Gustavo Hans jelentkezés.

GustavoHans15

Zöldfülű
Támogató
2021. 08. 12.
190
324
19
Magyarország-Mátészalka
V4 karakter
Gustavo Hans
LV karakter
Gustavo Hans
V2 karakter
Gustavo Hans
LVMS-logo-v1.png
fejlec.png

- IC -

fejlec.png

I. SZEMÉLYES ADATOK



Vezetéknév: <Hans>
Középső név: <->
Keresztnév: <Gustavo>
Születési hely és idő: <Válasz>
Anyja neve: <1992-07-24 Las Venturas-Hospital>
Nem:

Férfi [x ]
Nő [ ]
Állampolgárság(ok):
<Amerikai>
Beszélt idegen nyelv(ek):
<->
Önéletrajz (minimum 8-10 mondat):
<Itt születet Las venturasban és itt is nőtt fel. végzettségek:általános és középiskolai,egyetemi végzettségel rendkelkezem. Van 2 testvérem és 1 apám anyámat nem ismertem. Jelenleg a farmozásból élek mert sajna jelenleg nem tudok jobb pénz fizettő munkát és ahol meg is becsülnek érte.Személyiségem egyedi segitőkész és rutinos hamar igazodok a helyzetekhez amik-hez kell vagy el várás van ki tűzve. Emeberekel türelmes vagyok és segitőkész és meg adom nekik a tiszteletet mint más is nekem. Apám egészségügyes ként dolgozott és néha jártam neki segíteni.>
Motivációs levél:
<[I][I]Tisztelt Igazgatóság! Szeretnék 1 jó [/I]közösség,csapat tagja lenni. Eddig nem voltam annyira el határozott hogy rá vegyem magam hogy csatlakozak önökhöz és most lett annyi önbizalmam hogy ez meg tehesem és láttam hogy esély is van jelenleg rá. Mint ahogy fentebb is írtam szivesen csatlakozom mivel emberekel szeretek dolgozni ha meg van kelő tisztelet mind a 2 fél között. Remélem ez a üzenet,írás meg győzte önöket és találkoznuk gyakorlatban is.[/I]>

II. VÉGZETTSÉG



Legmagasabb iskolai végzettsége, képesítése:
<Egyetem>
Választott szakirány (amennyiben rendelkezik vele):
<Ápoló,gondozó>
Képzés helyét biztosító intézmény neve és címe:
<[I][I][I][I]St. Julis Medical University, Fort Carson William S. 6. [/I][/I][/I][/I]>
Szakmai gyakorlatot biztosító intézmény neve és címe:
<[I][I]St. Julis Medical University, Fort Carson William S. 6. [/I][/I]>
Képzés időtartama:
<2015-2019 4 év>

III. MÚLTBÉLI MUNKAVISZONYAI


Előző munkahelye:
<Magán vontatatózás>
Munkaviszony kezdete és vége:
<2021-04-12-2021-09-03>
Munkaköri leírás:
<sofőr,vontatós>
Miért távozott előző munkahelyéről:
<kevés pénz, idő igényesége miatt>

IV. ELÉRHETŐSÉGEK

Bejelentett lakcím / tartózkodási hely: <lLake rd street 23>
Telefonszám: <387612004581>
E-mail cím: <Gustavohans@gmail.com>


