Goldberg Thomas jelentkezése az SCCS-be

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

lajosvok

Újonc
2019. 10. 07.
67
293
Szentkirály
LV karakter
Romano Alphonso
My_Garage_Auto_Logo.png



JELENTKEZÉSI LAP


IG Neved:
~ Goldberg Thomas ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 1-2 éve kezdtem komolyabban elkezdeni játszani a V2-vel, ez időszakban voltak serial váltási kérelmeim, ezért nem valós a játszott percem. 4851 játszott percel rendelkezem. ~

Hanyas szintű vagy?
~ 10-es szintel rendelkezem. ~

Milyen idős vagy?
~ 14 éves vagyok. ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Nem, nem voltam. ~

Ha voltál, mikor távoztál az utolsó frakciódból?
~ / ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Azért szeretnék a frakció tagja lenni hiszen, nagyon barátságos embernek tartom magamat, szerintem megtalálnám a helyemet, illetve nagyon szeretnék több emberrel együtt rpzni, együtt célokat elérni. ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Igen, rendelkezem. ~

Naponta mennyi időt tudsz a szerveren tölteni (óra)?
~ 4-5, esetenként 6+ órát is! ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ https://imgur.com/a/29qsvKw ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ https://imgur.com/a/6f7CdEq ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Kasza Attillának hívnak 14 éves vagyok, Bács-Kiskun megyében élek egy kis faluban nem több mint 20 kilóméterre Kecskeméttől, Lassan 2 éve hogy elkezdtem érdeklődni a SeeMTA szerverek iránt, viszont csak is a V2 fogott meg igazán. Imádok sportolni viszont a jelenleg kialakult helyzet miatt, egyre inkább ki marad az életemből. Voltak pillanatok amiket ha megcsinálhatnék mégegyszer akkor biztos nem úgy tenném ilyen például az a 480 perces Admin Jailem, amit nem szívesen emlegetek hiszen mára már teljesen megváltozott a gondolat menetem és tudom azt hogy aki imádja a V2-t annak mekkora fusztráló érzés lehet az amikor elvagy tiltva a játéktól nem is kevés időre. Nagyon barátságosnak és nyitottnak érzem magam, rengeteg közösség tagja voltam eddigi RP "pálya futásom" alatt, amelyek közül van amiket megbántam hogy a játszott perceimet növesztettem azon a szervereken, viszont a V2-n ez épp ellenkezően, a jelenlegi helyzet miatt úgy tervezem hogy több időt fogok rászánni a szerverre. Röviden ennyi rólam és a V2-es utam eddigi megjárásáról. ~
 

Bone

Az év Adminisztrátora, 2020-ban.
2019. 01. 10.
748
569
20
V2 karakter
Bone de Bracco
My_Garage_Auto_Logo.png


Tisztelt jelentkező!

A lapját a vezetőség átolvasta, majd arra a döntésre jutott, hogy a jelentkezési lapja nem felelt meg az elvártaknak.​

Bonnie D Revench - See City Car Service, Tulajdonos.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.