Green James jelentkezési lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Roland4613

Újonc
2019. 05. 23.
2
0
LV karakter
James Willberg
I. Személyes adatai

Teljes neve:
Green James
Születési hely, dátum:
Las Venturas Pilgrim 1998.01.08
Lakcím:
Pilgrim str.46
Telefonszám:
+38-76-506-1969
E-mail cím:
greenjames@seemail.com

II. Végzettség és tapasztalat, vezetői engedély

Legmagasabb iskolai végzettség:

Érettségi
A jogosítvány száma:
114859NE
A vezetői engedély érvényességi ideje:
2024.06.19

III. Büntetett előélet

Korábban elítélték-e, volt/van folyamatban lévő eljárása:
INEM
Korábban fogyasztott-e bármiféle illegális kábítószert:
NEM
Igen válasz esetén mikor élt legutóbb bármiféle illegális szerrel?
-



OOC információk

Neved:
Roland vagyok.
Életkorod:
19 éves vagyok
AccountID:
11160
Játszott perc:
12.425
Voltál már frakcióban? Ha igen, hol és mennyi időt töltöttél el ott?
Még nem voltam sehol sem frakció tag see mta szervereken.
Korábbi frakcióidból (ha volt) miért távoztál?
-
Miért pont hozzánk jelentkezel?
Szeretnék egy magabiztos, családi hangulatú csapattal dolgozni, videókat gyártani, és live-okat youtube-ra, és láttam már leendő kollégákat dolgozni és nagyon segítőkészek egymással, és ember centrikusak, ezt egy nagy értéknek tartom, szeretnék részese lenni.
Milyen céljaid/ terveid vannak a frakcióban?
Tartalom gyártás a frakcióról, hiszen nem nagyon van rólla, és izgalmas roleplay szituációkat megörökíteni, ezen kívűl fejlődni, emberi kapcsolatokat kialakítani, és új helyzetekben kipróbálni magam,és a türelmemet is.
A jelentkezők közül miért pont téged válasszunk?
Magamat azért választanám, hiszen egy megbízható, kitartó, és végtelen higgadt vagyok, ritka nagy türelemmel, ami ehez a munkához szükséges lehet, ezen kívül szeretek csapatban dolgozni, eggyütt működni másokkal, röviden ennyi.
Mennyi időt tudnál a frakcióra szánni?
Egyenlőre a nyár folyamán viszonylag sokat akár napi szinten is 1-2 órát hétvégén 3órát is.
Mutasd be 5 pozitív és 5 negatív tulajdonságodat!
Az 5 pozitív:Türelem,csapatszellem,empatikus,kitartó,vicces. Az 5 rosz pedig:Hiszékeny,engedékeny,szégyenlős,nehezen bízom bárkiben,sokat beszélek.
Mutatkozz be nekünk legalább 10 mondatban!
Sziasztok, Roli vagok 19 éves, jelenleg tanulok,ezen kívűl melóztam külföldön 5 hónapot az elmúlt időszakban,e mellett pedig egy lassan feltörekvő kis Youtube csatornát üzemeltetek, amit nagyon szeretek csinálni, és a jövőben is szeretném megélhetés szerűen csinálni. Kedvenc tevékenységeim között a hobbi és kissebb kupákon való focizás áll az első helyen, bár a fizikumom első szemre nem erről árulkodik, főleg védekező szellemben játszok, ebből adódóan szeretek irányítani, és a hangomat hallatni, küzdeni, és tisztelni másokat, e mellett sokat játszok és vágok videókat néha live-okat is tolok, biciklizni is szeretek, na meg persze horgászni, sportolni. Kedvenc sportom ami a világon létezik az a fotball, kedvenc labdarúgóim között Pelé, Messi, Buffon, Kanté is helyet kapnak, filmeket nem szoktam nézni inkább sorozatokat nézek nagyon ritkán. Az állat gondozás, és mezőgazdaság is közel áll hozzám, mindig is voltak haszon állataink, végzettségem a villany szerelés, bár ebben még nem helyezkedtem el eddig. Álom munkáim között a rendőrség különleges bevetési egységei állnak, mindig is vonzódtam a rend és a fegyelem őreihez, ma sincs másképp, mindig jó fiú voltam oviban is pedig a legtöbben a rosz fiú szerepet játszoták.
Korábbi kitiltásokról/ adminjailekről csatolj képet!:
Korábbi névváltásokról csatolj képet!:
 

doms

Fórum Császár
2019. 07. 19.
1 656
2 657
LV karakter
kulo hamo
badge-packer11.png
Tisztelt Jelentkező!
Örömmel tájékoztatjuk, hogy jelentkezését elfogadtuk. Nagyon örülünk, hogy csatlakozik hozzánk, és bizalmat szavazott számunkra. Várjuk izgalommal, hogy együtt dolgozhassunk!

Megjegyzés:
Jelölj be engem ismerősnek DC-n: doms_29 és írj rám az IC neveddel. A meghallgatásod DC-n lesz 06.10. (hétfő) 20:00-kor.
(Ha ma már nem érsz ide nem gond, keresünk egy másik alkalmat, de minél előbb írj rám!)


Üdvözlettel,
Kip Hart
CEO
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.