GTA 6 (Grand Theft Auto VI) kibeszélő

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Zane

General Cortez ™
Fő Globális Moderátor
v4
2019. 01. 10.
1 027
5 597
Budapest
V4 karakter
Zane Cortez

gta-6-1--bdd616f1367b30a7d81343e9373e062216efc22a-s1100-c50.jpg

Sziasztok!​

Tíz éve immár, hogy megjelent a GTA 5, és ez időnyi hosszú várakozást követően, idén decemberben megjelent az első hivatalos trailer a GTA 6-ról.​


Amit tudunk eddig az előzetes, és szivárogtatások alapján:
  • 2025-re ígérik a megjelenését
  • Kezdetben csak PS5, Xbox S/X konzolokra
  • Két főszereplő, egy női (Lucia) és férfi (Jason) alkotja majd a játékot. Őket irányíthatjuk karakterként. Kicsit Bonnie és Clyde szerű történet szál.
  • A helyszín Leonida állam (Florida mintázata), Vice City - avagy visszatér a játék a korábbi siker helyszínére
  • Nagy hangsúly lesz a közösségi médián, az előzetesben élő közvetítéseket, tit-tok videókat látni
  • Eszméletlen grafika, óriási vizuális élmény, rengeteg izgalmas lehetőség, momentum (rablások, autós üldözés, rendőrségi rajtaütések, kocsi tetején twerkelés, boltba bemászó krokodilok, stb).


Nektek hogy tetszett az előzetes? Jöhetnek a hozzászólások komment formájában.​

 

DreeN

Áve, Nagy Testvér!
Globális Moderátor
v4
2019. 01. 10.
622
959
19
V4 karakter
Anthony Hardwick
LV karakter
Anthony Hardwick
Ami nekem feltűnt a trailerben, hogy van pár járműmodel ami eléggé GTA V vibeot ad vissza, és itt arra gondolok, hogy nem illik bele a kidolgozása az összképbe. A világépítés szép, de 1-1 pillanatban furcsa a kidolgozása adott résznek.

Kíváncsi leszek, hogy 12 év alatt mit fognak tudni összehozni, lesz-e még egy Cyberpunk 2077 szintű bukás, vagy pedig a világ legtöbbet eladott játéka lesz.
 
  • Tetszik
Reactions: Az atya

Tuba

liverpool
2019. 07. 23.
294
483
V4 karakter
Tyzee_Warren
LV karakter
Cesar_Vazquez
V2 karakter
nincs
Ez a dupla szereplős dolog, nekem megint valami olyasmi kimenetelt éreztet, mint a GTA V-ben, ahogy választani lehetett hogy ki haljon meg ugyebár, és hasonló sorsa gondolok itt, ugyanis vagy valami nagyon szoros kötődés lesz a végére, vagy esetleg a sok rablás, ölés, bankrablás (Minden GTA-ban ez van) olyan kimenetel lesz, esetleg mint ami volt a GTA V elején is, hogy vagy a csaj, vagy a csávó hagyja a másikat a szarban vagy egymással végeznek. Azonban több leaket is láttunk már, erről hogy milyen lesz a map, ahogy elnézem mindig rengeteget változik, és rengeteg új dologgal bővítenek. Remélem kapunk valami szuper új cuccot is ami nagyon feldobja az egészet. Csak sajnos 2025.... nagyon messze van.
 

nnSabina

Újonc
2019. 06. 18.
47
81
Szombathely
steamcommunity.com
V4 karakter
Isabella Marchesi🇮🇹
Sziasztok!

Gondoltam hozzáírok a topichoz én is. Elsősorban igen a várva várt GTA VI előzetes megjelent, óriási szencázió 10 óra alatt 50M megtekintés valóban elképesztő.
Viszont az a baj személy véleményem szerint, hogy ez a GTA V hatalmas siker volt, és nagyon magasra tették a lécet ilyen-olyan grafika megoldásokkal amit eddig még nem igazán láttunk akkoriban. Hiába fejlődték a játékfejlesztőknek a vizuális fantáziáik, olyan hatalmas nagy újdonsággal nem fognak tudni elődrukkolni ( ne legyen igazam ) de egyenlőre ezt csak egy hypevonatnak érzem és nemhinném ,hogy egy pár átveriált színjátékkal,grafika megoldásokkal túl lehet szárnyalni a GTA V-t. Bízzunk benne, hogy legalább akkora siker lesz a játék, mint ez a megjelent előzetes rengeteg "újdonsággal."

Köszi. hogy elolvasátok! :whistle:
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Browniee

Ölembé

Ailurus fulgens
Fő Globális Moderátor
v4
2019. 04. 01.
3 110
15 019
Kaposvár
V4 karakter
Adam Cortez
LV karakter
Adam Cortez
Annak örülök legjobban, legalább egy megszokott járműpark jön át a GTA 5-ből. Egy csomó járművet fel lehet ismerni. Erről mellékelek egy külföldi videót ahol részletesen képkockáról-képkockára elemzik, hogy melyik régebbi autó jelenik meg a trailerben.

