Gregory James jelentkezése See Game Helpdesk tagnak.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Ballu

...to side like a rollercoaster?
Támogató
2020. 04. 19.
126
419
Hungary
V2 karakter
Braheem U Pucu
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

Sziasztok. Bálintnak hívnak, jelenleg a 18. életévemet taposom. Fejér megyében lakom, és folytatom tanulmányaimat. Sikeresen elvégeztem a szakmai tanulmányaimat jeles értékeléssel, jelenleg pedig érettségin tanulok Intenzív tagozaton(2 év). A végzett szakmám név szerint Ipari gépész, érettségivel pedig szeretném tovább vezetni tudatosan az életemet. Ugyanis a következő lépésem az Egyetem lesz, amit Gépész mérnöki szakon szeretnék elvégezni. De mindezek mellett a hobbimnak is hódolok, ami a virtuális térben merül ki, de nem teljesen. Az MTA-n való szereplésemet is ugyan olyan tudatosan teszem akárcsak az életemet, minden téren. Alapvetően pár szó arról hogy én milyen is vagyok pontosan, nagyon makacs ember vagyok. Ez azt jelenti hogy nehezen lehet arról levenni amit a fejembe veszek, és amit én jónak gondolok. Nagyon egyenes ember vagyok, vagyis csak az igazságot tudom eltűrni. Nagyon nem szeretem azokat az embereket akik teljesen másként látják a világot mint én, próbálják leszólni az életet és a saját életük helyett máséval foglalkoznak. Barátaimmal rengeteget foglalkozok, nekem nagyon fontos hogy olyan emberekkel legyek körülvéve akikben megbízhatok. Ezért én is teljesen megbízhatónak gondolom magam akkor, ha az ember nem néz hülyének és nem ver át engem. Nem szeretem a hülye embereket sem, ezt kicsikét kifejtem. Nekem a hülye ember nem azt jelenti amit a többieknek. Nekem ez a tettekben merül ki, hogy hogyan vezetik az életüket. Hogy példát mondják, és hogy érthető legyen: Alkoholizmus, drog, öngyilkos gondolatok és ami nekem a legfontosabb az a nők iránti tisztelet hiánya, és persze még sorolhatnám... Rengeteget tudnék mesélni magamról és az életemről, de mindennek vége van egyszer. Ha továbbjutok akkor biztosan érdekesebbnél érdekesebb gondolatokkal osztanálak meg titeket. Köszönöm szépen hogy elolvastad.

Mióta játszol a szerveren?
CVzTPgX.png

Ekkor történt a regisztrációm mind a szerverre, mind a fórumra. Azóta történtek nagyobb kihagyások. Most lettem biztos abban, hogy ezt komolyan tudom csinálni.


Eddigi elért dolgok:

-Rengeteg jó, és különleges embertől szerezhettem tapasztalatot.
-Országos Rendőr-főkapitányság
-See City Car Service


Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

Szeretnék segíteni, csapatban dolgozni, tapasztalatot szerezni, új dolgokat kipróbálni.

Miért téged válasszunk?

Mindig arra törekszem az életben, hogy adjak abból ami nekem megadatott, amit én megtanultam. Nem azért szeretnék SGH tag lenni hogy magamnak megfeleljek, ez teljesen más világ. Ezzel az a célom hogy az embereknek tovább tudjam adni azt a tudást amit én megszereztem abban az 5-6 évben, amit én már ezen világban töltöttem. Az ehhez meglevő tulajdonságaimat pedig a bemutatkozásomban már kifejtettem.


Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

Az összes online töltött időmet.


Naponta hány órát tudsz online lenni?

Hétköznap: 3-4 óra. Hétvégén: 5+

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

Megpróbálom nyugodtan elmondani neki hogy nekem ehhez nincs jogom, Mondanám hogy keressen fel egy admint, ha ez nem sikerül neki akkor én addig próbálkozok. Amíg a játékos megfelelő választ nem kap a válaszára. Adminként pedig a szerver szabályzata szerint magyaráznám el neki, hogy mit és hogyan vagyok köteles cselekedni. Ahogyan a szabályzat szól: • Admintól tilos javítást,tankolást,jármű teleportálást kérni.

