Grigorij M Marshall jelentkezése SGH-nak

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

A MARSHALL

5/§ kisbirtok, nagybirtok Marshallokkal nem birtok
2020. 04. 11.
124
240
V4 karakter
Ryan M Marshall
V2 karakter
Ryan M Miller
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

Szép napot! Erdős Milánnak hívnak, egy Berettyóújfalui srác vagyok. Október 13-án töltöm a 16. életévem. A debreceni Tóth Árpád Gimnázium hűséges tanulója vagyok, matek-fizika szakon, illetve a Deák Ferenc Tehetséggondozó Kollégium lakója. A vírus időszakában viszont elengedhetetlen az online tanulás mellett, a "játék" - kikapcsolódás, én ennek egy részét a SeeMTA szerverén töltöm, az RP világában. Nekem is, mint minden embernek vannak hobbijaim, ezek közzé tartozik a sportolás, motorozás, biciklizés, úgymond a bulizás és a kockulás is. Pár barátommal 2020.04.12-én kezdtünk el játszani a SeeMTA V2-es szerverén. Régebben már belekóstoltam a SeeMTA életébe, viszont a V2-n temérdeknyi dolog megfogott, így úgy döntöttem, hogy itt folytatom az MTA-s karrierem.

Mióta játszol a szerveren?

Mint feljebb is említettem, 2020.04.12-én kezdtem, bele-bele kóstolgatni a V2-es szerver életébe. Illetve 2015.07.28-án regisztráltam a V3-as szerverre.

Eddigi elért dolgok:

A szerveren eddig két frakciónak lehettem tagja, a Terrorelhárítási Központnak, illetve a Nemzeti Adó-és Vámhivatalnak. Egy kisebb vagyonnal rendelkezem, melyet kevésbé veszek figyelembe, hisz én úgymond RP szituációk terén szeretnék gazdag lenni, és ezt szeretném gyarapítani.

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

Én egy olyan személyiség vagyok, aki mindig kitűz maga elé egy célt, melyet minden áron el akar érni, lehetőleg legjobb teljesítményt nyújtva. Mikor megláttam a felhívást, egyből megfordult a fejembe hogy muszáj megpróbáljam. Kitűztem magam elé jelenleg is a célt. Szeretném jelenlegi tudásaimmal, segíteni a szerver életét, illetve a közösséget. Úgy érzem, hogy kifogástalanul tudnám teljesíteni a rám háruló feladatokat.

Miért téged válasszunk?

Elsősorban az alábbiakkal szeretnék magam mellett érvelni, remek problémamegoldó képességgel rendelkezem, mely elengedhetetlen az SGH feladatainak elvégzéséhez. Kitűnő a beszéd, illetve az íráskészségem is. A szerverszabályzat minden pontjával tisztában vagyok. Az esetlegesen, felmerülő nézeteltéréseket, az érme két oldalának vizsgálatával oldanám meg, és a későbbiekben bírálnám el. A feladataim elvégzése során elszánt vagyok, tisztelettudóan fordulok a játékostársaim felé.

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

A napi aktivitásom magasan ütné a mércét, legalább napi 5-6 órát, de akár 7-8-at is a feladataim elvégzésére tudnék fordítani. Teljes koncentrációval és odafigyeléssel.

Naponta hány órát tudsz online lenni?

Mint feljebb is említettem, 5-6 vagy akár 7-8 órát is aktívan tudnék foglalkozni a közösség segítésével, SGH feladataim elvégzésével.

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

Elsősorban megállapítom a szituációtól függően, hogy érdemes-e felkeresnie egy nagyobb adminisztrátort, majd a véleményemet kinyilvánítom a segítségkérő felé. Ezt követően tájékoztatom, hogy ezzel a problémával keressen fel egy legalább [1]-es adminisztrátort. Ha a segítségkérő továbbra is "spam" PM-ekkel soroz, akkor felszólítom, hogy fejezze be. A továbbiakban jelzem a szituációt egy adminisztrátor felé.

