Gregor Miller jelentkezése. [ELFOGADVA]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

cork

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 10.
353
841
LV karakter
Kurt Shuren
34be8acad84f07b0d2f98dda7f876a6f.png


[Out Of Character Rész]

Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.

Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!



Mi a neved?

Ármin.

Hány éves vagy?

17.

Hány játszott perced van?

16383

Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)


Voltál-e már kitíltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

https://postimg.cc/8f6TQ2Qj [Erről ts-en tudok kifejteni a indokot]

Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)


Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?

Igen voltam, régebben a Crips-be.

Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?

Nem volt időm játszani a szerveren.

Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?

RP tapasztalatomra.

Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?

2-3 órát. Iskolától függ.

Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

Igen, mindkettővel rendelkezek.

Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?

Szeretek csapatban dolgozni, egyszerre több dolgot is bírok csinálni, emellett sok tapasztalatom van minden téren, legyen az roleplay, vagy esetleg vezetés.

Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)

Takács Árminnak hívnak, jelenleg 17 éves vagyok. Nagyréven élek, egy kis faluban, asztalosnak tanulok jelenleg.Eléggé sokat utazok, mivel a városban van az iskola, így adódóan korán szoktam kelni. Régebb óta rajongók a motorokért, igaz még nem volt egy nagyobb motorom mivel még nincs meg a jogosítványom nagyobb cm3-re. Általában számítógépen SeeMtazni szoktam, de ha adja a szabadidőm akkor képeket is szoktam szerkeszteni.Szeretek a természetben lenni, mivel ahol van a házunk pont az erdő mellettünk van így leszoktam járni sétálni, elmerülni a gondoltaimban. Fényképezni szoktam állatokat, igaz nem éppen egy profi módon, meg nem egy 4k-s kamerával de szeretem ezt csinálni.





[In Character Rész]

Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.

Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.



Jelentkező neve:

Gregor Miller

Jelentkező születési helye, ideje:

1980. 02. 11. Las Venturas városi kórház.

Jelentkező anyjának leánykori neve:

Sarah Miller

Jogosítványa, okiratai érvényesek?

Igen, minden okirataim érvényesek.

Miért szeretne ide jelentkezni?

Régebb óta érdekelnek az autók, illetve szeretnék egy új csapatnak tagja lenni.

Miért pont önt vegyük fel?

Rengeteg, de rengeteg tapasztalatom van az autó vezetés téren, mivel előző munkám ebből állt.

Mi a véleménye a csapatmunkáról? (3-4 mondat)

[Egy csapat könnyebben megold egy nehéz helyzetet mint egymber. Szerintem egy jól szervezett csapat mindenre képes ha képesek együtt működni. [/I]

Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?

Igen elfogadom.ZE]

Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 5.000 $ kauciót kell befizetni?

Igen elfogadom.IZE]

Kérjük mellékelje motivációs levelét (8-10 mondat):

Azért szeretnék csatlakozni az taxi társaság-hoz mivel úgy gondolom jól tudok vezetni és ennél a munkahelynél az is fontos hogy az ember jól tudjon vezetni. Szeretnék segíteni azokon az embereken akiknek nincsen elég pénze arra hogy saját autót vegyen magának. Szeretnék új embereket megismerni mivel a testvérem elutazott Las Venturasba és így nincs olyan ember akivel nap mint nap találkozhatnék. Nem tudnak gyorsan felidegesíteni az emberek, általában nyugodt vagyok. Jól és bizotnságosan tudok vezetni. Amit elkezdek azt nem szoktam félben hagyni, a legtöbb helyzetben amit elkezdtek azt végig is csinálom. Nem vagyok lusta ember, és ha megkérnek valamire azt amint tudom megcsinálom. Mivel már voltam mentős ezért valamennyire otthon vagyok az egészségügyben is, tehát ha akármi probléma van Összeesik az ügyfél vagy megsérül tudni fogom a megoldást. Ha akármi baleset történik az ügyfél szállítása folyamán nem fogom a másikat hibáztatni ha nem ő a hibás, ha én vagyok a hibás azt mindig fel szoktam vállalni.Szeretek csapatban dolgozni és úgy gondolom jól is tudok cspatban dolgozni. Azzal sem lenne gond ha valaki beszáll hozzám a taxiba és angolul kezdene el beszélni, hiszen tökéletesen tudok beszélni angolul is. Az állásra egyáltalán nem amiatt szeretnék jelentkezni mert pénzt szeretnék keresni, a pénz nem nagyon motivál. Azért is szeretnék ide jelentkezni mivel szeretném fejleszetni a vezetési tudásomat. Röviden ennyi lenne az én motivációs levelem.

