Goncalves Monteiro Alvarez - Nikolaj

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Lukooo

Újonc
Támogató
2019. 04. 24.
44
8
Abtenau
V4 karakter
Jenny Zephan
LV karakter
-
V2 karakter
Capria O'Kravecki
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Goncalves Monteiro Alvarez >

Panaszolt fél admin neve:
< Nikolaj >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Szóval, 2019.07.06-odikán nagyábból 13:30 és 14:00 között Üldöztünk haverommal két csávót mert lelöktek a Motromról mint Hells Angeles, kergettük őket stb, aztán, Motrommal a kocsi elé mentem hogy kifékezzem és megáljon, de ők mindig nekem jöttek, és ez végett belettem Jailezve 60 percig mert kiakartam fékezni hogy letudjuk RPzni a dolgot. Valóságban is megörténhet ez hogy egy Motoros leakarja állítani (kifékezni) a kocsit hogy bírjon vele beszélni. Illetve megkért hogy ne PMeljek neki mert megkért valamire, ezt megértem de azért meghalgathatná a Player szavait is, nem csak a magáét mondani. >

Bizonyítékok:
< Először itt egy Video hogy Valóságban is kilehet fékezni. (ez a videó a pontossan mutatja hogy mi történt velem IG. Videó:
. Itt pedig a Log amit írtam PM ben Nikolajal. Log: https://pastebin.com/Wj9EQcF7
>


Megjegyzés:
< Várom a bírálást és ha ellesz utasítva, akkor megkérném Nikolajt és az összes Admint hogy hallgassák meg a Playerek szavait. >
 

NikolajV2

Újonc
2019. 06. 09.
5
3
V2 karakter
Nikolaj O'Wyse
Nemtudom ültél e életedben motoron, de ha így nekedmennek ahogy a srác neked nem kelnél fel a földről. NAgyon nem reális, hogy bemész a gyerek elé és majd nem állóra fékezed a motort.. Amúgy nem azt írtam neked, hogy ne írj több PM-et, hanem a te logodból másolva: "[2019-07-06 13:53:51] [Output] : [Segítség] Admin[1] Nikolaj: Kérlek ne írj ez ügyben több Pm et.". Meghoztam a döntésemet, amin én nem fogok változtatni, én motorozok IRL és szerintem nagyon nem úgy van az a valóságban mint ahogyan azt te gondolod. Azért nem hallgattam meg a véleményed, mert videót akarsz küldeni arról, hogy mások mit csinálnak. Nem gondolom, hogy bárkint arébb tolnának 3 métert motorron ülve utána menne tovább mintha mise történt volna. A véleményem ennyi az egészről várom a bírálást. (Az elejétől kezdve néztem az egészet és nem is az elsőnél raktalak be.)
 
  • Tetszik
Reactions: Pami
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.