.png

- OOC -

fejlec.png

Neved, ahogy szólíthatunk: <Laci>
Életkorod: <17>
Mióta játszol a See Game System szerverein?
<2019>
Mesélj a frakciómúltadról. Milyen frakcióknak voltál a tagja, milyen szerepet töltöttél be és mi volt a távozásod oka?
<Nem tudom mennyire számit annak Jessenél voltam még az alvállalkozós vontatósok között bent. Gép problémák miatt kellet távoznom. >
Rendelkezel egészségügyi RP tapasztalattal?
<Nem,de jogsi miatt elsősegély vizsgával igen.>
Miért gondolod, hogy megfelelő tagja lennél a frakciónak?
<Elsősegély miatt valamilyen szinten tapasztalatom van az ellátások szempontjából. Elég régóta rp-zek a szerveren ,aktív tudnák lenni és hosszú távra terveznék bent lenni. >
Mesélj magadról (8-10 mondat)
<Laci vagyok, Mátészalkán élek. Jelenleg Baktalórántházára járok a szakiba, Mezőgazdasági gépész szakon vagyok ez lesz az utolsó évem. Jelenleg rendelkezem T-kategóriás jogsival, ha meg minden össze jön akkor lassan a B-kategóriát is kezdhetem. Szeretem a focit,f1-et,kamionokat és traktorokat ez már kicsi korom óta 1 ilyen őrültségem. Szeretek haverokkal játszani akár elmenni velük valahova. Kedves, segítőkész vagyok amihez értek, van tapasztalom vele. Szeretem ha más megadja a kelő tiszteletet egymásal szemben.>
Sorolj fel 3-3 jó, illetve rossz tulajdonságodat. (fontos az önkritika)
<Segítőkész, kedves, rugalmas. /Könnyen magamra veszek sok mindent-nem szeretem ha valaki nem adja meg a tiszteletet a másiknak-Makacs tudok lenni> H>
Csatolj egy képet az UCP-dről. (adminjailek, kitiltások, névváltások.)
<https://imgur.com/a/2wjjMZD#7Lw9RCg>


fejlec.png

EGÉSZSÉGÜGYI KÉRDÉSEK

fejlec.png

Milyen fajta kötéseket ismer? Melyiket milyen seb esetén alkalmazná?
<hajszáleres:csiramentes fedőkötés hajszál eres:Nyomókötés nem kell tamponálni Ütőeres tamponált nyomókötés>
Egy kollégádnak spontán vérezni kezdett az orra. Mi a teendő ez esetben?
<Fejét hátra hajtom vagy orrnyerget elszorítom >
Egy páciens jobb szemébe fémszilánk pattant. Mit teszel ilyenkor?
<Helyszín biztosítása paciens nyugtatása, nyugalmi állapotba helyezése majd 1 steril kesztyűvel és csipesszel ki veszem a szeméből a szilánk darabot majd azt a szemét le kötném amelyik-be a szillánk állt.>>
Egy családtagod elcsúszik a jeges úton. Jobb keze duzzadt, deformált és érintésre érzékeny. Mi a diagnózis?
<Zárttörés 3 szögletű pólyával kezét megkötném és ruha vagy pólyával esetleg a nyakába kötném.>
Egy baleset helyszínén három sérültet talál. Az egyik gépjárműben a vezető a kormányra van borulva, eszméletét vesztette, míg a mellette lévő utas magánál van és nehézlégzésre panaszkodik. A másik jármű sofőrje erős szédülésre és hányingerre panaszkodik. Milyen sorrendben látod el a sérülteket? Válaszodat részletesen indokold.
<Elsőnek az eszméletlen beteget: Mert le tudja nyelni a váladékát esetleg a nyelvét amivel fulladást okozhat. Utána a nehéz lélegzetre utaló embert mert lehet a törött borda miatt kilyukadt a tüdöje és ezáltal panaszkodhat nehéz légzésre. Utána a lehetségesen agyrázkódást szenvedő felett láttom el utoljára >



JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2022/08/05
Aláírás: Gustavo_Hans
 

Pethe

Zöldfülű
Támogató
2019. 09. 11.
153
64
23
Budapest
V4 karakter
Danny P Kristensen
LV karakter
Alina Simpson
Változtass nevet és teljesen új karakterrel lehet szó a tgf-ről.
 
  • Tetszik
Reactions: trinton

Burak

Mindenható
2019. 03. 04.
317
1 259
25
Kazincbarcika
V4 karakter
Xavier Watson
LV karakter
Derek Larson
V2 karakter
❌
LVMS-logo-v1-1.png
Tisztelt Gustavo Hans!
Értesítjük, hogy levelét feldolgoztuk és elbíráltuk a rendszerünkben.
Sajnálattal közöljük, hogy jelentkezési lapját elutasítottuk.
Jelentkezését köszönjük, a továbbiakban sok sikert kívánunk!


Derek Larson
Recruitment Bureau, Office of Human Resources
Las Venturas Medical Services
 
  • Tetszik
Reactions: DaniLV
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.