Glenn Naese

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

3am

Barangoló
2019. 02. 09.
91
95
V4 karakter
Ed Hayes
LV karakter
Declan_Zamora
qtwKJ4O.png

Személyes információk

Általános adatok

A.1 Vezetéknév: Naese​

A.2 Középső név: -​

A.3 Keresztnév: Glenn​

A.4 Születés ideje: 09/15/1995.​

A.5 Születés helye: Phoenix - Arizona- 85002​

A.6 Nem: Férfi / Nő​



Elérhetőségek:

A.7 Tartózkodási hely: Las Venturas​

A.8 Telefonszám: 387612007265​

A.9 E-mail cím: naese15@gmail.com



Munkatapasztalat

Előző munkaviszonyok

Cég/Ügynökség neve: -​

Betöltött pozíció: -​

Feladatköre: -​

Alkalmazás intervalluma: -​

Szerződésbontás indoka: -​



Részletezze ha volt próbaidő alatt felfüggesztve:



Végzettség

Jelölje be a magára illő állítást!

[—] Rendelkezem egy U.S. High School diplomával.​

[—] Rendelkezem egy GED teszttel, amelyben megfelelő pontszámokat értem el.​

[X] Rendelkezem egy egyetemi diplomával, amelyet egy hivatalos egyetem állított ki.​



Egyetemi szaktárgy típusa:

[—] Bűnügyi igazságszolgáltatás​

[—] Ökonómia​

[—] Általános/Nem eldöntött​

[—] Mérnök/Számítástechnika​

[X] Kommunikáció​

[X] Pszichológia/Szociológia​

[—] Bölcsészettudomány​

[—] Természettudomány​

[—] Egészségügy/Orvostudomány​



Az oktatási intézmény adatai:

Az intézmény neve: University of Phoenix​

A látogatás intervalluma: 09/05/2013 — 04/09/2018​



Kérdések

B.1 Rendelkezik érvényes vezetői engedéllyel?

[X] Igen​

[—] Nem​



B.2 Volt valaha bevonva vezetői engedélye?

[—] Igen​

[X] Nem​

B.2.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​



B.3 Volt valaha akadémiai próbaidőn, felfüggesztésen, esetleg kiutasítva bármilyen oktatásügyi intézetből?

[—] Igen​

[X] Nem​

B.3.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​



B.4 Volt valaha letartóztatva, vagy ítélték már el bármilyen vétség miatt?

[—] Igen​

[X] Nem​

B.4.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​



B.5 Állapítottak meg önnél bármilyen fizikai vagy pszichikai betegséget, rendellenességet?

[—] Igen​

[X] Nem​

B.5.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​



B.6 Rendelkezik érvényes fegyverengedéllyel?

[—] Igen​

[X] Nem​



B.7 Jelölje be a magára illő állítást!

[X] U.S. állampolgár vagyok.​

[—] Honosított U.S. állampolgár vagyok.​

[—] Legálisan itt tartózkodó idegen vagyok, és jelentkeztem az U.S. állampolgárságomért.​

[—] Semelyik a fentiek közül.​



B.8 Kérjük válassza ki azt az opciót (bőrszínt), mely magához viszonyítva a valóságot tükrözi!

[X] Kaukázusi​

[—] Közel-keleti​

[—] Hispán vagy Latin​

[—] Afro-Amerikai​

[—] Ázsiai​

[—] Amerindián​



Kiegészítő kérdések

C.1 Honnan értesült a jelentkezés lehetőségéről?

Online hirdetés formájában​



C.2 Rendelkezik jogi bizonyítékokkal, mellyel legálisan folytathat munkaviszonyt az Amerikai Egyesült Államokban?

Rendelkezem​



C.3 Amennyiben szolgált az amerikai hadseregben, kérjük fejtse ki, hogy mikor és melyik ágon tevékenykedett.

Nem szolgáltam​



C.4 Kérjük sorolja fel azokat a nyelveket az angol nyelven kívül, amelyeken képes folyékonyan kommunikálni.

Spanyol​



C.5 Az előző 1 évben állítottak ki magának büntetést a gépjárművének vezetése alatt tett cselekedetei miatt?

(Ide tartoznak, azonban nem a következőkre korlátozódnak: gyorshajtás, közúti veszélyeztetés, tilos jelzéseken való áthaladás, stb.)

Nem állítottak ki​



C.6 Rendelkezik tetoválásokkal? Amennyiben igen, hol találhatóak a testén?

Nem rendelkezem egyel sem.​



C.7 Fogyasztott valaha marihuánát? Amennyiben a válasza igen, mikor fogyasztott utoljára?

Nem​



C.8 Használt valaha illegális tudatmódosító- vagy kábítószereket? Amennyiben a válasza igen, mikor használt utoljára?
(THC, LSD, PCP, GHB, kokain, amfetamin, metamfetamin, szteroid, ecstasy, hasis, ópium, morfium...)