fejlec.png

- OOC -

fejlec.png

Neved, ahogy szólíthatunk: <Laci>
Életkorod: <16>
Mióta játszol a See Game System szerverein?
<2017-be kezdtrem kisebb ki hagyásokal recovery óta szinte napi 1-2 óra>
Mesélj a frakciómúltadról. Milyen frakcióknak voltál a tagja, milyen szerepet töltöttél be és mi volt a távozásod oka?
<Jesse towing servicenél voltam alválallkozó csak mivel 1 re több alvontattós lett és kevesebb időm volt családi okok miatt játszani ki léptem>
Rendelkezel egészségügyi RP tapasztalattal?
<Rp-be nem max utcán szedtem fel embereket de valóságban meg van az elsősegélyvizsgám>
Miért gondolod, hogy megfelelő tagja lennél a frakciónak?
<Mert könnyen alkalmazkodom és segitőkész vagyok.>
Mesélj magadról (8-10 mondat)
<Laci vagyok 16 éves vagyok.Mezőgazdasági szakiba vagyok a 2 évem.Jővőben mezőgazdaságban akarok el helyezkedni és c+e kategóriárt jogsibol meg szerezni.A tanulmányi átlagom 4-es így nem tartom magam 1 ökörnek de ugye ezt mindenki más el dönti és nem én. Imádok: motorozni,mezőgazdasági munkákat végezni akkor horgászni.>
Sorolj fel 3-3 jó, illetve rossz tulajdonságodat. (fontos az önkritika)
<Segitőkész-Alkalmazkodó-Probléma meg oldó Könnyen magamra veszek sok mindent-nem szeretem ha valaki nem adja meg a tiszteletet a másiknak-Makacs tudok lenni>
Csatolj egy képet az UCP-dről. (adminjailek, kitiltások, névváltások.)
<https://imgur.com/a/PuzutED>


fejlec.png

EGÉSZSÉGÜGYI KÉRDÉSEK

fejlec.png

Milyen fajta kötéseket ismer? Melyiket milyen seb esetén alkalmazná?
<hajszáleres:csiramentes fedőkötés hajszál eres:Nyomókötés nem kell tamponálni Ütőeres tamponált nyomókötés>
Egy kollégádnak spontán vérezni kezdett az orra. Mi a teendő ez esetben?
<Ornyergét össze szoritani vagy fejét hátra hajtani>
Egy páciens jobb szemébe fémszilánk pattant. Mit teszel ilyenkor?
<Helyszín biztositása paciens nyugtatása majd 1 steril keztyuvel és csipeszel ki veszem a szeméből a szilánk darabot majd azt a szemét le kötném>
Egy családtagod elcsúszik a jeges úton. Jobb keze duzzadt, deformált és érintésre érzékeny. Mi a diagnózis?
<kéztörés(zárttörés) 3 szögü polyával rögzittem.>
Egy baleset helyszínén három sérültet talál. Az egyik gépjárműben a vezető a kormányra van borulva, eszméletét vesztette, míg a mellette lévő utas magánál van és nehézlégzésre panaszkodik. A másik jármű sofőrje erős szédülésre és hányingerre panaszkodik. Milyen sorrendben látod el a sérülteket? Válaszodat részletesen indokold.
<1.nek meg nézzem biztonságos a helyzin ha biztonságos segitséget hivok kollégáktól utána a kormányra borultat mivel eszméletlen és a feljövő váladékot vissza nyelheti és meg fulladhat utána a nehéz lélegzetre panaszkodót és utána a hányingere,szédülésre panaszkodót>



JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: ÉÉÉÉ/HH/NN
Aláírás: Gustavo Hans
 

Qwanter

Lelkes fórumhasználó
2019. 04. 26.
323
93
V4 karakter
Tom Qwanter
LV karakter
Tom Bensley
V2 karakter
-
LVMS-logo-v1.png
Tisztelt Gustavo Hans,
Értesítjük, hogy levelét megkaptuk és elmentettük a rendszerünkben. Jelentkezési lapját 72 órán belül feldolgozzuk és elbíráljuk. Az eredményről hamarosan tájékoztatjuk.

Naomi Mills

Recruitment Bureau, Office of Human Resources

Las Venturas Medical Services
 

Qwanter

Lelkes fórumhasználó
2019. 04. 26.
323
93
V4 karakter
Tom Qwanter
LV karakter
Tom Bensley
V2 karakter
-
LVMS-logo-v1.png
Tisztelt Gustavo Hans,
Értesítjük, hogy levelét feldolgoztuk és elbíráltuk a rendszerünkben.
Jelentkezési lapját elfogadtuk.
72 órán belül keressen fel minket. Amennyiben nem tud abban az esetben jelezze felénk és egy új időpontot egyeztetünk.

Naomi Mills
Recruitment Bureau, Office of Human Resources
Las Venturas Medical Services
 
  • Tetszik
Reactions: GustavoHans15