Gonzalo Carnicer jelentkezése! ((HELYETTE)

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Fecsu

fecsu on top
2019. 01. 29.
831
1 381
LV karakter
bozhidar_deyan
I. Személyes adatai

Teljes neve:
Gonzalo Carnicer
Születési hely, dátum:
Fort Carson, 1976.08.28
Lakcím:
Las Venturas, Gazdagnegyed 24/A
Telefonszám:
38762420558
E-mail cím:
gonzalo@seemail.com

II. Végzettség és tapasztalat, vezetői engedély

Legmagasabb iskolai végzettség:

Főiskola
A jogosítvány száma:
823334WZ
A vezetői engedély érvényességi ideje:
2024.07.22

III. Büntetett előélet

Korábban elítélték-e, volt/van folyamatban lévő eljárása:
IGEN/NEM
Korábban fogyasztott-e bármiféle illegális kábítószert:
IGEN/NEM
Igen válasz esetén mikor élt legutóbb bármiféle illegális szerrel?
-



OOC információk

Neved:
Marci a nevem.
Életkorod:
22 éves vagyok.
AccountID:
22812
Játszott perc:
44000 játszott perccel rendelkezem, mely napról napra gyarapszik.
Voltál már frakcióban? Ha igen, hol és mennyi időt töltöttél el ott?
Voltam már LVMS-ben, ahol egy elég szép rangig jutottam, viszont kiléptem, hisz illegálozni szerettem volna. Az illegálban pedig alleader rangig jutottam el, utána leadtam egy kis idő múlva.
Korábbi frakcióidból (ha volt) miért távoztál?
Igazából az LVMS-t meguntam, illetve a frakcióban voltak kisebb viszályok is. Továbbá, illegálozni szerettem volna. Az illegálból pedig azért léptem ki, hisz a munkámból adódóan nem volt megfelelő aktivitásom, aztán átadtam másnak az alleaderi szerepet.
Miért pont hozzánk jelentkezel?
Szeretnék egy frakció tagja lenni, illetve kiszeretnék próbálni újdonságokat is a szerveren. Számomra nagyon érdekes ez az egész parkolásfelügyelet jelenség, megszeretném próbáltatni magam benne. Illetve kiszeretném használni az aktivitásom és nem szeretnék civilkedni.
Milyen céljaid/ terveid vannak a frakcióban?
Egy összetartó, normális csapat részese szeretnék lenni. Illetve minél magasabb rangot szeretnék elérni a ranglétrán, plusz színesíteni szeretném a saját és mások játékélményét is.
A jelentkezők közül miért pont téged válasszunk?
Úgy gondolom elég aktív vagyok, illetve a szerveren elég nagy vagyonnal rendelkezem ezért nem csak a fizetés miatt jelentkezek a frakcióba. Természetesen mivel 22 éves vagyok, ezért kellő komolysággal feltudom fogni azt, hogy hogyan kell kezelni más embereket és hogyan is lehet igazán jól csapatban dolgozni.
Mennyi időt tudnál a frakcióra szánni?
2-3 órát tudok a frakcióra szánni egy nap, természetesen ez váltózó ahogy a munkám és a magánéletem megengedi.
Mutasd be 5 pozitív és 5 negatív tulajdonságodat!
Pozitív: Segítőkésznek tartom magam, tudok csapatban dolgozni, értelmes vagyok, normális embernek tartom magam, jól tudok RP-zni.
Negatív: Szabad szájú vagyok, ami a szívemen az a számon, néha kicsit önfejű vagyok. (Az a rossz tulajdonságom, hogy nincs. :D )

Mutatkozz be nekünk legalább 10 mondatban!
Marcinak hívnak, 22 éves vagyok. Bécsben dolgozom, logisztikai cégnél jelenleg raktárfőnök vagyok. Sok időt töltök együtt a családommal, szeretteimmel. Sokat szoktam vezetni, igazából nagyon is szeretek elég sok autót kipróbáltam már életem során. A SeeMTA szerverein igazából pár éve játszom, elég sok dolgot elértem már viszont elszeretnék érni többet és kiszeretnék próbálni több mindent. Sok ismerősöm, barátom van akár csak ezen a szerveren is, de a valóéletben is. Mondhatni egy társasági ember vagyok!
Korábbi kitiltásokról/ adminjailekről csatolj képet!:
Korábbi névváltásokról csatolj képet!:
 

doms

Fórum Császár
2019. 07. 19.
1 656
2 657
LV karakter
kulo hamo
badge-packer11.png
Tisztelt Jelentkező!
Örömmel tájékoztatjuk, hogy jelentkezését elfogadtuk. Nagyon örülünk, hogy csatlakozik hozzánk, és bizalmat szavazott számunkra. Várjuk izgalommal, hogy együtt dolgozhassunk!

Megjegyzés: Az UCP-dre tekintettel különösen figyelni fogunk rád, de értelmesnek tűnsz, adunk egy esélyt neked.
Jelölj be engem ismerősnek DC-n: doms_29 és írj rám az IC neveddel. A meghallgatásod DC-n lesz 06.26. (szerda) 20:00-kor.


Üdvözlettel,
Kulo Hamo
CEO
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.