Glauco Pascoal

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

therealandrej

Újonc
2024. 05. 26.
2
1
LV karakter
harley_bannon
7c106b405e4279fc52ca349710b90f84.png


LAS VENTURAS METROPOLITAN POLICE DEPARTMENT
APPLICATION FORM
,,PARTNERS WITH THE COMMUNITY''


Tisztelt jelentkező,
A formanyomtatvány kitöltésénél ügyeljen a pontos és valós adatok megadására!



ELSŐ SZAKASZ - SZEMÉLYES INFORMÁCIÓK
Ebben a szakaszban a személyes, adataira vagyunk kíváncsiak, törekedjen a pontos adatkitöltésre.

SZEMÉLYES ADATOK
I/A Keresztnév: Glauco​
I/B Vezetéknév: Pascoal​
I/C Középső név: -​
I/D Születési idő: 08/21/1996​
I/E Születési hely: Los Santos​
I/F Nem:
[x] Férfi
[-] Nő​

ELÉRHETŐSÉGEK
I/G Telefonszám: +38-76-226-7559​
I/H Lakhely: San Andreas, Las Venturas, The Emerald Isle 1​
I/I E-mail cím: glacuoP@seemail.com

MEGJELENÉS
I/J Magasság: 6ft 2.4in​
I/K Testtömeg: 196,21 lbs​
I/L Hajszín: Fekete​
I/M Szem: Tengerkék​
I/N Etnikum:
[x] Europid​
[-] Afroamerikai​
[-] Hispán​
[-] Ázsiai​
[-] Indián​
[-] Egyéb​

I/O Tetoválások:
Rendelkezik tetoválásokkal? Amennyiben igen, hol találhatóak a testén?
1. Nem rendelkezek tetoválással.​
2. -​

NEMZETISÉG
I/P Állampolgárság:
[x] U.S. állampolgársággal rendelkezem.​
[-] Honosított U.S. állampolgár vagyok.​
[-] Legálisan itt tartózkodó külföldi állampolgársággal rendelkező vagyok, és jelentkeztem az U.S. állampolgárságomért.​
[-] Semelyik a fentiek közül.​

BESZÉLT NYELVEK
I/Q Nyelvek:
Kérjük sorolja fel azokat a nyelveket, amelyeken képes folyékonyan kommunikálni:​
1. Angol​
2. Spanyol​
3. Portugál​
MÁSODIK SZAKASZ - TANULMÁNYOK
Ebben a szakaszban a tanulmányaira vagyunk kíváncsiak, kérjük itt adjon meg minden oktatással kapcsolatos információt.

II/A Kérjük, jelölje be a legmagasabb iskolai végzettségét!
[x] U.S. High School diploma​
[-] GED teszt​
[-] Egyetemi diploma​

II/B Egyetemi szaktárgy típusa:
[-] Bűnügyi igazságszolgáltatás​
[x] Államtudomány​
[-] Közgazdaságtan​
[-] Mérnök​
[-] Számítástechnika​
[-] Szociológia​
[-] Kriminálpszichológia​
[-] Egészségügy​

AZ OKTATÁSI INTÉZMÉNY ADATAI
II/C Az intézmény neve: University of Los Santos​
II/D A látogatás intervalluma: 04/11/2015— 09/24/2019​

II/E Függesztették fel vagy bocsájtották el valaha iskolájából?
[-] Igen​
[x] Nem​
II/E1 Amennyiben igen, részletezze: -​
HARMADIK SZAKASZ - MUNKATAPASZTALAT
Ebben a szakaszban a munkatapasztalataira, előző munkahelyeire valamint munkaképességeire vagyunk kíváncsiak.

