Grayson Harris Törzsőrmester jelentései

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

winner

Újonc
2024. 02. 27.
14
5
V4 karakter
Grayson Harris
LV karakter
Alan Justin
V2 karakter
-
okflogod7spt.png


KÁRESETI JELENTÉS
TŰZESET


Állománytag neve: Grayson Harris
Állománytag rendfokozata: Törzsőrmester
Káresetről készült, leadott képek száma: 24db




okflogod7spt.png


KÁRESETI JELENTÉS
MŰSZAKI MENTÉS


Állománytag neve: Grayson Harris
Állománytag rendfokozata: Törzsőrmester
Káresetről készült, leadott képek száma: 1db
Rövid leírás a káresetről: 2024.05.01-én, 11:47 környékén egy riasztást kaptunk a laktanyán miszerint vízbe csúszott egy személygépjármű. A csörlőn lévő sodronykötél segítségével a személygépjárművet kihúztuk a vízből, majd visszapakolás után visszavonultunk a laktanyára, Személyi sérülés a helyszínen nem történt.




okflogod7spt.png


KÁRESETI JELENTÉS
MŰSZAKI MENTÉS


Állománytag neve: Grayson Harris
Állománytag rendfokozata: Törzsőrmester
Káresetről készült, leadott képek száma: 1db
Rövid leírás a káresetről: 2024.05.01-én, 11:59 tájékán egy riasztást kaptunk a laktanyán miszerint vízbe csúszott egy személygépjármű. A csörlőn lévő sodronykötél segítségével a személygépjárművet kihúztuk a vízből, majd visszapakolás után visszavonultunk a laktanyára, Személyi sérülés a helyszínen nem történt.




okflogod7spt.png


KÁRESETI JELENTÉS
MŰSZAKI MENTÉS


Állománytag neve: Grayson Harris
Állománytag rendfokozata: Törzsőrmester
Káresetről készült, leadott képek száma: 1db
Rövid leírás a káresetről: 2024.05.01-én, 14:16 környékén riasztást kaptunk miszerint egy személygépjármű a tetejére borult Seering versenypálya térségén. A beavatkozást megkezdtük. Sikeresen visszaborítottuk a személygépjárművet a kerekeire, ezek után visszapakoltunk, és visszavonultunk a laktanyára.




okflogod7spt.png


KÁRESETI JELENTÉS
MŰSZAKI MENTÉS


Állománytag neve: Grayson Harris
Állománytag rendfokozata: Törzsőrmester
Káresetről készült, leadott képek száma: 1db
Rövid leírás a káresetről: 2024.05.02-én 16:41 tájékán egy riasztást kaptunk a laktanyán miszerint vízbe csúszott egy személygépjármű. A csörlőn lévő sodronykötél segítségével a személygépjárművet kihúztuk a vízből, majd visszapakolás után visszavonultunk a laktanyára, Személyi sérülés a helyszínen nem történt.




okflogod7spt.png


KÁRESETI JELENTÉS
MŰSZAKI MENTÉS


Állománytag neve: Grayson Harris
Állománytag rendfokozata: Törzsőrmester
Káresetről készült, leadott képek száma: 1db
Rövid leírás a káresetről: 2024.05.02-én 16:53 környékén egy riasztást kaptunk a laktanyán miszerint vízbe csúszott egy személygépjármű. A csörlőn lévő sodronykötél segítségével a személygépjárművet kihúztuk a vízből, majd visszapakolás után visszavonultunk a laktanyára, Személyi sérülés a helyszínen nem történt.




okflogod7spt.png


KÁRESETI JELENTÉS
MŰSZAKI MENTÉS


Állománytag neve: Grayson Harris
Állománytag rendfokozata: Törzsőrmester
Káresetről készült, leadott képek száma: 1db
Rövid leírás a káresetről: 2024.05.03-án 17:42 környékén egy riasztást kaptunk a laktanyán miszerint a tetejére borult egy személygépjármű. A csörlőn lévő sodronykötél segítségével a személygépjárművet visszaborítottuk a kerekeire, majd visszapakolás után visszavonultunk a laktanyára, Személyi sérülés a helyszínen nem történt.




okflogod7spt.png


KÁRESETI JELENTÉS
MŰSZAKI MENTÉS


Állománytag neve: Grayson Harris
Állománytag rendfokozata: Törzsőrmester
Káresetről készült, leadott képek száma: 1db
Rövid leírás a káresetről: 2024.05.05-én 10:54 egy riasztást kaptunk a laktanyán miszerint vízbe csúszott egy személygépjármű. A csörlőn lévő sodronykötél segítségével a személygépjárművet kihúztuk a vízből, majd visszapakolás után visszavonultunk a laktanyára, Személyi sérülés a helyszínen nem történt.


 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.