Kérjük csatolja az önéletrajzát:

[IGregor Miller 25 vagyok.Édesanyám egy szimpla boltba dolgozott és édesapám autószerelőként dolgozott.Mindig is érdekeltek az autók hiszen édesapám autószerelőként dolgozott és elég sok mindent már nagyon fiatalon megtanultam az autókról.Olyan dolgokat is tudtam amit a velem egy korú gyerekek nem tudtak.Ahogy teltek az évek kezdtek jobban és jobban érdekelni az autók.Aztán már kijártam 8-ig az iskolát és 9-től ugy volt ,hogy egy olyan iskolába megyek ahól autóval kapcsolatos dolgokat tanítanak.amire oda értem ,hogy menjek egyszer csak elgondolkoztam azton ,hogy inkább elmennék egy olyan iskolába ahol a nyelvek vannak főszerepbe.Nagyon szerettem utazni és ahoz ez elengedetlenek a nyelvek.Aztán majd gondoltam ha akarok az autókkal foglalkozni akkor majd elmegyek utána arra fele de most a nyelvek a fontosak nekem.Aztán kijártam a 12osztály sikerült az éretségim és otthon eltölöttem pár évet és akkor elköltöztem ide Las Venturasba. Nem nagyon gondolkoztam ,hogy milyen munkába szeretnék menni gondoltam ,hogy majd ha valami olyan helyre lesz felvétel akkor megyek.Teltek a napokeltek a hetek és még semmi nem volt.Annyi volt összesen ,hogy 3 hét végén kellet egy helyen felszolgáljak.Nem nagyon tetszett csak valamerre muszáj volt elmenjek valahova de legalább ebből azt tanultam ,hogy ez a szakma engem nem érdekel.Gondolkoztam ,hogy valami idegenveztető állásba helyezkedjek el csak valahogy ugy voltam ,hogy egyik felem ment volna a másik nem.Az egyik felem ugy gondolta ,hogy ugye érdekel engem az utazás meg ezek és ,hogy akkor miért ne menjek idegenvezetőnek a másik felem pedig ugy volt ,hogy el kellene menjek egy idegen helyre és inkább maradjak a városba mert szeretem a nagy várost egyik álmom ez is volt ,hogy itt éljek akkor miért menjek el inkább helyezkedjek el itt valamilyen állásba.Nem tudom mitévő legyek és amikor eljött a hétvége gondoltam körbe nézek a városba és megláttam ezt a plakátot amin ide hirdettek felvétel és gondoltam ,hogy ugyse tudom mi legyek szeretek kocsikázni akkor próbáljam meg ezt és haza fele ezen gondolkozva eldöntöttem ,hogy maradok és irok egy felvételt a taxiba.Azóta is eltelt pár nap és nem bántam meg a döntésem. ]


Aláírás: Gregor Miller.

Kelt.: 2019.09.29
 
Utoljára szerkesztve:

Lole

📸 @bencewirth
2019. 01. 10.
976
757
25
Makó
V4 karakter
Awni Shaiq
-Las Venturas Taxitársaság Vezetősége-

Üdvözlöm! /Ayden Wallace/ vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól!
Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás időpontja: általad válaszott időpont, keress fel minket! (A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)

Ui.: Megnézzük.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.