Goran_Celeketic jelentkezése a Nemzeti Nyomozó Iroda Állományába

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Laney

Újonc
Támogató
2019. 03. 08.
55
85
Szerbia
V2 karakter
owen nash
tiAsvMD.png


Q24882U.png

IC RÉSZ
Q24882U.png

1. Név
  • Vezeték: Celeketic
    Középső:
    Kereszt: Goran
Goran

2. Édesanyja leánykori neve:
  • Név: Gavric Jelena

3. Születési adatok:
  • Dátum: 1982.10.27
    Hely: Szerbia, Belgrád
    Nem:FÉRFI/NŐ

4. Súly és magasság:
  • Súly: 76kg
    Magasság: 191cm

5. Állampolgárság:
  • Magyarországi állampolgár: IGEN/NEM
    HA NEM: Magyarországi állampolgárságra jelentkezett: IGEN/NEM
    Jelenlegi állampolgársága: Magyar

6. Lakhely:
  • Bejelentett lakhely: San Fierro, Paradise 23

7. Legmagasabb elvégzett tanulmánya:
  • Iskola: Akadémia
    Iskola neve: San Fierro, Katonai Akadémia
    Ideje: 1998/9/2 - 2003/7/19
    Végzettség: Diploma

8. Előző munkahelyei:
  • Cég neve: San Fierroi Honvédség
    Alkalmazás ideje: 2003
    Feladatköre: Közkatona
    Távozás oka: Lőtt seb végett el kellett hagynom az osztagot

9. Rendelkezik érvényes jogosítvánnyal?
  • IGEN/NEM

10. Kapott bírságot az elmúlt 5 évben, ha IGEN részletezze:
  • Nem.

11. Telefonszáma:
  • 455169

12. Meséljen magáról (Legalább 75 szó):
  • Tiszteletem. Goran Celeketic a becsületes nevem. 1982ben láttam meg a napvilágot Belgrádban. Ott éltem 1992ig a családommal, és a kettő testvéremmel. Rossz megélhetőség végett apám úgy döntött, hogy elkel hagyjuk az országot, és ezért San Fierroba költözni, mindent és mindenkit hátrahagyva. Itt beíratkoztam az iskolába. Mivel a szívemhez mindig legjobban húzott a katonaság, és a többi rendvédelmi szervek, ezért úgy döntöttem, hogy Katonai Akadémián folytatom a pályafutásom. így is lett. 2003-tól 2010-ig szolgáltam a San Fierroi katonaságnál. Egy bevetésen pedig eltalálták a jobb vállam, így betegségi szabadságra mentem, és végül úgy döntöttem, hogy kilépek az osztagból. De mivel már teljesen reinkarnálódott a lőtt sebem, ezért gondoltam visszatérek a Rendvédelmi szervekhez, és azon belül magukhoz, azaz a Nemzeti Nyomozó Irodához. Szerintem elég erős csapatszellem van bennem, hogy biztos tagja lehessek a szervezetnek és elég tapasztalattal is rendelkezek.

13. Honnan értesült a tagfelvételről:
  • Weboldalon

14. Milyen nyelveken beszél:
  • Magyar, Angol, Szerb

15. Volt tagja terror, illetve egyéb bűnszervezeteknek:
  • IGEN/NEM

16. Vezetett már alkohol, illetve kábítószer befolyása alatt, ha IGEN részletezze:
  • Nem

17. Fogyasztott kábítószert, illetve egyéb tudatmódosító szereket, ha IGEN részletezze:
  • Nem

Q24882U.png


OOC RÉSZ


Q24882U.png

1. Név

  • Vezeték: Hódi
    Középső:
    Kereszt: Áron

2. Születési adatok:
  • Dátum: 2004.10.27
    Hely: Szerbia, Zenta
    Életkor: 16
    Nem:FÉRFI/NŐ

3. Legmagasabb elvégzett tanulmánya:
  • Iskola (Általános, Középiskola, Egyetem, Főiskola): Középiskola második évében járok.
    Végzettség (Ha nincs akkor "Általános"):