Mindenesetre várjuk a 2025-öt, mint a megváltást!😅🙏

 

Louise

🕵🏿‍♂️
Veterán Globális Moderátor
v4
2019. 01. 10.
1 393
743
Kecskemét 🏠
V4 karakter
Louise R Cortez
Ölembé posztja után szintén az autós vonalat szeretném erősíteni az alábbi magyar videóval.

 
  • Fire
Reactions: Zane

Darell

Zöldfülű
2019. 01. 10.
186
1 087
LV karakter
Gustavo Arrabal
Összességében most érzem először, hogy muszáj legyek vásárolni egy konzolt egy játék miatt.
A GTA a játékok egyik vagy egyetlen atyja, nem véletlen a hatalmas várakozás. Én személy szerint nem szeretnék 2026 (jobb esetben) vagy 2027-ig várni a PC-s verzióval. VC-nek nagyon örülök, remélem lesznek a régi VC-re visszautaló easter egg-ek.
A trailer meggyőzött teljesen és mivel in engine trailer, valószínűleg a játék semmivel sem csúnyább, sőt.. talán még szebb is lesz. Rockstarra nem jellemző, hogy elszúrnak egy game-et, úgy gondolom érdemes volt várni 10-11 évet. Egyébként azt pletykálják óriási lesz a map.
 
  • Tetszik
Reactions: Radi

Körte

Pletykafészek
Modeller
v4
LV
2019. 01. 10.
964
5 725
21
Budapest
twitch.tv
V4 karakter
donny huckleberry
LV karakter
dale bowman
V2 karakter
bruce iacocca
Sokak szerint le vagyok ragadva az örök kedvenc San Andreas-nál, viszont most talán úgy érzem ez változhat.

Az új játékban temérdek mennyiségű élet lesz a játékterületen (élővilág, vagy szimplán csak az emberek), rettenetesen jól kidolgozott map elemek, jó járművek, karakterek (amik gondolom testreszabhatóak lesznek).

Számomra a fájó pont az ötnél a jó story hiánya.
Kiraboltunk egy bankot, meghalt egy társunk de X év után találkozunk, bla-bla-bla. Rettentően kiváncsi leszek az új játék történetére, remélem ez képes lesz engem például beszippantani.

Rettentő sok apró részletet adott a trailer, ez miatt kíváncsi leszek a második kedvcsinálóra is.
Kíváncsi leszek továbbá az új grafikára élesben, jobb lesz e mint a Rage engine-nel működő többi játék (Gta 5 grafikája elég tré, de pl egy RDR2-nem már low-on is elég szép megjelenése van), ez mellett (nyílván számomra) a legérdekesebb a járművek lesznek, azoknak megvalósítása és a bennük rejlő modellezési lehetőségek.
 

igenazajimre

Írnok deák
2023. 10. 21.
579
1 086
Budapest Airport
V4 karakter
Mayur Lee
LV karakter
Mayur Lee
V2 karakter
Sergely Ruzinow
Valőszínűleg akkora gépigénye lesz a GTA VI-nak, hogy ő lesz az 1. helyezet a legmagasabb gépigényű játékok között, emiatt elég sokan nem fogják tudni játszani a gamet.
 

claytonzinho

Újonc
2022. 04. 21.
52
528
V4 karakter
Zacarias Cambeiro
LV karakter
Jason S Jonson
V2 karakter
Gray Packo
ja istenem mé csak konzol veszek kövi fizuboll 1 et ha nem rugnak ki januárba 🤣🤣 8 hete táppénzen vagyok hogy is van ez??:?? TEEE
 
  • Tetszik
Reactions: nevervaped

Darkie

Under The Influence💜
2019. 01. 11.
263
395
open.spotify.com
V4 karakter
𝒮𝒽𝒾𝓇𝑜 𝒢𝒶𝓈𝒶𝒾
LV karakter
🥀
V2 karakter
🥀
Én a helyetekben várnék a konzol vásárlással. Nekem is tervben van, pont a GTA VI miatt, de addig még van több mint egy év. Elég nagy valószínűséggel fog kijönni addig újabb és erősebb konzol. A PS5 Pro-t is 24 szeptemberére mondják 1-2 helyen a leakerek (persze nem fix de meglepődnék ha addig nem jönni valami új). Ha GTA VI hoz szeretnétek kifejezetten venni majd, érdemes várni hisz van még idő és ahogy elnézem az előzetest, kelleni fog a minél erősebb vas ha nem szeretnétek pl 30fps lockba játszani, volt már rá példa.
 
  • Tetszik
Reactions: Lukacs

PENCZ

dalolászó táncos mikulás
2019. 01. 09.
1 470
5 034
Tatabánya
V4 karakter
Ricky Mariani
Nem nagyon megy itt az eszmecsere. Ha lesz valami infó és akartok róla beszélni, akkor szóljatok és visszahelyezzük!
 
  • Tetszik
Reactions: arzen
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.