Golf II visszahozatala!

_DaNi_

Újonc
2022. 01. 26.
22
49
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye
V4 karakter
Arden Christian
LV karakter
Arden Christian
Sziasztok! Úgy érzem hiányzik valami a szerverről, mégpedig a kettes golf. Nagyon szerettem azt az autót, és szerintem nem csak én vagyok így ezzel. Örülnék ha visszakerülne a szerverre. Újként vagy az egyes Golf helyére. Várom a véleményeket ezzel kapcsolatban, természetesen kulturáltan megfogalmazva!
 

Galvez

Pletykafészek
Támogató
2019. 04. 05.
857
1 292
V4 karakter
Lydia Hailstorm
LV karakter
Lydia Hailstorm
V2 karakter
Sarah Blake👩‍🌾
Valóban hiányzik a szerverről! #visszavele
 
  • Imádom
Reactions: _DaNi_

Desert

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 18.
319
361
23
V4 karakter
Dimitrij Sokolova
A golf 1 helyére természetesen elférne, a golf 1 úgysem valami nagyon kedvelt autó. De a kettes golf, régen volt akinek egyszerre volt vagy három a baráti körömből. Szerették a népek,mindenki örülne ha vissza jönne. Nyilván nem újként... Minek? Ott a golf 1, csere aztán minden happy.

Támogatom!
 

miniQ

Zöldfülű
2019. 01. 12.
215
219
25
Németország
V4 karakter
Jack Martons 🇩🇪
LV karakter
Jack Martons 🇩🇪
V2 karakter
-
Golf 2 egy ikonikus autó volt szerver eleje óta, én véleményem szerint meghozta az emberekbe össze tartását amikor golfok 2 gyűltek össze különböző helyszíneken. Nagy mértékben támogatom vissza hozatalát.
 
Utoljára szerkesztve:

Bugeye

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 11.
419
1 928
23
Ózd
V4 karakter
Niko Sheffield
LV karakter
Anthony Scott
Golf 2 még v3-ban volt. Nem lehetséges, hogy sok ember csak a handling miatt szerette? Ha vissza kerülne v4-be, akkor valószínűleg már teljesen más lenne az irányítása, teljesítménye. Én inkább egy 4-es Golfra szavaznék, Magyarországon inkább az az elterjedtebb-kedveltebb régebbi Golfok közül manapság.
 

Benz

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 05. 04.
396
1 012
Győr ⭐ Stuttgard
V4 karakter
⭐ Mason Benz
LV karakter
⭐ Mason Benz
V2 karakter
⭐ Mason Benz
Nem tudom mivel lennénk előrébb ha kicserélnénk az egyest a kettesre
Van bent 3 golf a szerveren szerintem megtalálja mindenki azt amelyik tetszik neki

Én is imádtam a kettest de csak azért mert ment mint az ökör és fillérekért szerelték, ha kapna egy friss menet dinamikát már nem adná annyira
 

Galvez

Pletykafészek
Támogató
2019. 04. 05.
857
1 292
V4 karakter
Lydia Hailstorm
LV karakter
Lydia Hailstorm
V2 karakter
Sarah Blake👩‍🌾
Nem tudom mivel lennénk előrébb ha kicserélnénk az egyest a kettesre
Van bent 3 golf a szerveren szerintem megtalálja mindenki azt amelyik tetszik neki

Én is imádtam a kettest de csak azért mert ment mint az ökör és fillérekért szerelték, ha kapna egy friss menet dinamikát már nem adná annyira
3-ból 2 pps. Régen amíg bent volt a kettes, az sem volt limites.
 
  • Tetszik
  • Fire
Reactions: Senki121 és _DaNi_
2022. 12. 24.
55
46
17
Jásztelek
V4 karakter
Ophir Raphael
LV karakter
Ophir Andrew
V2 karakter
Ophir Lucas
Nem tudom mivel lennénk előrébb ha kicserélnénk az egyest a kettesre
Van bent 3 golf a szerveren szerintem megtalálja mindenki azt amelyik tetszik neki

Én is imádtam a kettest de csak azért mert ment mint az ökör és fillérekért szerelték, ha kapna egy friss menet dinamikát már nem adná annyira
hiába van bent a golf 1 szinte használhatatlan mert lomha, leér mindenhol még ültető nélkül is és pattok mint a bolha.
 
  • Imádom
Reactions: N1KO

_DaNi_

Újonc
2022. 01. 26.
22
49
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye
V4 karakter
Arden Christian
LV karakter
Arden Christian
Milyen legyen egy 50 éves egyes golf aminek a legerősebb modellje is alig volt több mint 100 hp?
Egyedis 1-es Golf is eléggé lomha. Pedig egyedisen olyan mintha IRL 300 lóerő pluszt dobnál rajta, Persze ez csak egy érték amit a hasamra ütve mondtam, na de már egy 400 lóreős 1-es Golf nem igazán lomha, hanem halál félelmed van míg benne ülsz. :)
 

Benz

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 05. 04.
396
1 012
Győr ⭐ Stuttgard
V4 karakter
⭐ Mason Benz
LV karakter
⭐ Mason Benz
V2 karakter
⭐ Mason Benz
Egyedis 1-es Golf is eléggé lomha. Pedig egyedisen olyan mintha IRL 300 lóerő pluszt dobnál rajta, Persze ez csak egy érték amit a hasamra ütve mondtam, na de már egy 400 lóreős 1-es Golf nem igazán lomha, hanem halál félelmed van míg benne ülsz. :)
Hidd el tapasztalatból tudom hogy így van de muszáj a gyári autóból kiindulni, mert akkor milyen legyen egy GT63s ami nagyon pici piszkálással is megvan 1000+ lóerő?

Ha a gyári értékeket nézzük akkor pedig az egyes golf a leglomhábbak között kell legyen