Graham B Timothy - Moszat

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Yed

Újonc
Támogató
2019. 10. 04.
42
36
23
Switzerland
V4 karakter
Stephen_D_Roger
V2 karakter
Graham B Timothy
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Graham B Timothy >

Panaszolt fél admin neve:
< Moszat >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Szép napot! Éppen fuvaroztam kaminonosként amikor nem figyeltem eléggé és bementem egy alagútba ahol nem fért el a pótkocsi igy bebuggolt.Rá irtam Moszat-ra,hogy tudna-e jönni picit? Erre kaptam az alábbi válaszokat,képként csatolva van! Modortalan viselkedés,lekezelő beszélgetés,olyan stilusú választ kaptam,hogy a játék kedvem is elment az egész játéktól..és szerintem ha más playereknek is igy válaszol..igy reagálja a dolgokat akkor megvan mindenkinek a vélménye.Megértem sok a player ez köztudott illetve azt is megértem,hogy sok a munka de azért ha én megadom a kellő tisztességet feléje akkor énis elvárom mind player.Köszönöm! >

Bizonyítékok:
< https://kepkuldes.com/image/e15ruQ
https://kepkuldes.com/image/e15Gkg
>


Megjegyzés:
< Remélem megkapja a méltó büntetést. >
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
Moszat, beszélek rólad Bencével mert nem állapot amilyen stílust levágsz, attól hogy egyedül vagy nem jogosít fel arra hogy másokkal így beszélj, a Bencével beszélés után írok a panasz alá hogy mi lett az itélet.

Viszont Graham attól hogy szét floodolod a chatjét nem fog tudni előbb menni!
 
  • Tetszik
Reactions: PIETRAK és Cshanad

Yed

Újonc
Támogató
2019. 10. 04.
42
36
23
Switzerland
V4 karakter
Stephen_D_Roger
V2 karakter
Graham B Timothy
Elsőre amikor ráirtam már megvolt a flegma stilus..mint a képek bizonyitják,rá 5-6 percre irtam ismét amikor már tényleg olyan stilusban kezdett beszélni amit nem tudtam tolerálni azért irtam többször,hogy felvilágositsam arról,hogy énis kelőképp megadom neki a tiszteletett amit elvárok énis,akármilyen mérges is az illető aki azért admin,hogy az e fajta helyzeteket higgadtan,türelmesen tudja kezelni/megoldani..nem pedig igy.
Köszönöm!

Soyer válasza:
Van 24 órád pótolni az IG nevedet, ha ez nem sikerül, szankcióban részesülsz.
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.