4. Mióta játszol az SGS szerverein (V3,LV,V2,SAS):
  • Pontos időt nemtudok mondani, de körülbelül 2015-16

5. Hány játszott perccel rendelkezel:
  • 40.948

6. Sorold fel a hobbijaid:
  • Foci és videójáték

7. Milyen karaktert alkotnál a frakcióban:
  • Egy komoly, tisztelettudó megbízható és barátságos középkorú embert

8. Miért szeretnél csatlakozni a frakcióba:
  • Elég sokat hallottam már rólatok azaz a frakcióról, és már rég kiszerettem volna magam próbálni ebben az rpben.

9. Milyen terveid vannak a frakcióban:
  • Mindenképpen kiszeretném próbálni a bűnszervezetek buktatását, és minél több tapasztalatot és minél nagyobb rangot szerezzek.

10. Milyen nyelveken beszélsz:
  • Magyar, Angol, és olyan 20-30%osan Szerbül

11. Voltál már bármilyen rendvédelmi frakcióban a szerveren, ha IGEN részletezd.
  • Igen, Honvédségben. Nem sok időt töltöttem ott kb 3 hetet, de nem volt rossz.

12. Voltál már a frakció tagja, ha IGEN részletezd:
  • Nem.

13. Mesélj magadról (Legalább 150 szó):
  • Áronnak hívnak, mint olvashattátok 16. életévemet töltöm. Délvidéken élek, elég rég óta nyomom az MTA-t. Középsuli mellett elég sok szabadidőm van, szóval volna időm játszani. Elég sok szerveren megjártam, de legtöbb időt itt töltöttem V2-n. Mivel felénk szinte mindenki mezőgazdasággal foglalkozik, ezért a nálunk a családban is jelen van ez a szakma, és én is ezt tanulom, és foglalkozok vele. Elég sok rp tapasztalatot szereztem az évek során, szóval rp szinten csalódni nem fogtok bennem.

14. Miért válasszunk téged:
  • Az rp tapasztalat mellett, barátságos és tisztelettudó gyerek vagyok. Egy fontos tagja lennék a frakciónak, és nem 2 hétre tervezek a frakció tagja lenni. Már szeretném kipróbálni magam ilyen Rp-ben is.

15. Mennyire fontos a csapatmunka a frakcióban, részletezd:
  • Szerintem csapatmunka nélkül elég nehéz , vagy szinte lehetetlen sok dolgot megoldani. Mindenhol nagyon fontos a csapatmunka.

16. Csatolj képet a névváltásaidról, jailjeidről, kitiltásaidról, előző neveidről és játszott percedről.:
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: bukimoj és Dex

exito

🙂
2020. 08. 13.
342
2 012
London
V4 karakter
Dario Staletti
V2 karakter
Roman Sagdiyev
Egy bevetésen pedig eltalálták a jobb vállam, így betegségi szabadságra mentem, és végül úgy döntöttem, hogy kilépek az osztagból. De mivel már teljesen reinkarnálódott a lőtt sebem, ezért gondoltam visszatérek a Rendvédelmi szervekhez, és azon belül magukhoz, azaz a Nemzeti Nyomozó Irodához.​

reinkarnáció

A lélekvándorlás alapján az új testben való újjászületés.

regeneráció

felfrissítés, újraképződés

Amúgy jó.
 
  • Tetszik
Reactions: Laney

Esli

spanom ugyanez
2019. 01. 10.
493
677
20
Lacháza
V2 karakter
luna.kuznetsov
KNICIZ6.png

Tisztelt Jelentkező. A vezetőség átolvasta a lapját, és bírálásra került. Az Ön lapját elfogadtuk. Keressen fel minél hamarabb egy akadémiai oktatót és egyeztessen egy időpontot!
 
  • Imádom
Reactions: Laney
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.