Grace Kennedy Jelentkezése[Elutasítva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

MylS

Újonc
2021. 03. 22.
4
0
V2 karakter
Grace Kennedy
UsDWLpV.png


OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!

Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?

~ Milán és 14 éves vagyok. ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ Körülbelül 4 hónapja, de pontosan nem tudom. Jelenleg 8556 perccel rendelkezem. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~ Igen, voltam egyszer. ( https://imgur.com/a/zYbeSEJ ) Névváltás: https://imgur.com/a/utHkAiB ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Igen,mindkettővel rendelkezem. ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ Körülbelül 4-5 órát tudnék. Igen tudnám teljesíteni. ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ Tomolya Milánnak hívnak és a szüleimmel élek egy kis faluban. Miskolcon születtem 2006-06-01.én. Szeretek a barátaimmal találkozni,biciklizni és gépezni. Jelenleg 9.-es vagyok és szoftver fejlesztői szakon tanulok. Van egy 21 éves nővérem és még nincs barátnőm. A mostani helyzet miatt elég sok a szabad időm ezért sokat tudok fent lenni a szerveren. ~



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:

~ Grace Kennedy ~


Születési helye, ideje:
~ Los Santos, 1991-06-01 ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Los Santos autó mechatronikai technikus ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ Mert nagyon szeretem az autókat és nagyon tetszik a közösség. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~ Grace Kennedynek hívnak 1991.06.01.én születtem Los Santosban . Két fiú testvérem van akikkel szorosan tartom a kapcsolatot. Hobbim a sportolás,horgászás és nagyon szeretem az autókat. Édesapám kisebb koromban elhunyt így anyám egyedül nevelt engem illetve a testvéreimet. Ezáltal a gimnázium befejezése után egyből dolgozni kezdtem ezért némi munkatapasztalattal is rendelkezel. Nem rég még a Parkolás felügyeletnél dolgoztam ezáltal az autókat is könnyedén felismerem. Nagyon szeretném ha megkapnám az állást mert nagyon lelkes vagyok és szeretnék ennek a cégnek a része lenni. ~

Aláírás:
Grace Kennedy
 
Utoljára szerkesztve:

FootmanHUN

Az év legális frakció leadere | 2022
2019. 04. 18.
670
691
32
Tótkomlós
V4 karakter
Lilith Vermillion
V2 karakter
Lilith Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -Minimum 16. betöltött életév!- ))
XUqtqzT.png

 
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.