Grove Street Family

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kin987

Újonc
2020. 02. 29.
11
15
V4 karakter
Charlie Newston
LV karakter
Taylor Turner
V2 karakter
Charlie Newston
Groove Street Family
l4xhwU5.png


A család története
Még a 70-es években alakult ki kisebb Gang-é a kezdetek kezdetén a helyi utca gyerekekből, kik felnőttek majd elkezdtek nagyobb bajt okozni a városban.Az akkori vezető a többi taggal együtt kezdett bele a rivális bandák területére járkálni, árusítani a kisebb drogokat. Később mikor már nagyobb lett a család belekezdtek a nők futtatásába, a rivális bandák elleni harcba és a fegyver árusításba, persze ekkora már egy nagyobb drog hálózatot alakítottak ki. Később a 90-es évek felé a Gang kezdett széthullani, az akkori Családfő már halott volt, helyét senki sem tudta helyettesíteni rendesen, így kisebb belső viszályok miatt senki sem bízott már a másikban, ez rosszat tett az üzletnek a Groove kiszorult a városból szinte már alig volt területe, már csak Kör utcájukat tudták megtartani.
Groove Street Family új generációja
A legújabb Családfő ki törzsgyökeres Gang tag, 21 éves korában került a család élére, kit az öregebb tagok is tisztelnek. A Család felé bizonyított hűségével vívta ki a címet, számos terület újra a kezükre került, emellet a drog hálózatuk is visszatért az első generációsok nagyságához. A Család tagjainak a száma az elmúlt években visszatért régi dicsőségéhez. Az új generáció tagjai nem riadnak meg az ellenséges bandáktól, ha kell mindent megtesznek azért hogy a Családnak ne okozzanak csalódást, akár meghalnak azért hogy tisztelete és a Család hírneve ne ásson alá.
OOC rólam
Dávid a nevem, 15 éves vagyok és Magyaroszágon élek. 2017-ben kezdtem el MTA-val való játszást, Roleplay szervereken már 2 éve játszom. A gépezés mellett középiskolába járok 9.-ik osztályos vagyok. Röviden ennyit rólam.
Terverim a frakcióval
Szeretnék létrehozni egy családias környezetet ahol mindenki jól érezheti magát, ahol Rp-től dús élményekben lehet része. Szeretnék létrehozni egy olyan helyet ahova az ember Rp-zni megy és nem szórakozni. Rengeteg Globális és Családon belüli RP-t szeretnék megvalósítani... Ezek közül pár ötletem: Környező bandákkal való Rp dús utcai bunyó megtartása, Utca parti, Gangelés, Sütögetés és a többi.
TGF menete
TGF menete IC történik, az utca körül mozogsz egy ideig, majd bejössz az utcába ahol megteszel nekünk 1-2 dolgot, majd velünk lógsz egy kicsit, és ha látjuk hogy Rp képes vagy és tudod mit csinálsz akkor IC a Család bevisz a házba, hol megmutadhatod hogy oda való vagy. Majd ha ez jól sikerült TS3-on behúzunk és ott is bemutatkozol OOC.
Amit a frakció kér
A megfelelő frakció kocsik biztosítása, Új általunk választott skinek, külön Interior a drogok termesztésére.​
 

weloveyouago

most hated
2019. 01. 10.
1 350
9 796
V4 karakter
Delbert_Hale
LV karakter
Tobias_Rodemaker
Ez most így hogy jött? Az egy dolog hogy nincsen FK pályázás. De hogy a lezártakhoz is nyitod.
 
  • Tetszik
Reactions: Almighty.
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.