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

Egy civil szemszögéből a következő módon mutatnám be a szerelő rendszert:
A szerelőtelepek elhelyezkedésével kezdeném, két szerelőtelep található a szerveren. Los Santosban az SCCS, melyet a /call 222-222

sKh25Tm.png


paranccsal, illetve San Fierroban a FIX, melyet a /call 444-444 paranccsal lehet tárcsázni.

rGHuvtJ.png


Továbbá minden apró részletet kiemelnék és tájékoztatást nyújtanék a segítségkérő felé, ezalatt értem a vontató hívásának pontos menetét, gyors sáv használatát. Elmondanám, hogy a szerelőpanel nélküli gépjárművekkel hova kell állni szereltetéskor. Felhívnám figyelmét az olajcserére és elmagyaráznám ennek menetét. Zárás képpen tájékoztatnám, hogy bármiféle bug esetén bizonyíték birtokával forduljon egy adminisztrátorhoz.

Egy frakciótag szemszögéből a következő módon mutatnám be a szerelő rendszert:
Konkrétan nem az én feladatkörömbe tartozna ez bele, hanem egy leader pozíciót betöltő személy feladatkörébe, ezért a fontosabb tudnivalókat ismertetném. Felhívnám a figyelmét, gyors sáv használatára, illetve mennyit kérhet el ezért. Másodsorban elmondanám, hogy vannnak buggos jármű-modok, melyekkel ha bármiféle probléma adódik egy adminisztrátor segítségét kell kérnie.

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

A szerver kezdéskor "kisfilm"-ben bemutatott helyszínek mindegyikére figyelmet szentelnék. Kezdésként a városházát mutatnám be, hiszen itt lehet kiváltani az okmányokat, vagy felvenni a tetszőleges munkát.

xAKWwnS.png


Ezt követné a pláza ismertetése, mivel itt tudja a számára fontos itemeket megvásárolni, illetve tudjuk hogy a kereskedők életében is elég ismert helyszín.

9rTVx0y.png


Utolsó sorban az autós iskolát ismertetném, mivel itt tudja letenni a jogosítványt, illetve ennek menetéről is tájékoztatnám.

ZkLp74L.png


Mellékesen a bank "rejtelmeiről" is beszámolnék.

Bsccwnm.png


Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

Az RP szituáció nagyságától, mértékétől függően döntök. Abban az esetben, hogyha elengedhetetlen az RP szituáció véghezvitele és nincs lehetőség szüneteltetni azt, akkor jelzem egy SGH társamnak, hogy RP szituáció végett vegye át a staféta botot. Ellenben, kisebb mértékű szituációk esetében, a játékos segítségnyújtására fordítanám figyelmem. Egy konkrét, lényegre törő válasszal szolgálnék a játékos felé. A probléma megoldását követően visszakapcsolódnék az RP szituációba.

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

Tájékoztatok egy adminisztrátort az esetről, hogy szankcionálja az illetőt, illetve loggal szolgálok neki, ezzel segítve a munkáját, döntését.

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

Igen, sajnos volt részem benne.
7GIITO9.png


Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

Nem volt ilyen szankcióban részem a szerveren.
AAJOQAV.png

 
Utoljára szerkesztve:

Bazsi

Fő Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
1 320
1 181
Győr
V4 karakter
carl evans
V2 karakter
carl evans
Viszonylag szép lap lett, szépen kifejtett kérdésekkel.
Képeket te is nyugodtan csatolhatsz egy pár helyre, ezzel feldobva a topicot.
7000 perchez képest komolyan vetted a lap megírását, kíváncsi leszek.
Sok sikert.
Hajrá!
 

A MARSHALL

5/§ kisbirtok, nagybirtok Marshallokkal nem birtok
2020. 04. 11.
124
240
V4 karakter
Ryan M Marshall
V2 karakter
Ryan M Miller
Viszonylag szép lap lett, szépen kifejtett kérdésekkel.
Képeket te is nyugodtan csatolhatsz egy pár helyre, ezzel feldobva a topicot.
7000 perchez képest komolyan vetted a lap megírását, kíváncsi leszek.
Sok sikert.
Hajrá!

Köszönöm szépen a válaszod!:D
Edit: Tanácsod megfogadva feldobtam képekkel a lapom.
 

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 817
2 682
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELFOGADOM.
Várunk TeamSpeak 3 meghallgatáson.

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.