Gunther Mevenn - Kroos

Benike044

Újonc
2019. 11. 03.
6
16
V4 karakter
Gunther Mevenn
f1faa379e7c9391044487a98d7aa4614.png


Panasztevő InGame neve:
► Gunther Mevenn ◄


Panaszra tett Adminisztrátor neve:
Kroos


Panasz oka, leírása, kifejtése:
► Igazságtalan ítélethozás, 2 autó összebugolt mikor beléptem, az egyik természetesen az enyém volt. a kihívott admin csak a már fentlévő játékos autóját javította meg, az enyémet aki frissen lépett fel, nem, azzal az indokkal, ''hogyaz én felelősségem''. ◄


Kötelező bizonyíték (pl.: log, kép, videó):


Megjegyzés:
Az autó nem volt láthatatlan amikor feljöttem és rögtön összeakadtak. azzal akifogással nem javította meg a kocsim, hogy sokan kihasználják ezt a javítási lehetőséget. A másik személy autóját egyből megjavította, velem elkezdett veszekedni, hogy pontosan miért nem fixel. Szerintem a döntése miszerint annak aki feljön és az ő autója is összetörik annak nem jár fix hibás, és diszkrimináló, mivel ugyan úgy nem tudhattam, hogy áll ott valaki, mint az aki éppen oda parkolt. A viselkedésével nem volt gond, próbált megértő lenni, de miután megkértem, hogy javítsa meg az enyémet is rögtön lezárta az ügyet és el teleportált.
 

aKroos

Barangoló
SzerverAdmin
v4
2020. 09. 30.
108
228
V4 karakter
Dean West
Szia, továbbra sem fogunk fixet adni arra, ha valaki egy forgalmas helyen hagyja az autóját, ahol szinte mindig parkol valaki. Fellépsz, és még te vagy felháborodva, hogy miért annak fixelem le az autóját aki igazából nem is tehet arról, hogy te ott léptél ki. Várom FA/SA válaszát.
 

dxminik

‏shift lead am
FőAdmin
v4
2019. 01. 10.
2 404
9 314
20
V4 karakter
Killian Burns
Szia!
Azért nem fixeljük azok kocsiját akik kilépésből jöttek fel, mert nagyon egyszerű volt ezzel visszaélni. Gondolj bele abba, hogy vajon hányan tehették le a kocsijukat a parkolóban 18:00-kor közel totálkárosan, elmentek játszani mással, feljöttek 20:00-kor mert akkor “már biztos odaállt valaki”, és drágább autó esetén spóroltak 400-500 ezer dollárt a fixszel.

Ne haragudj, de azt meg nem értem, hogy miért ne lehetne téged felelősnek tartani… odaállsz egy forgalmas helyre, kilépsz, és a másik játékos se kapjon fixet mert éppen nem tudta hogy te kiléptél ott? Nonszensz, egyedül te okoztad ami történt.

Nem hiszem, hogy nagyon sok kérés az, hogy mondjuk ne a szerver legforgalmasabb parkolójában, hanem a mellette lévő úton tedd le a kocsid.
Hol álltál pontosan a kocsival? A kép amit mellékeltél, nem jó.