Gunther D Sativa Jelentkezési Formanyomtatványa

Benike044

Újonc
2019. 11. 03.
8
18
V4 karakter
Gunther D Sativa

bmslogo.png

JELENTKEZÉSI formanyomtatvány




~ Out of Character ~


> Hogy hívnak?
- >Bence<

> Hány éves vagy?
- >20<

> Account ID-d?
- >215948<

> Jelenlegi játszott perced?
- >14983<

> Melyik napszak(ok)ban volnál inkább aktív?
- >Este/Éjszaka<

> Online töltött óráidból mennyit tudnál szerelésre fordítani?
- >3-4 órát, akár többet is, amennyiben szükséges.<

> [/B]OOC előélet? UCP kép csatolása kötelező! (Bannok, Adminjailek)
-
> Korábbi frakcióid? Legutóbbi frakciódból való távozás oka?
- >Még nem voltam Frakcióban.<

> Rendelkezel TeamSpeak3, Discord és mikrofonnal?
- >Természetesen igen!<

> Mesélj magadról néhány mondatban! Ki vagy? Mivel foglalkozol? Hobbi? stb..
- >Bencének hívnak. Jelenleg a Scania Magyarországnál dolgozom mint szerelő, és mivel a hivatás szeretete él bennem ezért szeretnék jelentkezni. Hobbim a horgászat és az autóversenyzés(szigorúan pályán). Volt néhány gondom a szerveren egy veszekedés alakult ki köztem és Mg-s rendőrök között. Emiatt bannoltak fél évre. kérlek ezt vegyétek figyelembe amikor a lapom olvassátok.<





~ In Character ~



> Jelentkező neve?

- >Gunther D Sativa<



> Jelentkező születési helye, ideje?

- >Los Santos Hospital, 1990. 12. 13.<



> Korábbi munkahelye(i)?

- >Kiskoromban sokat segítettem a nagybátyám Audiját szerelni, azóta szerelmes vagyok a szakmába!<



> Miért pont önt válasszuk? Néhány mondatban fejtse ki!

- >Lojális vagyok a céghez, Kitűnő szakmai eredménnyel fejeztem be az iskolát, remek csapatjátékos vagyok és a fő célom, hogy segíthessek az embereknek.<



> Elfogadja a szabályzatot, valamint rendelkezik a belépéshez szükséges összeggel?

- >Természetesen elfogadom! Rendelkezem az összeggel!<



> Önéletrajz! (Minimum 10-15 mondat.)

- >Gunther D Sativa vagyok! 1990. 12.13. születtem a Los Santosi kórházban. Anyám születésemkor meghalt apám pedig egy Boltrablás áldozatáváv vált kiskoromban, így nagybátyám nevelt 4 éves koromtól fogva. Ő szerettette meg velem a szakmát és miután elvégeztem a 8 osztályt a San Fiero általánosban. Elkezdhettem tanulni a Sanfieroi Fáy András Technikum Gépjármű Mechatronikai szakán. Amit sikeresen elvégeztem kitűnő eredménnyel. Ezt követően tovább haladtam a tanulmányaimmal és a San Fieroi Naumann János Egyetemen megcsináltam a Gépjármű gépész szakot, a diplomát megszerezve elkezdtem kissebb munkákat csinálni, családtagok, ismerősök gépjárműveit szereltem elsősorban. Jelenleg autó adás/vétellel keresem a kenyerem, de belefáradtam ezért szeretnék elhelyezkedni a szakmában, ennek okán jelentkeztem magukhoz! Pályakezdőként nem is remélhetnék jobb helyet mint a Boxter Mechanic. A kemény munka és a beleölt idő hiszem, hogy meghozza gyümölcsét és felvételt tudok nyerni Cégükhöz!<



> Mennyi időt vett igénybe a formanyomtatvány kitöltése?

- >Nagyjából 1 óra<



 
Utoljára szerkesztve:

lyuhasz

EX OperátorV3
2019. 01. 12.
430
146
V4 karakter
Enzo F Brasco🇮🇹
Helló, nem így néz ki a minta. Kérlek javítsd.