"Globál ub" Malloyka kisebb ötlete.

Szeretnétek-e, hogy ez az ötlet, megvalósuljon bármilyen formában?

  • Igen.

    Szavazat: 51 71.8%
  • Nem.

    Szavazat: 14 19.7%
  • Lehetne egy köztes megoldást találni.

    Szavazat: 6 8.5%

  • Összes szavazat
    71
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Malloy

? ?
Támogató
2019. 01. 18.
275
112
Szlovákia
LV karakter
Nico Fuentes
V2 karakter
Kyle Ariza😼
v2-fejleszt_-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Niko Ramirez >

Ötleted:
< "Global UB"
Nos, e-téma alatt arra gondolok, hogy a régebben/kisebb indokkal bannolt játékosok UB kérelmének elfogadása.
Lehet sokat szeretnék kérni e-topiccal, viszont, régebben bannolt/nemrég bannolt játékosok, mégha kis indokkal is lettek kirakva a szerverről, de kilettek. Viszont a közösség nagyjából több kissebb csoportra/baráti körre oszlik, amiből ha 1-2 playert is bannolnak, akkor nagy valószínűséggel a többi ember is távozik velük együtt a szerverről. Ami azt jelenti, hogy jópár player tűnik el a szerverről emiatt. Sok olyan player van, aki eléggé csúnya UCP-vel rendelkezik, amit meg is lehet érteni, mindenki hibázik, ami emberi dolog.

Ban időtartamok változtatása
Itt arra gondolok, hogy ne mindenre örök kitilást kapjanak a játékosok. Súlyosságtól függően kapjanak a játékosok 1-2 vagy akár több hónapos kitiltást, de ne egyből örököst kapjanak. Jailekkel is meglehet oldani pár dolgot, nemkellene az adminoknak akár "hirtelen" felindulásból rávágni a ban-t. >

Megjegyzés:
< E-kis ötletemet gondoltam megírom, mivel eléggé kevés mostanság a player a szerveren. Megértem, hogy itt a szünet, dolgoznak akár a játékosok, viszont sok olyan játékos is lehet, aki ilyen indok miatt nemtud játszani. Sok baráti társaság ment át ilyenek miatt más szerverre(tudtommal nem is 1-2).Lehet sokat szeretnék kérni és csak jópár hónap múlva jut el a vezetőséghez, viszont kellene lépést tenni, ennek az érdekében(szerény kis véleményem). Jöhet hideg-meleg ez alá, nem célom mindenkit elhódítani ezzel az ötlettel. Aki nem értene velem egyet, egyéb indokok miatt, az ha lehet, bővebben fejtse ki véleményét akár ez alatt, akár privátban. További szép reggelt/napot/estét! :D>
 

Huskys

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
413
513
20
LV karakter
Max Hulderich
V2 karakter
Diego R Szega
Cső! Itt vagyok élő példának, ki lettem bannolva és a két haverom több mint 4 hónapja várja hogy megkapjam az ub-t...
Az utolsó esély dologba is bele lehetne kötni, mivel ha valaki kap egy esélyt, és valaki kap egy 15 perces jailt, ami megbocsándandó, akkor már megy vissza rá a ban?
 

Malloy

? ?
Támogató
2019. 01. 18.
275
112
Szlovákia
LV karakter
Nico Fuentes
V2 karakter
Kyle Ariza😼
Sok hozzád hasonló ember van(baráti körünkből is).Emiatt is írtam meg nagyrészt ezt az ötletet.
 

Huskys

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
413
513
20
LV karakter
Max Hulderich
V2 karakter
Diego R Szega
Jól tetted hogy megírtad. Remélem lesznek változások. Nyilván az ötleted Támogatom!
 

Smooky

"Legends Never Die"
Támogató
2019. 01. 10.
309
478
V4 karakter
Pedro La Royali
LV karakter
Pedro Horan
V2 karakter
Stella La Royali
Szerintem elég hasznos kis ötlet lett, amit könnyen meg is lehetne valósítani.. Támogatom!
 

Huskys

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
413
513
20
LV karakter
Max Hulderich
V2 karakter
Diego R Szega
Van egy adott személy, aki utolsó esélyes a szerveren. Ez legyen teljesen fiktív, nem szól senkiről. Kapna egy kisebb jailt, mert vétséget követett el, direkt nem direkt. Ezek alól kivételek a szándékos nagy DM-ek, pl szerelő kórház DM. Tehát látszik az emberünkön hogy nem egy rossz ember a szerveren. Kérdem én, az a legjobb módja hogy tanuljon a hibáiból hogy kibannolják örökre, és majd talán egy év múlva visszaengedik? Ennek van értelme? Úgy ahogy mondod bannolják ki hónapokra, de ne örökre. Aki teljesen szándékosan elköveti már nem az első nagy szabálysértését, csak azért hogy ő szórakozzon és rontsa a játékosok élményét, azt aláírom ne is engedjék vissza. Határokat kéne húzni és akkor lenne elég ember a szerveren. Fele annyian se játszunk v2-n, de több ub kérelem lesz lassan egy héten mint v3-on.

