Greasers Crips

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Vito Garcia

Újonc
2019. 01. 11.
11
11
V4 karakter
Grimmjow Garcia
LV karakter
Grimmjow Jagerjack
V2 karakter
Arias Nebulon
Igazából ezt a pályázatot már nagyon régóta megakartam írni és most már eléggé késő van ehhez jól tudom de egy próbát megér úgy gondoltam. A greaserek ( Ne keverjétek össze a szubkultúrával plízz ) a mafia 2 nevezetű videó játékban tűntek fel , kicsit érdekes lesz ez most, ez az egész mivel másik game, de erre is van egy alternatívám ami a következő: A greaserek Empire Bay-ben garázdálkodtak 1950-től egészen 1980-ig amikor feloszlottak, ennek oka a nagy maffia elnyomás ami akkoron a városban eluralkodott és a rendőri felszámolás. A greaserek nagy része See Citybe menekült ahol 1990-ben újra alakult. (Próbáltam minél érdekfeszítőbbé tenni....)
125809e2ef47dddf89fd1b336fe64411.th.png
e40b5e2452d766e36018718529556d75.th.png
c0ff02585e7806f75e559e9f759f3e58.th.png


Önéletrajz:
Dávidnak hívnak és 16 éves vagyok. Jelenleg tizedikes vagyok, informatika és programozói szakon. Szabadidőmben weboldalakat programozok pénzért embereknek vagy csak simán magamnak. Amit szívesebben csinálok szabadidőmben az a rajzolás, biciklizés, animézés, sakkozás és a videó játékok :3. SeeMTA-n már 2015-óta megtalálható vagyok kisebb, nagyobb kihagyásokkal. A célom az, hogy animátor legyek és animációkat készítsek játékokhoz, rajzfilmekhez.
IC tervek:
Na most én nagyon bírom a pontokba szedett vázlatokat, szóval én is igyekeztem összeszedni pontokba a terveinket.
1. Toborzás: Ezt a frakciót jelenleg 6-7 emberrel tudnám megvalósítani, de azért szeretnék még először embereket toborozni a frakcióba, aki szeretne illegálal foglalkozni annak megadnánk a lehetőséget erre.
2. Pénzszerzés: Ezt én illegális box mérkőzésekkel tudnám elképzelni, vagy a Gantoni GYM-ben vagy a El Koronai GYM-ben vagy rutinosan az utcán. Ez az egész nagyon egyszerű lenne, 2 játékos aki megakarna küzdeni mindketten adnának 5000-ret a bírónak ergo nevezési díjat befizetnék és mehetne is a küzdelem, erre a küzdelmekre a barátaimmal kitaláltunk egy egyszerű kis RP-t: ( Mind a két player: /me Meghajol XY előtt, hogy kifejezze a tiszteletét majd a meccs végeztével a vesztes: /do Bevérzik győztes: /do Jól van ) a meccs addig menne míg valaki nem esik animba, a harcstílus azt mindenki szabadon választja és a győztes jutalma 8000 dollár lenne. Ezzel mi is keresnénk valamennyit és az is akinek jól járt a keze.
3. Sablonos crip-tes dolgok: Ha meglenne az alaptőkénk akkor jöhetnének az alap dolgok amikkel foglalkoznak a bandák: fegyverkereskedelem, drogkereskedelem, rablások, más szóval minden ami illegál.

A nagy cél viszont az, hogy kiépítsünk egy aktív bandát a szerveren.

Frakció felépítése:
3 Leader rangra lenne szükség, azért lenne jó ha 3-rom lenne, hogy a frakció leader része ne legyen inaktív.
FS (Foot Slodier)
TG (Tiny Gangster)
BG (Baby Gangster)
Referenciák: V3
Skinek:
00dca1f6806bfe23d8f3708089096ca1.jpg
c9f0c249d8c65dd3113d9ea29502ac3e.png
1619f016975247c82a07f24fc52e85cc.jpg
3c05b15698809ebc78e57362380a37e9.jpg

Na igen, nem vagyok egy nagy skin creator, igazából csak az öltözékükön próbáltam valamennyit változtatni.

Miért téged válasszunk?:
A tőlem telhetőt mindig megpróbáltam megtenni, és mindig meg is fogom próbálni. Tisztában vagyok azzal, hogy a crips az színes bőrű emberekből áll és a greaserek nem éppen azok, de szerintem egy kis vérfrissítés sose árt jah meg nem kell valakinek a bőre színes legyen ahhoz, hogy rosszat tegyen : P

Miért NE téged válasszunk?:
Aki ismer az tudja, hogy benne voltam minden hülyeségben amiben csak lehettem, de mindig vállaltam a felelősséget a tetteimért, na meg ha elborul az agyam akkor kifogok mondani olyan szavakat amiket nem akarok de mindig próbálom lojálisan megközelíteni mindent.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.