ELŐZŐ MUNKAVISZONY
III/ACég/Ügynökség neve: -​
‎ ‎ ‎ ‎Betöltött pozíció: -​
‎ ‎ ‎ ‎Feladatköre: -​
‎ ‎ ‎ ‎Alkalmazás intervalluma: HH/NN/ÉÉÉÉ — HH/NN/ÉÉÉÉ​
‎ ‎ ‎ ‎Szerződésbontás indoka: -​

III/B Részletezze, ha volt próbaidő alatt felfüggesztve: -​
III/C Jelölje be a magára illő állításokat.
[-] A felfüggesztés vagy az elbocsátás elkerülése érdekében felmondott eddigi munkahelyéről.​
[-] Fegyelem hiánya, vagy nem kielégítő munkateljesítmény, többszöri hiányzás, átlagon aluli teljesítés végett elbocsájtás.​
[-] Számos rövidtávú, belépőszintű állások különböző területeken, ágakon.​
[-] Előző munkahely elhagyása egy jobban fizető érdekében.​

III/D Ha katonai szolgálatot teljesített, kérjük, jelezze, melyik ágon.
[x] U.S. Army​
[-] U.S. Navy​
[-] U.S. Air Force​
[-] U.S. Marine Corps​
[-] U.S. Coast Guard​
[-] U.S. National Guard​
NEGYEDIK SZAKASZ - ÁLTALÁNOS ÉS SPECIALIZÁLT ENGEDÉLY

IV/A Rendelkezik érvényes vezetői engedéllyel San Andreas államán belül?
[x] Igen​
[-] Nem​

IV/B Volt valaha bevonva vezetői engedélye?
[-] Igen​
[x] Nem​
IV/B1 Amennyiben igen, adja meg, mikor, hol és milyen körülmények között: -​

IV/C Az elmúlt nyolc hónapban kapott bármiféle közigazgatási bírságot?
[x] Igen​
[-] Nem​

IV/D Az elmúlt tizenkét hónapban volt bármiféle közúti balesete?
[-] Igen​
[x] Nem​
IV/D1 Amennyiben igen, részletezze: -​
ÖTÖDIK SZAKASZ - ERKÖLCSI BIZONYÍTVÁNY

V/A Indult-e már Ön ellen bűntetőeljárás, illetve ítélték-e már el bűncselekmény elkövetéséért?
[-] Igen​
[x] Nem​

V/B Volt-e tagja valaha olyan szervezett egyesületének, amely jelenleg gyűlöletcsoportnak vagy belföldi terrorszervezetnek minősül?
[-] Igen​
[x] Nem​

V/C Jelenleg zajlik-e Ön ellen bármiféle büntetőeljárás?
[-] Igen​
[x] Nem​

V/D Használt valaha illegális tudatmódosító- vagy kábítószereket?
[-] Igen​
[x] Nem​
V/D1 Amennyiben a válasza igen, mikor használt utoljára? -​

V/E A közelmúltban volt-e már bármilyen problémája alkohol és tudatmódosítószer használatával?
[x] Soha​
[-] Az elmúlt 6 hónapban​
[-] Az elmúlt 12 hónapban​
[-] Több mint 12 hónappal ezelőtt​
HATODIK SZAKASZ - ELISMERVÉNY

A jelentkezésemmel megerősítem, hogy a kérvényben megadott válaszok saját szellemi termékeim, valamint teljesek és igazak, a legjobb tudásom és képességeim alapján lettek kitöltve. Tudatában vagyok és elfogadom, hogy bármely hamis, megtévesztő vagy elégtelen válasz vagy állítás elegendő ok lehet a jelentkezési folyamatból történő kizáráshoz. Beleegyezem abba is, hogy a Recruit Training Academy programot bármikor indokolás nélkül megszakíthatják. Felvállalom, hogy amennyiben nem teljesítem a képzést, megtérítem a képzési díjat. Továbbá, nem tiltakozom az ellen, ha a későbbiekben ujjlenyomatot vagy DNS-mintát vesznek tőlem a Las Venturas Metropolitan Police Department munkatársai.​
OUT OF CHARACTER

A Neved vagy beceneved: Andris​
B Életkorod: 19​
C Rövid, lényegretörő bemutatkozás: Andris vagyok, 19 éves. Jelenleg főállásban dolgozok egy Lemezmegmunkáló cégnél élhajlító részlegen. Egy Nyílászáró-és Árnyékolás technika beépítő, szerelő szakmával rendelkezek. Két műszakban dolgozok, váltott hét (délelőtt/délután). Szabadidőmben a haverokkal vagyok épp, ha nem a gép előtt ülök vagy az autómat hajtom.​