Nem használtam​



Tanúsítvány



A jelentkezésem elküldésével igazolom, hogy a kérvényben megadott válaszok mind a saját magam szellemi terméke, illetve teljesek, igazak, a legjobb tudásom és képességeim alapján lettek kitöltve. Tudatomban áll és elfogadom, hogy bármilyen hamis, megtévesztő, valamint elégtelen válasz vagy állítás elegendő indoknak bizonyulnak a jelentkezési ciklusból való kizárásra. Elfogadom, hogy a Recruit Training Academy program bármikor megszakítható előre meghatározott indok nélkül is. Vállalom a képzés nem teljesítése esetén a képzési díj megtérítését. Továbbá, nem ellenkezem, ha a későbbiek folyamán ujjlenyomatot, vagy DNS mintát vesz tőlem a Las Venturas Metropolitan Police Department vezetősége.​


OOC Információk

D.1 Életkorod: 15​

D.2 Neved/beceneved: Zalán​

D.3 Bemutatkozás: Sziasztok! Zalán vagyok, Nyíregyházán élek. Szeptembertől kezdem a középiskolát Gyöngyösön erdésztechnikus szakon. A távolságból adódóan kollégista leszek. Hobbim a lövészet amit egy ideje hanyagolok, de az új iskolámban lesz lehetőség rá, mindenképp élni szeretnék vele. Amikor időm engedi a közeli kutyamenhelyen önkénteskedem, amint betöltöm a tizenhatot a vöröskeresztnél is szeretnék, de nem tudom, hogy az iskola mellett lesz-e rá időm, ez majd idővel eldől.​



D.4 Mióta szerepjátékozol?: 5 éve​

D.4.1 Mióta játszol a SeeMTA LV szerverén?: 3 éve​



D.5 Milyen karaktert alkotnál az LVMPD tagjaként? Egy huszas éveiben járó férfit aki nemrég végzett az egyetemmel. Komolyabb szituációkat is nyugodtan kezel, nem pánikol. Társaságkedvelő, mindig keresi a lehetőséget, hogy a barátaival lehessen. Nehezen nyílik meg mások számára, érzéseit magába fojtja. Céltudatos ,csak az lobog a szeme előtt, hogy elérje azt amit akar és azt a lehető leggyorsabb, legjobb módon. Az egyik legnagyobb egyben legrosszabb szenvedélye a kaszinó és szerencsejátékok, emiatt sokszor anyagi nehézségekkel küszködik. Nyitott mások véleményére és hajlandó azokat szem előtt tartani, megfogadni.​



D.6 Miért szeretnél csatlakozni az LVMPD-hez? A szerveren eltöltött időm alatt mindig a legális oldalon voltam, voltam már a szerveren a frakcióban régebben, megtetszett.​

D.7 Töltöttél már be USA rendvédelmére alapuló frakcióban szerepkört? Igen​

D.8 Fejtsd ki, hogy miben különbözik az Amerika rendvédelme Magyarországéhoz képest! Sokkal jobb illetve nagyobb felszereltséggel rendelkeznek, míg náluk mindenkinél megtalálható a sokkoló, beanbag a csomagtartóban, nálunk csak pár ember kap sokkolót. Eltér a fegyverhasználat, mivel amerikában szabad fegyvertartás van, sokkal könnyebb lőfegyverhez jutni, emiatt sokkal óvatosabbak. Náluk engedélyezett a nagykaliber, ami általában a szolgálati jármű csomagtartójában vagy az első két ülés között található gunrackben van. Náluk létezik a felony stop illetve gyakrabban használják a pit manővert is.​



D.9 Csatolj egy UCP-n készített képet a névváltásaidról (link):

https:confused:/imgur.com/a/lqHgkX9

D.10 Csatolj egy UCP-n készített képet az adminjaileidről és banjaidról (link):

https:confused:/imgur.com/a/qabYXKB
 
  • Tetszik
Reactions: redstar

Rajmi

rödner főni
2019. 01. 09.
2 540
2 382
Las Vegas
LV karakter
Bruce Gasca
qtwKJ4O.png

Mr Naese,

Tájékoztatjuk Önt arról, hogy a Recruit Training Academy megkapta a levelét. Jelentkezését az elkövetkezõ 72 órában felülvizsgálja egy
Employment Supervisor, amely döntésérõl itt értesítjük.
Köszönjük a türelmét.

RT6M3E2.png

Police Officer II Nasir Bean
Employment Officer, Recruit Training Academy, Professional Standards Division
Office of Human Resources, Las Venturas Metropolitan Police Department
 

Gellért

mi élünk
2019. 02. 17.
558
3 783
LV karakter
PFC Allen Raynor
qtwKJ4O.png

Mr Naese,

Értesítjük Önt, hogy a jelentkezését felülvizsgálta egy, a Recruit Training Academy által megbízott Employment Supervisor. A jelentkezését alapos vizsgálatnak vetettük alá, melynek értelmében történt a kiértékelés.
Ennek eredményeként a jelentkezését és a múltját elégségesnek tekintjük, kérvénye el lett fogadva.

Az elkövetkező 72 órában további instrukciókat fog kapni jelentkezésével kapcsolatban, az akadémiai tanulmányok megkezdéséről. Bármilyen kérdés, hozzászólás vagy kétely esetén kérelmét továbbítsa a Professional Standards Division Command felé.
Sok sikert kívánunk.

p3iM7sq.png

Sergeant Ivan O'neill
Employment Supervisor, Recruit Training Academy, Professional Standards Division
Office of Human Resources, Las Venturas Metropolitan Police Department
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.