Glen Park Harlem Crip'

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Nazyr Ryzaev

Újonc
2020. 01. 30.
44
56
LS
V4 karakter
Garga Chik
LV karakter
Nazyr Ryzaev
V2 karakter
Hakim_Ray
Glen Park Harlem Crip'
proxy.png
Egy jelenleg is See-cityben Drogárusok 2001-ben alakult ki a Glen Park Crip' Leginkább fiatalabb tagok vannak. Körülbelül Tizenhatodik életkortól huszonhatodik
kor-ig. Leginkább Glen park-ban járkálnak, anyagokkal és fegyverekkel foglalkoznak. A rivalizálás náluk a mai napig megtartotta a fanatikáját, hisz a saját bandájuknak
élnek és az aznapnak, ebből egyszer sem engedtek. a helyi bloods konfliktusba keveredett a többi Hasonló crip sett, lövöldözés,verekedés és a többi véres
bandaháború.Kisebb, nagyobb bűncselekmények elkövetése miatt ülik börtönéveit a fiatalok, Crip erőszak elleni fellépést tűzte ki céljául és mindenki szabadon
beléphetett, aki hajlandó volt az ügyért harcolni.

la-me-crips-softball-pcitures-20171228-017.jpg

A rivalizálás náluk a mai napig megtartotta a fanatikáját, hisz a saját bandájuknak élnek és az aznapnak, ebből egyszer sem engedtek. Amikor a banda területek
ellenőrzése elhanyagolt dolog volt, a rendvédelmi szervek portáljai elhanyagolta a fontos tájékoztatásokat, amely Nyugat See City központjában,
az elszeparáltabb területeken elkövetett bandai erőszakos cselekményekről szólt, vagyis szólt volna. Ezért a Nemzeti Nyomozói Iroda elutasította
a Yard intézkedéseit és felhatalmazásait. 2017-ben megváltotta tagságát a Crips növekvő légiójába.
Megfelelően viszont semmilyen ellenséget nem tűrnek meg az adott placc-on, sem pedig azt, hogy bárki kék flagekben mászkáljon a hood-on.
A Crips vírus módjára terjedt. Glen Park Harlem Crip' és Crip bangerhez méltóan a bal oldalon flagelt.
 

BandoRyder

Újonc
Támogató
2020. 04. 09.
30
110
V4 karakter
Denton Pierce
LV karakter
Takeo Bowman
V2 karakter
Therman Morison
Ayumnnn ez már ott van! Hamarosan, megyek taposni én is a tartományt ;)
 
  • Tetszik
Reactions: ww413n

Tashard

Újonc
2020. 02. 15.
26
30
Gelsenkirchen
V4 karakter
Sheldon Conway
V2 karakter
banned [nem tecet az rp-m]
Ettől az NS frakciótól 1990-ben érzem magam, szerintem gondolt át ezt az egészet.
 
H

hoes come easy

Ettől az NS frakciótól 1990-ben érzem magam, szerintem gondolt át ezt az egészet.
asd.PNG


19.) Tilos más játékosakat és frakciókat ócsárolni, negatív színben feltüntetni, feszültséget kelteni!
Büntetés: 100 büntetőpont + hozzászólás törlése. Amennyiben továbbra is folytatod, a büntetés örökös kitiltás.
Remek, ezért megérte a v2-es fórumra átjönni. 1 hónapos pihenődet megkaptad. @Bazsi
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Bazsi

Fő Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
1 318
1 174
Győr
V4 karakter
carl evans
V2 karakter
carl evans
További felesleges hozzászólásokat hanyagoljuk, a meglévőket töröltem. Annak sincs semmi értelme, hogy hergelitek őket.
A következő ilyen már szankciót fog érdemelni.
 
  • Tetszik
Reactions: König
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.