D Rendelkezel amerikai rendvédelmi szerepjáték tapasztalattal? (Más szervereken szerzett tapasztalataidra is kíváncsiak vagyunk) Rendelkezem, OneRP GTA 5 text RP szerverén többször jártam már rendvédelmi szerv frakcióban, jelenleg több, mint hét hónap után léptem ki onnan, kissé ráuntam a szerepjátékozásra.​
D1 Ha igen, milyen frakcióban és pozíción voltál? Los Santos Police Department, Officer III-ig jutottam és ott adtam le. Megfordultam K-9, illetve Detective alosztályban is.​

E Mióta játszol a SeeMTA Las Venturas szerverén, illetve milyen frakciókban voltál eddig? Itt a szerveren még nem voltam frakcióban, V4 előtt regisztráltam a szerverre.​
F Milyen különbségeket tudnál említeni egy amerikai és egy magyar rendvédelmi szervezet között? Az amerikai rendvédelmi szerv sokkal elővigyázatosabb és szigorúbb, mint a magyar. Ez sok mindenben mutatkozik meg, igazoltatásoknál és egy-egy magasabb prioritású intézkedéseknél, például HRS. (High Risk Stop).​
G Milyen karaktert alkotnál a frakció tagjaként? Egy ilyesmi karaktert képzeltem el: Glauco Pascoal Portugáliában született, de fiatalon családjával az Egyesült Államokba költözött. Gyerekkora nehéz volt, mivel a családja gyakran költözött a jobb élet reményében. Tizenéves korában döntötte el, hogy csatlakozik a hadsereghez, hogy biztos jövőt teremtsen magának és segítsen családjának. Az U.S. Army-ban több évet szolgált különböző bevetéseken, ahol számos kitüntetést kapott bátorságáért és vezetői képességeiért. Személyisége: Fegyelmezett és összeszedett, a katonai múltja miatt erős önkontrollal rendelkezik, Hűséges és megbízható, mindig tartja a szavát, Kimondottan logikus gondolkodású, gyorsan elemzi a helyzeteket, Néha tartózkodó és nehezen nyílik meg mások előtt, de akiket közel enged magához, azokkal rendkívül lojális. Néha nehézségei vannak a civil hierarchiához való alkalmazkodással, mivel a katonai fegyelem és struktúra mélyen beivódott​
H Mit tennél hozzá a frakció közösségéhez a jelenléteddel? Próbálnék beilleszkedni a többiek közé akik régebb óta nyomják, esetleges ötletekkel jobbá tenni a frakciót.​


H Csatolj egy UCP felületen készített képet a névváltásaidról (link):
I Csatolj egy UCP felületlen készített képet az adminjaileidről és kitiltásaidról (link):
 
Utoljára szerkesztve:

Grego

Zöldfülű
2020. 03. 14.
160
65
V4 karakter
Greg Sanders
LV karakter
Nathan Barnett
V2 karakter
Greg Sanders
Mr Pascoal,

Tájékoztatjuk, hogy a jelentkezését egy a Recruit Training Academy által kijelölt Employment Supervisor átvizsgálta. A jelentkezése alapos elemzésen esett át, melynek eredményeként elismerjük annak és múltjának megfelelőségét. Kérvénye sikeresen elfogadásra került.

A következő 72 órában további instrukciókat fog kapni a jelentkezésével kapcsolatban. Kérjük, hogy bármilyen kérdés, hozzászólás vagy kétely esetén forduljon a Professional Standards Division Command felé.

Sok sikert kívánunk az Ön előtt álló kihívásokhoz!

Üdvözlettel,
‏‏‎ ‎ ‏‏‎ ‎ ‏‏‎ ‎
6f24a9cd62cfd8fa4650d1f0ec9760eb.png


‏‏‎ ‎ ‏‏‎ ‎ ‏‏‎ ‎Deputy Chief John Butler
‏‏‎ ‎ ‏‏‎ ‎ ‏‏‎ ‎Employment Supervisor Recruit Training Academy, Professional Standards Division
‏‏‎ ‎ ‏‏‎ ‎ ‏‏‎ ‎Las Venturas Metropolitan Police Department
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.