Gregg O Blackwood jelentkezési lapja a Las Venturas-i Taxihoz [Elfogadva]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Clavum

~Back to old routines~
Támogató
2019. 03. 30.
150
318
steamcommunity.com
V4 karakter
Ugochukwu Kabiru
LV karakter
Gregg Stonks

34be8acad84f07b0d2f98dda7f876a6f.png

[Out Of Character Rész]
Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!


Mi a neved?
Tüske Dominik
Hány éves vagy?
15 éves.
Hány játszott perced van?
Amikor ezt a lapot töltöm ki akkor 35743 percem van a játékban.
Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)
Sajnos voltam már egy párszor amire nem vagyok büszke.
S7T7SGS.png

Voltál-e már kitíltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)
Nem, nem voltam még és nem is szeretnék lenni.
bans.png

Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)
Természetesen volt. (Igen, az elsőt nem kellett volna..)
names.png

Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?
1-ben volt eddig részem, The Rednecks illegális banda frakcióban körübelül 2 hónapot.
Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?

2 hónap után úgy gondoltam, hogy mást is kiszeretnék próbálni.
Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?

Először is az S.G.H. megszerzésére ami nagyon nagy szó volt számomra, több mint 500 óra játszott idő, 2 millió$ vagyon.
Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?

Ez változó, de mivel a jelenlegi pozíciómon is vannak elvárások természetes azt egybe tudnám vonni ezzel a frakcióval, napi pár órát, konkrétat nem szeretek fogalmazni, mert ez bármikor változhat fel és le is.
Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

Rendelkezem TeamSpeak3al és természetesen mikrofonnal is.
Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?

Nem tartom magamat jobbnak a többiektől, mindenki ugyan annyi eséllyel indul. Először is aktív vagyok, szeretek vezetni IG, érdekelni kezdett ez a Taxi frakció és szeretném ha közelebbről is megismerni.
Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)

Tüske Dominiknak hívnak, jelenleg 15 éves vagyok. Németországban élek már majdnem 2 éve, ezen belül Bayern régióban. Német iskolába járok, jelenleg a 9. osztályban tanulok. Kedvenc Hobbym/Sportom az a labdarúrás de ezen kívül szeretek még Ping-Pongozni, Kézilabdázni is. 2019 Március óta MTA-zok, azon belül a SeeMTA LV szerverén kezdtem a pálya futásomat. Rengeteget ülök a számítógép előtt, MTA-n kívül szoktam még League Of Legends-ezni, Counter Strike:Global Offensive-zni, PUBG-zni, körübelül ennyi, ezzel töltöm minden szabadidőm. Sűrűn/ritkán (kinek mi mit jelent) szoktunk a családommal haza utazni 1-2 hétre, nyáron pedig 1 hónapra. Nagyon szeretek főzni, jelenleg szakács szakmára készülök (Magyarázat a 9. osztályos létemre: itt 9.-ig van az általános iskola).


[In Character Rész]

Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.

Jelentkező neve:
Gregg O Blackwood
Jelentkező születési helye, ideje:

New York, Hospital for Special Obstetrics, Main Campus
Jelentkező anyjának leánykori neve:

Alice Foster
Jogosítványa, okiratai érvényesek?

Érvényesek, minden rendben van.
Miért szeretne ide jelentkezni?

Jelenleg munka nélküli vagyok. Szeretnék újra nyeregbe lendülni, az utakat járni, ezért szeretnék magukhoz tartozni, jelenleg van egy barátnőm és tervezzük az első gyermekünket ezért szeretnék a lehető legfelkészültebb lenni anyagilag/társadalmilag.
Miért pont önt vegyük fel?

Remek sofőrnek tartom magam, egyszer sem buktam meg a jogosítvány letevésekor bármilyen ágban sem, az utak a szenvedélyeim.Több ezer kilóméter van a hátam mögött, nagyon közvetlen vagyok az emberekkel, az előző munkahelyemen én voltam "A hónap embere" címmel megilletve.
Mi a véleménye a csapatmunkáról? (3-4 mondat)

A csapatmunka fontos, 2 vagy akár több ember között egy kötelék amit nagyon meg kell őrizni, hogy működjön egy rendszer. A csapatmunkában otthon érzem magam hisz ha már voltál már egy csapatban érteni fogod mi a lényege. A csapatmunka az egymásnak segítés a főpontja, hisz ez nélkül a csapatmunka nem az, ami.
Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?

Természetesen, utána böngésztem interneten mi a kötelessége egy taxi sofőrnek és be is fogom tartani, hisz ha nem, akkor nem lennék ez a jelentkezési lap alatt.
Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 7.500 $ kauciót kell befizetni?

Elfogadom.
Kérjük mellékelje motivációs levelét (8-10 mondat):

Csatolnám, ha nem gond.
greggmotivacio.png

Kérjük csatolja az önéletrajzát:

Csatolom is.
greggonelet.png


Aláírás: Gregg O Blackwood

Kelt.: 11/29/2019
 

Predi

pártatlan békebíró és diplomata
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
2 724
5 420
Würzburg / Budapest
www.twitch.tv
V4 karakter
Roxy Trevisano
LV karakter
Bruno Fleming
-Las Venturas Taxitársaság Vezetosége-
Üdvözlöm! /Bruno Salvatore/ vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól!
Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás idopontja: 2019 12. 03. 18:00
(A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)
Személyes megjegyzés: Szép lap lett.
 
  • Imádom
Reactions: Clavum
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.