gleb losif - barger

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

slut

Barangoló
2019. 02. 01.
76
90
V4 karakter
vidar posse
V2 karakter
keytonas quinn
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Gleb Losif >

Panaszolt fél admin neve:
< Barger>

Panasz pontos megfogalmazása:
< Jogtalan jail, Saját ügy intézése. | Aranybonkoztunk, sikeresen kipakoltuk, majd elmentünk leadni. Odajöttek barger-ék négyen, ki lett lőve mindegyik, tk lett a kocsijuk is a lövöldözés közben, mert 5-en lőttünk rá. Az egyik tagja animba esett, majd ic 5 fegyversnek visszabeszélt, keménykedett, miután még fejbe is rugtuk. Kijelentette animban, hogy találkozunk még, erre rálőtem 3-at az alapból tk-s kocsijukra, itt jött barger admindutyban, majd adott 180 percet a semmiért, persze a frakció társa semmit nem kapott a PG miatt. >

Bizonyítékok:
< https://kepkuldes.com/image/uYz66B >

Megjegyzés:
< teljes mértékben közösségrombolónak gondolom ezt a fajta adminisztrátori tevékenységet, pont az ilyen rosszindulatú dolgok miatt megy el csomó embernek a kedve a szervertől. >
 

aPeti

edes otthon ❤️
Támogató
2020. 04. 09.
780
1 324
LV karakter
francisco.trefoloni
V2 karakter
francisco.furstenbarger
Szia kedves Gleb!
A bíráló főadminisztrátor részére továbbításra fog kerülni a videó és a logok a történtekról. Nem történt saját ügy intézése, jogtalan jail kiosztása. Felszedtem magam, hogy a halálidőt eldutyzgatom. Disappear módban ottmaradtam, figyeltelek titeket (nem titkolom, hogy azért vártam mikor darálja meg valamelyikőtök a kocsit). Egyszercsak elkezdődott a vita OOC, majd arra nem figyeltem, mivel nem intézhetem. 180 percet osztottam ki részedre, mivel megdaráltad a kocsimat. Azért nem osztottam arra a dologra semmit, mivel bele sem kezdtem és az a feltételezett szabálysértés független volt attól, hogy most Te kapsz 180 percet.

lMBr3oz.png
Szerinted az rendben van, hogy elkezded túrni random a Porsche-t?
Ja igen, te IC ügynek gondolod...
[2021-11-19 17:06:03] [Output] : Admin[1] Barger: (( Mi volt ez az előző mutatvány, hogy megdarálod a Porschet? ))
[2021-11-19 17:06:08] [Output] : Gleb Losif: (( ic ügy ))

Nem bíráltam semmit, el sem kezdtem intézni azt a részét a dolognak ami szerinted PG volt az FK tagom részéről.

Továbbiakban nem tudok mit hozzászólni a panaszban, mivel a videóm helyt áll.
Üdv.

Ui:
< teljes mértékben közösségrombolónak gondolom ezt a fajta adminisztrátori tevékenységet, pont az ilyen rosszindulatú dolgok miatt megy el csomó embernek a kedve a szervertől. >
Ezt a kijelentésedet meg javasolnám, hogy erősen gondold át.
 

slut

Barangoló
2019. 02. 01.
76
90
V4 karakter
vidar posse
V2 karakter
keytonas quinn
Nem random daráltam rá a kocsidra, hanem azért, mert fenyegetni kezdett a tagod ic, aki egyébként animban volt 5 fegyverssel szemben. Azt meg főképp nem értem, hogy miért zavar az téged, hogy az alapból tk-s kocsidra rálőtem, ezzel rontottam el a játékélményedet? Ez a jail teljes mértékben a rosszindulatúságból került rám általad. Az utolsó kijelentésen meg nincs mit átgondolni, ezek a tények. Nem véletlen megy el az emberek kedve a játéktól a hozzád hasonló emberek miatt.
 

Antoon

thank you for joy
Globális Moderátor
v2
2020. 06. 08.
628
2 003
21
V2 karakter
Antoon Kuznetsov
Még mielőtt elszabadulna a pokol, lezárom, a főadmin majd újra megnyitja.
Vegyél vissza egy kicsit Gleb.
 
  • Tetszik
Reactions: milcsu és Balage.

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
Helló!

A PK-t én fogom bírálni.

Holnap(Vasárnap) várlak titeket ts-en 15:00-kor. @slut @BargerV2
Amennyiben valakinek nem felel meg az időpont az jelezze nekem privátban.
 
  • Tetszik
Reactions: Bhrgur és aPeti

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
Helló!

Mivel a Gleb Losif nem jelent meg az általa választott időponton Ts-en ezért a meglévő bizonyítékok alapján bírálom el a PK-t.

Ahogy kivettem a szavaidból azért lőttél rá a kocsira mivel véleményed szerint PG-t követett el az adott illető.Amennyiben ténylegesen PG-t követett el az az illető akkor is jailt kaptál volna mivel NON-ra nem NON a válasz amennyiben PG-zik az illető akkor szólsz egy adminisztrátornak és intézi az ügyet és nem az a megoldás,hogy belelősz a kocsiba.
Saját ügyintézés nem történt mivel nem a barátja/FK társa ügyét intézte + abba az ügybe nem szólt bele,ahogy látom a képeken/logokban.
Erről a képről + amit mondasz nem tudom megállapítani,hogy TK-s volt a kocsi vagy sem.

A PK-t következmények nélkül zárom.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.