Nagyon fontos, ez a mondandó a rendszer felé, és nem egyéb adminra irányul!
 

Bazsi

Fő Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
1 318
1 174
Győr
V4 karakter
carl evans
V2 karakter
carl evans
Először is ezt nem nevezném "kisebb ötletnek", hisz elég húzós téma ez.

Lehet panaszkodni, hogy sok ember lesz örökre kirakva a szerverről, de senki ne csodálkozzon, ha édesanyám sokszori emlegetése, vagy esetleg egy DM party után nincs visszaengedve a szeróra egy hamar.
Persze, jaillel is meg lehetne oldani a dolgokat, ha nem egy 'egy/több estés AFK'-ot jelente mindenkinek akár egy 1000+ perces jail is.

Utolsó esélyt sem osztunk mindenre, 40-50 jaillel rendelkező embereknek azért szerintem lehet annyi tapasztalata, hogy nem vétenek olyan szabályokat, amiért esetleg bannolhatják őket. Hirdetés rövidítésért és az egyéb kis nyalánkságokért én személy szerint senkit sem raknék ki a szerverről az utolsó esélye ellenére sem. De ez csak az én hozzáállásom.

Kérdezem én. Ha Global UB lesz, a közösség hasznos tagjait kapjuk vissza a szerverre? Halad velük előre a szerver? (Tisztelet a kivételnek, én is ismerek egy-két bannolt emberkét, akinek személy szerint én nem bannt adtam volna.)
Előrébb leszünk mi a frakciószámla sikkasztóktól, kórház DM-előktől, és a szerverszidós egyénektől, akik visszatérnek majd a szerverre? Jó érzés lesz Global UB után több hónapon keresztül "élvezni" a 'csak a DM-elni feljövők' sokaságát?

Playerszám esés mióta játszok, minden nyáron volt eddig. Az, hogy most a tavalyi NYÁRI átlaghoz képest ~25-30 játékossal kevesebb van a szerveren, sok mindennek betehető. Vissza fog állni a nyár/és karantén/ előtti időszak, amint lepörögnek a nyaralások, nyári munkák, stb.
Lesz itt még 200+ player.

Aki olvasta volna végig, összegezve:
Ilyen formában a Global UnBan-t nem támogatom.
 

Smooky

"Legends Never Die"
Támogató
2019. 01. 10.
309
478
V4 karakter
Pedro La Royali
LV karakter
Pedro Horan
V2 karakter
Stella La Royali
Természetes Malloy szerintem nem az ilyen Korház DM/FK sikkasztásra gondolt a ‘JAILOK’ téma alatt.
Persze , aki korház DM/Kaszinó DM + ezekhez hasonló/ezekhez megegyező szabályszegést követ el, arra kell a ban.
Viszont aki kicsi indok miatt kapott bant azokra nem ÖRÖK ban, hanem tegyük fel 2-3hetes kitiltás. PL én is azért kaptam bant mert rosszúl hírdettem ki a mesterkönyvet, majd rákérdeztem egy olyanra mivel azt hittem nem teszek semmit..
 

Huskys

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
413
513
20
LV karakter
Max Hulderich
V2 karakter
Diego R Szega
Bazsi, egyszerűen kilehet szűrni az embereket, és előírni egy leírást, hogy milyen indokkal, vagy ahhoz hasonló indokkal mekkora mennyiségű szankciót kapjon. Akinek volt esze kórház DM-elni, és annak az anyját szidni, aki azért van hogy az ő játékát könnyítse meg, az nyilván kapja meg a megfelelő büntetését. De így is, vicc hogy olyan embereket akik évek óta bannolva vannak, nem engednek vissza. Nem hiszem hogy 1 év nem elég arra hogy valaki megbánja tetteit, és megbűnhődjön. Ergo jogtalanul fosztanak meg egy idő után a szervertől. Mert aláírom, esetenként fél év ban simán mehet, de 1 év... És igen, ha a frakciószámla sikkasztós, és szerverszidós valamint a kórház DM-elős egyének már 1 éve ki vannak bannolva, akkor meglehetne adni nekik az esélyt. Ők nem robotok, akik nonozásra vannak beprogramozva, hanem emberek, akik változnak idővel.
 
  • Imádom
Reactions: Malloy és Smooky

Malloy

? ?
Támogató
2019. 01. 18.
275
112
Szlovákia
LV karakter
Nico Fuentes
V2 karakter
Kyle Ariza😼
Krisztyon szavaival élnék teljes mértékben.Aki DM miart járna fel a szerverre,nyilvan nem a közösségbe való.Nemkell az összes playert egy kalap alá venni,hisz mindenki más. FK számla "lopás" szerintem egyszeruen meglehetne oldani,hisz észre lehet venni.Nullázzák a playert,és 1-2 hónap pihit kap/ nem kaphat leadert sehol opciót is fel lehetne használni. Aki pedig OOC kerezni szeretne es el is van kapva,ugyan ilyen opciót fel lehetne dobni,tobbszöri kisérlet után nyilván mehetne rá a végleges.Sok olyan playert vissza kapnánk,aki értelmes, sőtt,több olyan player is vissza jönne,akinek még joformán jailje sincs,de csak azert nem játszik,mivel haverja ilyen miatt nem játszhat. Jail AFK-ot is meglehetne simán oldani,hogy ne számolja a jail perceket ha AFK vagy.
Nyilván nem a világot megváltó személy vagyok,csak simán egy "egyszerű" ötletet írtam ide,átgondolandó téma lehetne,de nyilván a legegyszerűbb egy NEM-et mondani.
 
