Griffin Murphy jelentkezési lapja.

Sajtoskifli04

Újonc
2024. 01. 21.
3
14
V4 karakter
Cortez Francisco
LV karakter
Griffin Murphy
Jesse-Car-Service-logo2.png


Tisztelt jelentkező!

Kérjük a kitöltés előtt fokozott figyelemmel olvassa át a jelentkezéshez szükséges kritériumokat, instrukciókat.
A kitöltés során legjobb tudomása szerint válaszoljon és csak is kizárólag valós adatokat adjon meg.
Figyeljen a formátum hibamentes kitöltésére, ahol szükséges X-el jelölje válaszát.

A jelentkezés kitöltéséhez sok sikert kíván a Jesse Car Service adminisztratív csapata!




Teljes neve:
- Griffin Murphy -

Neme: (X-elje be a megfelelő mezőt)
[x] Férfi
[—] Nő
[—] Egyéb

Születési hely, idő:
- Las Venturas. 2001. 12. 07 -

Bejelentett lakcím:
- Las Venturas, Pilgrim 4039 -

Telefonszám:
- +38-76-629-1390 -

Miért szeretne cégünk munkatársa lenni?
- Születésem óta imádom az autókat és szeretnék egy összetartó csapathoz tartozni. -

Miért pont önt válasszuk?
- Az elszántságom miatt alkalmasnak érzem magam a munkára illetve könnyen alkalmazkodó típus vagyok. -

Hol talált cégünk hirdetésére?
- Egy újság cikkben láttam. -


Korábbi munka helye, feladatköre:
- - -

Korábbi munkahelyéről történő távozásának oka:
(X-elje be a megfelelő mezőt)
[—] Felmondás
[—] Kirúgás

Kirúgásának okát fejtse ki:
- - -


Aláírásával kijelenti, hogy a jelentkezésben szereplő adatok hitelesek és a cég házi rendjét elfogadja és betartja.
Griffin Murphy
Kelt: 2024.08.14

- Out Of Character -


Neved, ahogy szólíthatunk:
- Andris -

Betöltött életkorod:
- 16 -

Jelenlegi játszott perced:
- 34 113 -

Korábbi frakcióid:
- Rudaj Organization, Blagoevgard MOB -

Korábbi frakcióid távozásának oka:
- Blagoevgard MOB-ból kiléptem mivel nem éreztem befogadónak a közösséget. A Rudaj pedig megszűnt. -

Mióta játszol RP szervereken, játszottál Recovery előtt?
- 2024 január óta játszom, nem játszottam Recovery előtt. -

Terveid a frakcióban:
- Megszeretném ismerni milyen a szerelő munka és szeretném a tudásom fejleszteni, hogy minél jobban teljesítsek. -

Miért válasszunk téged?
- Nyugodt és elszánt vagyok, illetve hosszú távon tervezek maradni továbbá jól dolgozok egy csapatban. -

Mennyi időt tudnál a frakcióra szánni?
- Napi 3-5 órát. -

Korábbi adminjail, kitiltásaid: (Kép csatolása kötelező "imgur.com")
- -

Account ID-d:
- 34062 -

Bemutatkozás pár mondatban: (legalább 10 összefüggő mondat!)
- Sziasztok! Andris vagyok 16 éves vagyok Fejér megyében lakok egy kis városban. Szabadidőmben játszani szoktam vagy biciklizek a városban. Most nyáron kezdtem el a jogosítványt mivel eddig vonattal jártam be suliba ami nagyon sok időt elvett a szabadidőmből, de kollégista meg nem szerettem volna lenni. Általában higgadt és nyugodt személyiségű vagyok de van amikor már engem is fel lehet idegesíteni, szerencsére ez nagyon ritka. Mivel 6 évig fociztam ezért jól tudok csapatban játszani. Szeretek új dolgokat tanulni és mindig keresem a lehetőségeket, hogy fejlődjek.
 
Utoljára szerkesztve: