Gregorka// Tom Jonshon jelentkezése[Elutasítva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Gregorka

Újonc
2020. 03. 13.
7
2
LV karakter
-
V2 karakter
Tom Jonshon
UsDWLpV.png


OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!

Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?

~ Alex vagyok, és 14 éves. ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2019-05-15 12:15:39 óta, elég nagy kihagyásokkal. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~ https://imgur.com/a/iVbpSfJ ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Igen. ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ Napi 5-6 óra lenne az átlag, igen szerintem tudnám teljesíteni az elvárt kritériumokat. ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~

Név: Alex
Kor: 14


Mennyi időt tudnál a frakcióra szánni?
Napi 5-6 órát körülbelül.

Van korábbi tapasztalatod ilyen, vagy ehhez kapcsolódó frakcióban?
Van nagyon sok.

Hogyan jellemeznéd Önmagad?
Jókedélyű, nyugodt srác, általában vicces tudok lenni, bár a humor sokszor szubjektív.

Mióta RP-zel?
3 éve körülbelül, GTA V-ön még soha, eddig csak SeeMta V2, Flymta, Finemta szerveren játszottam komolyabban.


Voltál már magas pozícióban egy frakcióban? Ha igen, milyen frakcióban és milyen rangon?
Nem.


Mire vagy a legbüszkébb azok közül, amit elértél? Akár játékon belül, akár kívül, amit velünk megosztanál.
A FineMTA szerveren elért eredményeimre büszke vagyok ahol többek között adminisztrátori feladatokat is elláttam fél éven keresztül, majd kiégés miatt leadtam. Az IRL életemet nem részletezném, nem tartom relevánsnak a lapom szempontjából, de általálnos iskola 8. osztályos vagyok.
~




IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:

~ Tom Jonshon ~


Születési helye, ideje:
~ Tamási klinika - 1999.05.02 ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Autószerelői szakma. ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ Mivel egy szegény ember vagyok, de tehetségem az van, és kellene a pénz. Sokat tanultam, szereltem, és most szeretnék egy szakmák elkezdeni. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~ Neve: Tom Jonshon. Születésének helye/ideje: Tamási Klinika - 1999.05.02. Tanúlmányai: Az általános illetve a szakmunkás iskolában a magatartásom az a közepest illetve a példás közöt volt, a tanúlmányaim azzok vagy átlagosak voltak vagy éppen kivállóak. Sajnos még 12 éves koromban a szüleim elváltak igy én és az édesanyám See City-be költöztünk. Anyámnak viszonylag jól kereső múnka helye volt és ennek hála betudot iratni See City egyik legjobb Autó szerelő iskolájába. A középiskolát See City-be fejeztem be de a Főiskolát azt is See City-be tettem le. Beszélt nyelvek: Még az iskolába kőtelező volt megtanúlni Olaszúl illetve Franciáúl illetve még őnként megtanúltam egy kicsit Japánúl. Eddigi munkahelyei: Most jelenleg Bányász vagyok de voltam már kamion sofőr illetve még Foldi múnkát is végeztem elégé sokáig. ~

Aláírás:
Tom Jonshon
 
Utoljára szerkesztve:
  • Dühítő
Reactions: fatmarco

FootmanHUN

Az év legális frakció leadere | 2022
2019. 04. 18.
669
685
32
Tótkomlós
V4 karakter
Lilith Vermillion
V2 karakter
Lilith Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -Minimum 16. betöltött életév! - ))
XUqtqzT.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.