  • Imádom
  • Tetszik
Reactions: Smooky és Esli

Nxrby

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
628
436
22
V2 karakter
Armandi Petra
Lesz itt még 200+ player.

Ameddig a vezetőség nem fogja komolyabban venni a dolgokat és továbbra is, hogy valakit idézzek addig fog menni a szerver, "ameddig hoz bevételt" nincsen sok értelme az ilyenféle ötletek megírásának.
Lehet jönni ezzel a "lesz még.." dologgal, ugyanez el lett játszva 320-nál, aztán 300-nál, 250-nél, már 200nál járunk..de ne nekem legyen igazam ;)

Sok baráti társaság ment át ilyenek miatt más szerverre(tudtommal nem is 1-2)
Ez mondjuk teljes mértékben true, ezeket a többségben RP képes, normálisan játszó playereket most felváltják a Lakatos, Halász és még ki tudja milyen társaságok.

De így is, vicc hogy olyan embereket akik évek óta bannolva vannak, nem engednek vissza. Nem hiszem hogy 1 év nem elég arra hogy valaki megbánja tetteit, és megbűnhődjön.

Alapjáraton az UnBan osztás pofára megy, lehet mondani, hogy nem, de erre is kapásból 3 példát tudok mondani :D
Teljesen mindegy, hogy van 10 jailed és 1 banod, normálisan játszol.. ha kipécéznek, vagy épp rossz emberbe kötsz bele akkor neked ennyi volt, vagy lehet 8 ban-od is és most nem mondok nevet simán visszaengednek a 6. utolsó eséllyel ;)
Te @Huskys ugyan úgy nem mozogtál olyan körökben, hogy megkapjad az UB-t.

Ötletnek valahol lenne értelme, de valszeg erre is majd 2 év múlva lesz rápillantva és elutasítva, szóval felesleges az egész és csak a hsz farm fog menni úgyis.
Mindenesetre GL.
 

Huskys

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
413
513
20
LV karakter
Max Hulderich
V2 karakter
Diego R Szega
Sajnos egyet kell veled értsek Norby... Nincs igazság.
 
  • Imádom
Reactions: Smooky

Huskys

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
413
513
20
LV karakter
Max Hulderich
V2 karakter
Diego R Szega
Ez egy olyan dolog, amit nem érdemes halasztgatni. Valamint így belegondolva Norby, tegyük fel hogy pénzre megy egy részt a vezetőség, ami nem teljesen igaz, mivel fenn is kell tartani a szervert, és azoknak a platformjait. Egyerű logika, több játékos - több pénz. A játékosok 75%-a Igennel szavazott. szerintem ezen nincs mit beszélni. Remélem minél hamarabb lesz Global UB, és nem halasztgatják. Igaz lesz 1-2 olyan ember aki csak nonozni fog felmenni, de azokat ki lehet szűrni, de visszanyer a szerver egy csomó olyan játékost, akiket már rég vissza kellett volna engedni. És ez lenne az egész értelme!
 
  • Vicces
Reactions: Bazsi
A

abdulka

egyébként nem lesz ilyen srácok már volt hasonló topic erről és el lett utasítva asszem, ne is reménykedjetek benne
 
  • Tetszik
Reactions: Nxrby

Huskys

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
413
513
20
LV karakter
Max Hulderich
V2 karakter
Diego R Szega
te már csak biztos jobban tudod Emberek! rá halgassunk ne a fejlesztőkre!
 
  • Imádom
  • Vicces
Reactions: Smooky és Bazsi
A

abdulka

inkább nem mondok semmit ?

Buba válasza:
A mondandódnak legyen értelme, ha nincs és nem kapcsolódik a témához OFF-nak fogjuk tekinteni!
Büntetés: 50 büntetőpont. Felesleges hozzászólás.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Vicces
Reactions: Huskys

Huskys

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
413
513
20
LV karakter
Max Hulderich
V2 karakter
Diego R Szega
persze hogy nem mondasz semmi mivel nincs mivel érvelj a mondandód mellett :ROFLMAO:

Buba válasza:
A mondandódnak legyen értelme, ha nincs és nem kapcsolódik a témához OFF-nak fogjuk tekinteni!
Büntetés: 50 büntetőpont. Felesleges hozzászólás , a kettőtök közötti konfliktust kezeljétek privátban és ne egy téma alatt.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.