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

Ez olyan dolog lehet hogy ezt a szerveren kell megtennem, privát üzenet formában. Ez esetben minél tömörebben de mégis érthetően kell elmagyaráznom. Ha mondjuk tsen kell ezt megtennem, vagy akár még mindig IG akkor ha van ideje a személynek akkor elviszem, és megmutatom neki a helyeket, és ahogyan működnek ezek. Mindkettőt fogom prezentálni, az előbbi. A szerveren 2 szerelő telep létezik, mindkettő külön álló frakció. Az egyik SF-ben található a Fix and Drive, a másik pedig LS-ben az SCCS. 3 Sáv van mindkettő szerelő telepen, egy a sima sáv, egy gyors sáv avagy frakcióknak casco sáv. Ez található a kijárat mellett. Ha ebbe a sávba haladsz bele akkor fix. 700 ezer ft-ot kell fizetned, és minden esetben előnyben részesülsz. A szerelők az autód típusa és állapota alapján számolják ki a szerelés árát. Második verzióban pedig ugyan ezeket mondanám el csak hozzá tennék egy pár dolgot.: Casco lényege, tudnivaló róla, mik kellenek hozzá. Szerelő rendszer részletesebb leírása, forgalmi, telefonszám, vontatási árak és tudnivalók. Sávok részletesebb magyarázata, és a szerelés menete.

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

Kezdeném a városházával, ugyanis minden kezdő játékosnak ez az a hely amit legelsőnek meglátogat. Városházának két portája van, egy ahol a munkákat tudja felvenni(Bal épületszárny) a másikban pedig az iratait tudja intézni(Jobb épületszárny). Ezekről mutatnék neki képet is.

Ezen a képen a bal épületszárny található, és a városháza jelölése a térképen.
dWdc2QA.jpg



Ezen a képen látható a bal szárny kinézete kivülről és a porta.
N8vFqen.jpg



Ezen a képen a jobb oldali szárny található, elölről és belülről a porta is.
nMqeZtZ.jpg




Következő bemutatandó helyszín a pláza lenne, ahol a munkához és az élethez alapvető dolgokat tudja megvásárolni a játékos.

Ezen a képen a pláza található elölről és a térkép jelölése.
N2YdeW2.jpg



Ezen a képen pedig az üzletek egy része látható.
hjf0hVY.png



Az utolsó pedig mindenképpen az autós iskola lenne, ugyanis ez az a hely amit a munka után először meglátogat a játékos, hogy jogosítványt tegyen le és autót tudjon venni.

Ezen a képen az autós iskola látható, a térképen való jelölésével.
yQsFsT8.jpg


Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

Képes vagyok több dologra is koncentrálni egyszerre, ez a szakmámból adódik. Természetesen mindig első a játékos, ha olyan segítségre van szüksége ami tényleg sok időt vesz igénybe akkor az én RP szituációmtól függően cselekedek: 1. Rövidre próbálom zárni az RPt úgy hogy az még megfelelő legyen. 2. Megpróbálom megbeszélni az illetővel hogy később folytatjuk az RPt. 3. Ha nagyon nem tudok megoldást találni hogy az előző lépéseket végbe vigyem akkor kénytelen vagyok máshoz küldeni a játékost, kizárólag akkor ha van fent más tag.

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

Természetesen egyből képet készítek róla. Azért hogy ha az adminok esetleg nem veszik észre, vagy nincsen a szerveren elérhető admin. Akkor azonnal, vagy utánna is tudjak szólni nekik.

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

Voltam.
0arwkjZ.png


Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

Nem voltam.
NQWn29R.png

 

Istvánka

Zöldfülű
Támogató
2019. 05. 28.
156
127
V4 karakter
Teo Declan
LV karakter
Felipe Hughes
V2 karakter
Teemo Deaclen
Nagyon tetszik a lapod.Hiányozni fogsz a rendőrségből kivételesen nekem de sok sikert kívánok! TÁMOGATOM.
 
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: bale és Ballu

Zacsii

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
312
197
Budapest XI
LV karakter
zaynab al rashid
V2 karakter
kenubun u'pucu
Elolvastam a lapod és szerintem egy tartalmas, igényes lap lett. Próbát megérnél.
 
  • Imádom
Reactions: Ballu
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.