Guovin Palau per indítványozása [DC046]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Butch

Kivételes tehetség
2019. 01. 10.
2 050
7 414
V4 karakter
Kano_Bokinni
District_Cout_-_logo.png


District Court - Kerületi bíróság



Felperes adatai

Név:
~ Guovin Palau ~

Születési hely, idő:
~ 1989.02.21 ~

Bejelentett lakcím:
~ Prickle Pine, Green street 5 ~

Telefonszám:
~ 387611999015 ~



Alperes adatai

Név:
~ Denis B Twain ~

Születési hely, idő:
~ Nem ismert ~

Bejelentett lakcím:
~ Nem ismert ~

Telefonszám:
~ Nem ismert ~



Feljelentés oka, részletei

Az eset pontos időpontja, helyszíne:
~ 13:47 Internetes hirdetőrészleg ~

Szemtanú(k) neve(i) (amennyiben nincs jelölje X-el ezt a mezőt)
~ Megtekinthető most is ~

Keletkezett anyagi kár:
~ 1.900.000$ azaz a kedőára 5%-a. ~

A történtek részletes leírása:
~ A minap kitettem egy járművemet a hirdetőrészlegre, majd pedig az 1,9 millió $-os kezdőár helyett, 1,6 millió $-al kezdte el a licitet. ~

Bizonyítékok:
~ ~



~ Kelt: 2020.09:24 12:59 ~
Guovin Palau​
 
  • Tetszik
Reactions: barneylv

KOZKA

Fórum Mester
2019. 06. 30.
1 543
958
Taktaharkány
V4 karakter
Denis_Twain [banned]
LV karakter
Theodore_D_Xavier
V2 karakter
❌
Szép napot . Mentségemre szóljon én először megkérdeztem először , hogy fogad-e el ? Ez után tettem egy feltételes ajánlatot ami 1.600.000$ takar . Nem egyből tettem semmi kérdezés nélkül 1.600.000$-os ajánlatot . Szerintem annyival le lehetett volna tudni , hogy nem fogadok el .
Tisztelettel : Denis B Twain
 

Butch

Kivételes tehetség
2019. 01. 10.
2 050
7 414
V4 karakter
Kano_Bokinni
Szerintem meg ilyenkor ha már tudatában van a hirdetőfelület szabályzatával, akkor úgy kellene használi is azt.
Itt válaszolva akkor nem, nem fogadom el (meglepő módon) illetve, akár meg is beszélhetjük, hogy azt az 5%-ot mikor fogja átadni nekem.
 
  • Tetszik
Reactions: valer.

KOZKA

Fórum Mester
2019. 06. 30.
1 543
958
Taktaharkány
V4 karakter
Denis_Twain [banned]
LV karakter
Theodore_D_Xavier
V2 karakter
❌
Szerintem ha van egy csepp tisztelet a másik ember felé és mivel korrektnek gondolom magam . Korrekten leírtam az én részemet és szerintem azzal , hogy rákérdeztem , hogy elfogadja-e vagy sem azzal nagy vétket nem követtem el .

Várom a bírák válaszát .
 

LeRoy

Veritas
2019. 01. 10.
247
741
LV karakter
Clinton Kingsley
District_Cout_-_logo.png



LAS VENTURAS JUDGEMENT - DISTRICT COURT


Tisztelt Mr. Guovin Palau!

Az alábbiakban az Ön feljelentésének előbírálatát olvashatja. Az előbírálat egy megelőző határozat, amely jogerős és megkönnyíti az Ön és a bíróság munkáját. Amennyiben nem elégedett ezzel a határozattal, még van lehetősége fellebbezést benyújtani a bíróság felé a Supreme Court-on.

Én, Judge Henley Castellano az előbírálatban úgy határozom, hogy a kártérítési kérelmet a bíróság elutasítja!
Én, Judge Henley Castellano az előbírálatban úgy határozom, hogy az ügyét a bíróság elutasítja!

Indokolás:



    • A közhiteles hirdetőfelület szabályzatának pontja valóban kimondja, hogy: "Ha a kezdőlicit alá tesz ajánlatot, akkor köteles a hirdetőnek a kezdőlicit 5%-át kifizetni." Jelen esetben egy ajánlatot kapott, mely nem éri el a kezdőlicit mértékét. Azonban a jóhiszeműség és tisztesség elvét súlyosan sérti, ha az Ön által eladásra kínált gépjármű kezdőárát olyan összegben határozza meg, mely meghaladja az adott jármű kereskedelmi forgalomban megszokott, általános vételárának mértékét.
    • Ettől eltekintve - kitekintésként -, a Mr. Denis B Twain által kimentés gyanánt hivatkozott ok nem felmentő körülmény.
Henley Castellano
Judge, Henley Castellano
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.