Godzillo Vito jelentkezési lapja a See City Car Service-be!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Vitos

Barangoló
2020. 05. 15.
75
103
Németország, Baden-Wüttemberg
V4 karakter
Lulo Blasio
LV karakter
Lia Hicks
V2 karakter
Vito L Hicks
My_Garage_Auto_Logo.png



JELENTKEZÉSI LAP


IG Neved:
~ Godzillo Vito~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ A SeeMTA V2 szerveren már 16 éves koromban kezdtem, viszont akkor még nem vettem komolyan, és nem ismertem a szabályokat. Pár évre később SeeMTA V3-on folytattam. Most 488 játszott percem van.~

Hanyas szintű vagy?
~ A SeeMTA V2 szerveren jelen pillanatban 2-es szintű vagyok. ~

Milyen idős vagy?
~ 19 éves vagyok. 2001.03.03.-án születtem.~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Nem voltam még más frakcióban. ~

Ha voltál, mikor távoztál az utolsó frakciódból?
~ - ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Azért szeretnék ennek a frakciónak a tagja lenni, mert fejlődni szeretnék. Új kihivásokra vágyom, szeretek RP-zni, azt is részletessen. A való életben is szeretek kocsikat bütykölgetni. ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Igen, rendelkezem a TS3 programmal és mikrofonnal. ~

Naponta mennyi időt tudsz a szerveren tölteni (óra)?
~ Naponta nagyjából 5-6 órát tudok a szerveren eltölteni, viszont őszintén szólva ez kedvtől is függ, és a tanulástól is.~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ https://prnt.sc/sij3u8 ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ https://prnt.sc/sij3u8~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Kolár Dávid a nevem. 2001.03.03,-án születtem Szerbiában. Magyar állampolgársággal rendelkezem, viszont jelenleg Horvátországban élek. Karrierem ként a focit hozom fel, mivel mindig is "híres" focista szerettem volna lenni. Nagyobb és nagyobb csapatokban játszok már idestova 3 éve. Szüleim nincsenek, kiskoromban elhagytak, a nagymamám mint gyám nevelt fel. Felépítettem magamnak egy olyan életet, amit más gyerekeknek a szüleik adnak meg, és igen erre büszke vagyok, mivel soha sem gondoltam volna, hogy ilyen erős ambiciózussal rendelkezem és önbizalommal. A barátnőmmel élünk együtt Eszék városa melett, egy faluban. 4. osztályos végzős diák vagyok, a Gimnáziumot fogom fejezni idén(Ha a vírus megengedi). Rendőr szeretnék egynap lenni, viszont ezt a szerb állampolgárságom akadályozza.
Ui: Tudom, hogy nincs meg a kellő szintem a frakcióhoz, viszont mondhatom, hogy az RP tapasztalatom 10-ből 9, mivel rengeteg időt fektettem bele a SeeMTA V3 karakterembe. Köszönöm a figyelmet, és az időt amit az olvasásra szántak!~
 

Vitos

Barangoló
2020. 05. 15.
75
103
Németország, Baden-Wüttemberg
V4 karakter
Lulo Blasio
LV karakter
Lia Hicks
V2 karakter
Vito L Hicks
Tiszteletem MarcYk!
Mint leírtam az "utóiratban" tisztában vagyok a jelentkezési lap feltételeivel.
Véleményt kérhetek a lapomra?

Üdv.
 

Bone

Az év Adminisztrátora, 2020-ban.
2019. 01. 10.
748
569
20
V2 karakter
Bone de Bracco
My_Garage_Auto_Logo.png


Tisztelt jelentkező!

A lapját a vezetőség átolvasta, majd arra a döntésre jutott, hogy a jelentkezési lapja nem felelt meg az elvártaknak.​

Bonnie D Revench - See City Car Service, Tulajdonos.​
 
  • Tetszik
Reactions: Vitos
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.